Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Traba727 gra piłka i tworzy sytuacje jak teraz
2
Chorwacja Holandia ale to będzie paździerz…
0
Holendrzy grają stylem jak Polska… dramat..
0
Dramat Argentyna średnio, ale jak ci Holendrzy są 1/4 , gra to poziom 3 ligi.. zero kreacji..
1
Where is frenkie? Słabizna te MS w wykonaniu zawodników blaugrana…
0
Bierzmy timbera… widać ze świetny..
3
Wal w bramę … tam pewniak stoi ze hej…
0
Jak oglądam te reklamy bukmacherów to aż mi pilot treszczy z nerwów ; ja prdl kto to wymyśla..
0
Nad poprzeczka …..konoec
2
Można go nie lubić za Madryt, ale kawał i klasa piłkarz
1
Już się zaczyna
0
Jakoś czuje pewność Chorwatów
0
Poszła po nodze militao, który już nie gra od 15 min.
0
@FcPortoFan1999 topka obrońcy …
0
@umtiti chodzi bardziej o styl, nie wszyscy piłkarze nadają się do klepania. Napewno nie ferran i nie raphinha..
1
@MILOSZ_F22 ja żałuje, bo nasz styl premiuje takich zawodników. Bo teraz w kadrze barcy tylko Przyglup dembele…i może pedri, reszta się nadaje do gry bezpośredniej. A klub gra coś co w LM się taktak nie gra.
0
Szpaku jakby mu odcinało zasilanie… no nie to nie sandro..
0
Jednak Brazylia gra lepiej w ofensywie-jakość piłkarska .. oby wygrali.
0
Drewno ten raphinha… dzisiejsza piłka na skrzydle to drybling i przebojowość.. on tego nie ma
0
Gwiazdor barcy out…
0
ok, nie wiedziałem. Myślałem ze cała noga..
2
Co jest… czemu złapał?
0
Brazole przejebia to, albo przebłysk któregoś z dwójki ney-vini.
0
Jura turbo ma.. braozle na stojąco w odbiorze
0
Danilo albo czerwo albo zmiana będzie
0
@matirix20 w życiu, bez dryblingu to słabo to wyglada.. brazol to miał, resztę dopracował.
2
Czerwo… niebezpieczne zagranie
2
@Gaz brak gry na skrzydłach, boczni nie chodzili jak tgv tylko na stojąco.. zero grania z pierwszej piłki.. słabo to wyglądało.
0
Tutaj boczni obrońcy chodzą z klepki a u Hiszpanów na stojąco, nic na bokach nie pomagali..
0
Mental obrażony!! Jak śmiałeś!!