Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri i busq to samo w barcie jak przychodzi tempo i intensywność to w obronie slabozna
1
No i brawo za to chodzenie kara…
0
Alba i Olmo i busi do zmiany nie domagają..
0
Fullkrug to nazwisko jak FM gdzie nie ma repry Niemiec. Widać braki na 9 u skzopow
3
Fati ławeczka..
0
Standardzik w meczach z równym jak sie takie błędy robi to… tak samo barca rywal podchodzi zamiast szybko wychodzić jak Real z kontrami to bawią w chodzonego i sami generują problemy. Nawet pep to zauważył w Anglii i city jedzie z kontrami..
0
Denerwuje mnie ten pedri zwalnia grę tam gdzie nie trzeba..
0
@Toretto pedri nie lepszy dziś..
1
Tak mi się wydaje ze jakby pedri grał bardziej bezpośrednio, szybciej a nie kombinował byłby jeszcze lepszym piłkarzem. Liczby są ważne..
4
@wasacz ja na 0-0
0
Potencjalni rywale .. grają .
0
@avanes zobaczymy za pare dni..
0
Ale oni grają..jakie akcje..
0
Jak dziecko ograny cash… ja prdl
0
@Hanok tez tak uważam co nam da to wyjście z grupy ? Potem blamaż 0-5
1
Co nie zmieni faktu ze żenada..
1
@draxidox na tle arabi.. dramat. Coś ruszyło ale środek w defensywie gra tragicznie
0
@clyde przecież pilkrsko to Szwecja była lepsza. Ile sytuacji miała..
0
Arabia słabo broni… nasi powinni to wykorzystywać..
1
Cash zaraz czerwo poleci..
0
To samo było z młodzieżówka.. jakieś farty z Belgia i Portugalia a baty z Hiszpania…
5
Poziom taktyczny Czesia tu wychodzi..
0
Jak dzieci ..xddddd
0
Przycisnąć tego środkowego stopera co rozgrywa lewonożnego.
Widać ze drewno..to oni mu pozwalają..
0
Nawet Casha zjebal.. ja prdl
3
Arabia rozgrywa ja prdl.. a nasi w aut i lagi.,. Wstyd
0
@Kubox gowno, rzadko dobrze działa. Słaba apka
1
W ataku jest jakość niesamowita..
0
Można ? Można tylko trzeba chcieć.. a nie jechać na wycieczkę..
1
Ale chciociaz rozegranie u Japonii o dwie klasy wyżej. U nas to dno i muł..