Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ptrx Niemcy grali fajna pilke, tylko skuteczność i pycha w obronie ich zawiodła
0
Niech te dwa bambuski coś zagrają
2
@ptrx dwa gole zawalił
0
@Coutinho007 1-1
0
Ale tez nie ma gry na bokach, jakiś trójkątów z pierwszej tyko klepanie
0
Alba z pedrim ekstra bronili tamci trzema podaniami ich ograli..
0
@Emhyr tu chodzi ze on do takiego stylu gry się nadaje, bardziej z kontry albo otwarta gra. Do gąszczu nie.. lucho trochę przekombinował
0
W meczach z rywalami grającymi bardziej otwarty futbol to może być różnie, Maroko stoi 10 na swojej połowie i wychodź max 3. Portugalia gra troszkę bardziej ofensywnie, choć tez szału nie ma.
1
@AlexDark00 ja uważam ze w takiej taktyce to skrzydłowi musza grać 1-1.. olmo lepszy ale hakimi gra świetnie,
0
Fati tez 1-1 to słabiak,
0
Na taka taktykę to tylko atak msn… a reszta to biedaszyby…
6
Z Ferrana skrzydłowy jak i ze mnie ja prdl, gość bez dryblingu jako skrzydłowy w taktyce klepania…
1
@Janas11224 dostałem od żony bugatti chiron z AliExpress i było to samo..i jakość tez dobra. Wszystko trzyma do dziś ..
0
I znowu klepanko, jak zagrają jak z Japonia to dziś chłopaczki będą odpocZywac
5
Porównajcie rozegranie kane vs lewy..
3
Maglaja top pass..
1
Bellingham : fuck you Man do sędziego
0
No i tak obstawiałem 3-0
0
Mnie ten rabiot podoba się na defensywnym, zwrotny, gra głowa, odbiór, piłka nie parzy, silny.
0
@macio_944 tak samo, na stojąco w pierwszej połowie w obronie
1
@tbas za co gwizdał? Żadnego faulu niebyło..
1
Prawidłowa bramka
0
Nie można tak było od początku mistrzostw? Można.. wiadomo ze z mocnymi to trudniej , ale jakże inaczej by to wyglądało. Francuzi na stojąco,bez pressingu. A na bokach słabo bronią i asekurują. Boje się jednak ze w przerwie trenerzy zwrócą na to uwagę. Ze nie pomagają skrzydłowi bronić. Najważniejsze przycisnąć ich, dać z wątroby. Bo w obronie na stojąco zabojady..
0
Już sraki i lagi.. xdd
0
No i zaczyna się jak z Argentyna do jednej bramki
1
@xVENUMx mam traumę po meczach grupowych ale jak oglądam te mecze tam mam jakies w
Środku ze mogą być jaja w niedziele.
0
Kadrowo się zgadza ale styl padaka..zobaczymy w meczach na noże..
0
Bremer to klasa..tylko odprowadził piłeczkę
0
@Ktos11111 i inzaghi i nagelsmann zjedli i wypluli czaviego.. przygotowali ładne granie na wysoka obronę.
1
@Poversky1000 za dużo klepania, mecze na styku wyglądają jak Hiszpania wczoraj. Ktos ogarnięty jedzie z kontrami z nami i tyle. Jeszcze ta wysoka obrona, nawet guardiola już wie ze tak w LM się nie gra..