3

@ptrx Niemcy grali fajna pilke, tylko skuteczność i pycha w obronie ich zawiodła

0

Niech te dwa bambuski coś zagrają

2

@ptrx dwa gole zawalił

0

0

Ale tez nie ma gry na bokach, jakiś trójkątów z pierwszej tyko klepanie

0

Alba z pedrim ekstra bronili tamci trzema podaniami ich ograli..

0

@Emhyr tu chodzi ze on do takiego stylu gry się nadaje, bardziej z kontry albo otwarta gra. Do gąszczu nie.. lucho trochę przekombinował

0

W meczach z rywalami grającymi bardziej otwarty futbol to może być różnie, Maroko stoi 10 na swojej połowie i wychodź max 3. Portugalia gra troszkę bardziej ofensywnie, choć tez szału nie ma.

1

@AlexDark00 ja uważam ze w takiej taktyce to skrzydłowi musza grać 1-1.. olmo lepszy ale hakimi gra świetnie,

0

Fati tez 1-1 to słabiak,

0

Na taka taktykę to tylko atak msn… a reszta to biedaszyby…

6

Z Ferrana skrzydłowy jak i ze mnie ja prdl, gość bez dryblingu jako skrzydłowy w taktyce klepania…

1

@Janas11224 dostałem od żony bugatti chiron z AliExpress i było to samo..i jakość tez dobra. Wszystko trzyma do dziś ..

0

I znowu klepanko, jak zagrają jak z Japonia to dziś chłopaczki będą odpocZywac

5

Porównajcie rozegranie kane vs lewy..

3

Maglaja top pass..

1

Bellingham : fuck you Man do sędziego

0

No i tak obstawiałem 3-0

0

Mnie ten rabiot podoba się na defensywnym, zwrotny, gra głowa, odbiór, piłka nie parzy, silny.

0

@macio_944 tak samo, na stojąco w pierwszej połowie w obronie

1

@tbas za co gwizdał? Żadnego faulu niebyło..

1

Prawidłowa bramka

0

Nie można tak było od początku mistrzostw? Można.. wiadomo ze z mocnymi to trudniej , ale jakże inaczej by to wyglądało. Francuzi na stojąco,bez pressingu. A na bokach słabo bronią i asekurują. Boje się jednak ze w przerwie trenerzy zwrócą na to uwagę. Ze nie pomagają skrzydłowi bronić. Najważniejsze przycisnąć ich, dać z wątroby. Bo w obronie na stojąco zabojady..

0

Już sraki i lagi.. xdd

0

No i zaczyna się jak z Argentyna do jednej bramki

1

@xVENUMx mam traumę po meczach grupowych ale jak oglądam te mecze tam mam jakies w
Środku ze mogą być jaja w niedziele.

0

Kadrowo się zgadza ale styl padaka..zobaczymy w meczach na noże..

0

Bremer to klasa..tylko odprowadził piłeczkę

0

@Ktos11111 i inzaghi i nagelsmann zjedli i wypluli czaviego.. przygotowali ładne granie na wysoka obronę.

1

@Poversky1000 za dużo klepania, mecze na styku wyglądają jak Hiszpania wczoraj. Ktos ogarnięty jedzie z kontrami z nami i tyle. Jeszcze ta wysoka obrona, nawet guardiola już wie ze tak w LM się nie gra..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?