Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateusz1989VeB dobrze ze całej obrony nie wymienił jak w pucharze.. trener mem..
2
@YoungMan chłopie LM nas zweryfikowała… ten klub, zawodnicy, zarobki predysponują do lepszej gry..
1
Tu nie ma zamysłu gry, jakiś trójkątów.. tragedia
1
Dramat.. zero grania.. jedyny dembele.. coś kreuje.. czavi zawijaj sie..
0
Na stojąco.. zero wyjść, automatyzmow.. koszmar
0
Patałachy nie umieją z kontry grać.. dramat.
0
Boli ze jednowymiarowa jest drużyna, nie umie grać z kontry żeby zamknąć mecz.. bayern tak zrobił na camp nou.
5
Póki nie naucza się grać kontr i pomoc grać w defensywie to można zapomnieć o LM. Brakuje odbioru i ruszenia prosta kontrę zagrać i zamknąć mecz..
1
U nas coś takiego jak kontra nie istnieje.. denerwuje mnie ten pedri.
0
Pomoc slabiutko w odbiorze.. i na stojąco.. deha vu
0
Już zaczyna się granie sranie.. oni musza zrozumieć ze jakby było 0-0.. nie rozumiem tego , tyle razy to się zemściło
0
Jak widzę tego w bramce jak próbuje grać nogami to słabo gra.. zawsze pod presja coś odwala
1
To się zemści..
0
Ale czuje flopa z obrony.. dziś
0
Denerwuje te cwaniakowanie pedriego.. a pomoc pokazuje ze w defie jest słabo..
1
Ja się dziwie co on odoierdala z tymi zmianami w obronie.. debil jakiś. Po chuj.. tak się nie robi. Cała obronę w trakcie meczu..
0
@Kazragore chybas upadł na głowę.. dalej będzie klepanko i kółko wzajemnej adoracji. Aż spaliny sie ze wstydu.
0
Ja się pytam czemu nie ten Hag ?? Co za debile w zarządzie barcy pracują..gość jest o dwie klasy lepszym trenerem.
0
Alba wasz gwiazdor.. dawno mówiłem ze dno w obronie. Po meczu co ryczał i zawalił roma i Liverpool wyjaśnili go psychicznie. Wont..
0
@MateuszGotowka99 żadnego, pożbyc się obu
2
Ten ferran to sabotaż od pepa.. ja je ie..
0
Denerwuje mnie ze na bokach boczny obrońca nie obiega.. tam chodzony jest. Skrzydłowy schodzi to obieg kurwa z podaniem od pomocnika.. a tu klepanie
1
Ta piłka na bokach to powinna chodzić o tempo szybciej.. szczególnie w trójkątach.. a tam ch.j wielki.. czavi taktyk..
1
@Faro fati jest beznadziejny obecnie..
0
@Sewren122 czavi po laniu od Bayernu dalej się nie nauczył.. nawet pep gra trochę niżej z tylu.
0
Ale szkoda.. lac patalchow..
2
Powiem Wam ze jeśli ten nasz treneiro nie umie zmobilizować piłkarzy do grania na wyższej intensywności do 3-0 gdy rywal leży i kwiczy.. to niech wraca do Azji trenować .. nie rozumiem tego. Na stojąco… a potem problemy z dupy się zrobiły .
10
Balde w 5 min zrobił więcej niż fati przez 60
0
No i brawo.. za takie granie w drugiej połowie, nie wiem co im xavi w przerwie mówił.. patologia i tyle..
0
Następny bóg futbolu wchodzi..