0

Pedri i busq to samo w barcie jak przychodzi tempo i intensywność to w obronie slabozna

1

No i brawo za to chodzenie kara…

0

Alba i Olmo i busi do zmiany nie domagają..

0

Fullkrug to nazwisko jak FM gdzie nie ma repry Niemiec. Widać braki na 9 u skzopow

3

Fati ławeczka..

0

Standardzik w meczach z równym jak sie takie błędy robi to… tak samo barca rywal podchodzi zamiast szybko wychodzić jak Real z kontrami to bawią w chodzonego i sami generują problemy. Nawet pep to zauważył w Anglii i city jedzie z kontrami..

0

Denerwuje mnie ten pedri zwalnia grę tam gdzie nie trzeba..

0

@Toretto pedri nie lepszy dziś..

1

Tak mi się wydaje ze jakby pedri grał bardziej bezpośrednio, szybciej a nie kombinował byłby jeszcze lepszym piłkarzem. Liczby są ważne..

4

@wasacz ja na 0-0

0

Potencjalni rywale .. grają .

0

@avanes zobaczymy za pare dni..

0

Ale oni grają..jakie akcje..

0

Jak dziecko ograny cash… ja prdl

0

@Hanok tez tak uważam co nam da to wyjście z grupy ? Potem blamaż 0-5

1

Co nie zmieni faktu ze żenada..

1

@draxidox na tle arabi.. dramat. Coś ruszyło ale środek w defensywie gra tragicznie

0

@clyde przecież pilkrsko to Szwecja była lepsza. Ile sytuacji miała..

0

Arabia słabo broni… nasi powinni to wykorzystywać..

1

Cash zaraz czerwo poleci..

0

To samo było z młodzieżówka.. jakieś farty z Belgia i Portugalia a baty z Hiszpania…

5

Poziom taktyczny Czesia tu wychodzi..

0

Jak dzieci ..xddddd

0

Przycisnąć tego środkowego stopera co rozgrywa lewonożnego.
Widać ze drewno..to oni mu pozwalają..

0

Nawet Casha zjebal.. ja prdl

3

Arabia rozgrywa ja prdl.. a nasi w aut i lagi.,. Wstyd

0

@Kubox gowno, rzadko dobrze działa. Słaba apka

1

W ataku jest jakość niesamowita..

0

Można ? Można tylko trzeba chcieć.. a nie jechać na wycieczkę..

1

Ale chciociaz rozegranie u Japonii o dwie klasy wyżej. U nas to dno i muł..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?