0

Panowie co myślicie ze czavi odchodzi i w jego miejsce Flick. Bayern i Niemcy grali w pilke ..

0

Ciekawe czy te nasze orly postawiłby się jak Japonia czy Korea.

1

Żeby chociaż tak odpaść jak Kostaryka..

0

Z taka gra to oni z Maroko przejebia

0

Bo wstyd.. przegrać. Ich tam Niemcy obchodzą..

0

@mekston o czym ty gadasz..

0

Już mi się odechciewa tego stylu…
Przewidywalny do bólu…

0

Brawo!! Da się ? Da…

0

Pomoc hiszpani top.. na stojąco

0

Właśnie to mnie boli, zamiast trzymać tempo i strzelić 2-3 gole. To busq tak reguluje tempo ze jest 1-0 a potem z dupy gra i strata goli.
Bo im dłużej to nie domaga.. to samo w barsie.

0

I dalej klepiemy..

0

Jak barca w LM, pomoc za młoda a busq słabizna.

0

Brawo !! Można? Można… klepidla.
Podobnie jak barca pomoc słabiutka

0

Simon kurwa bramkarz dekady..

0

@Faro trzy nie ale boki o klasę lepsze

1

Ja prdl jakie placzki .. ja tam wole granie w pilke a takie padaki jak nasz repra oby jak najmniej. Dalej nie zajdą .. ale w kraju będzie euforia..

2

Z barca tak nie pudłował

0

Panika … ale lach.. glik top

0

@usztafik od Francji do przerwy będzie koniec..

0

Lautaro pogrąży jak barce..

0

Obrona cAestochowy… zaczyna się

0

Ten mecz Arabia Meksyk to gdzie jest

0

Grzesiu K to najwyżej na podwórko albo okręgówkę..

0

Już laga..do boju Polska!!

0

Ta 10 w Polsce to śmiech na sali

0

Ronaldo dostał z dupy tu i tu ale z dypy karne

0

Nieszczęsny ratuje,,karny z dupy

0

Wyjdziemy z drugiego to Francja wbije 5. Tam atak o klasę lepszy niż tu..

0

Krychowiak przyjęcie Ala ronaldinho

0

10 jakiś messi już zajechany…jeszcze trochę i rękawami będzie oddychał..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?