Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie co myślicie ze czavi odchodzi i w jego miejsce Flick. Bayern i Niemcy grali w pilke ..
0
Ciekawe czy te nasze orly postawiłby się jak Japonia czy Korea.
1
Żeby chociaż tak odpaść jak Kostaryka..
0
Z taka gra to oni z Maroko przejebia
0
Bo wstyd.. przegrać. Ich tam Niemcy obchodzą..
0
@mekston o czym ty gadasz..
0
Już mi się odechciewa tego stylu…
Przewidywalny do bólu…
0
Brawo!! Da się ? Da…
0
Pomoc hiszpani top.. na stojąco
0
Właśnie to mnie boli, zamiast trzymać tempo i strzelić 2-3 gole. To busq tak reguluje tempo ze jest 1-0 a potem z dupy gra i strata goli.
Bo im dłużej to nie domaga.. to samo w barsie.
0
I dalej klepiemy..
0
Jak barca w LM, pomoc za młoda a busq słabizna.
0
Brawo !! Można? Można… klepidla.
Podobnie jak barca pomoc słabiutka
0
Simon kurwa bramkarz dekady..
0
@Faro trzy nie ale boki o klasę lepsze
1
Ja prdl jakie placzki .. ja tam wole granie w pilke a takie padaki jak nasz repra oby jak najmniej. Dalej nie zajdą .. ale w kraju będzie euforia..
2
Z barca tak nie pudłował
0
Panika … ale lach.. glik top
0
@usztafik od Francji do przerwy będzie koniec..
0
Lautaro pogrąży jak barce..
0
Obrona cAestochowy… zaczyna się
0
Ten mecz Arabia Meksyk to gdzie jest
0
Grzesiu K to najwyżej na podwórko albo okręgówkę..
0
Już laga..do boju Polska!!
0
Ta 10 w Polsce to śmiech na sali
0
Ronaldo dostał z dupy tu i tu ale z dypy karne
0
Nieszczęsny ratuje,,karny z dupy
0
Wyjdziemy z drugiego to Francja wbije 5. Tam atak o klasę lepszy niż tu..
0
Krychowiak przyjęcie Ala ronaldinho
0
10 jakiś messi już zajechany…jeszcze trochę i rękawami będzie oddychał..