4

@Traba727 gra piłka i tworzy sytuacje jak teraz

2

Chorwacja Holandia ale to będzie paździerz…

0

Holendrzy grają stylem jak Polska… dramat..

0

Dramat Argentyna średnio, ale jak ci Holendrzy są 1/4 , gra to poziom 3 ligi.. zero kreacji..

1

Where is frenkie? Słabizna te MS w wykonaniu zawodników blaugrana…

0

Bierzmy timbera… widać ze świetny..

3

Wal w bramę … tam pewniak stoi ze hej…

0

Jak oglądam te reklamy bukmacherów to aż mi pilot treszczy z nerwów ; ja prdl kto to wymyśla..

0

Nad poprzeczka …..konoec

2

Można go nie lubić za Madryt, ale kawał i klasa piłkarz

1

Już się zaczyna

0

Jakoś czuje pewność Chorwatów

0

Poszła po nodze militao, który już nie gra od 15 min.

0

@FcPortoFan1999 topka obrońcy …

0

@umtiti chodzi bardziej o styl, nie wszyscy piłkarze nadają się do klepania. Napewno nie ferran i nie raphinha..

1

@MILOSZ_F22 ja żałuje, bo nasz styl premiuje takich zawodników. Bo teraz w kadrze barcy tylko Przyglup dembele…i może pedri, reszta się nadaje do gry bezpośredniej. A klub gra coś co w LM się taktak nie gra.

0

Szpaku jakby mu odcinało zasilanie… no nie to nie sandro..

0

Jednak Brazylia gra lepiej w ofensywie-jakość piłkarska .. oby wygrali.

0

Drewno ten raphinha… dzisiejsza piłka na skrzydle to drybling i przebojowość.. on tego nie ma

0

Gwiazdor barcy out…

0

ok, nie wiedziałem. Myślałem ze cała noga..

2

Co jest… czemu złapał?

0

Brazole przejebia to, albo przebłysk któregoś z dwójki ney-vini.

0

Jura turbo ma.. braozle na stojąco w odbiorze

0

Danilo albo czerwo albo zmiana będzie

0

@matirix20 w życiu, bez dryblingu to słabo to wyglada.. brazol to miał, resztę dopracował.

2

Czerwo… niebezpieczne zagranie

2

@Gaz brak gry na skrzydłach, boczni nie chodzili jak tgv tylko na stojąco.. zero grania z pierwszej piłki.. słabo to wyglądało.

0

Tutaj boczni obrońcy chodzą z klepki a u Hiszpanów na stojąco, nic na bokach nie pomagali..

0

Mental obrażony!! Jak śmiałeś!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?