0

@mateusz1989VeB dobrze ze całej obrony nie wymienił jak w pucharze.. trener mem..

2

@YoungMan chłopie LM nas zweryfikowała… ten klub, zawodnicy, zarobki predysponują do lepszej gry..

1

Tu nie ma zamysłu gry, jakiś trójkątów.. tragedia

1

Dramat.. zero grania.. jedyny dembele.. coś kreuje.. czavi zawijaj sie..

0

Na stojąco.. zero wyjść, automatyzmow.. koszmar

0

Patałachy nie umieją z kontry grać.. dramat.

0

Boli ze jednowymiarowa jest drużyna, nie umie grać z kontry żeby zamknąć mecz.. bayern tak zrobił na camp nou.

5

Póki nie naucza się grać kontr i pomoc grać w defensywie to można zapomnieć o LM. Brakuje odbioru i ruszenia prosta kontrę zagrać i zamknąć mecz..

1

U nas coś takiego jak kontra nie istnieje.. denerwuje mnie ten pedri.

0

Pomoc slabiutko w odbiorze.. i na stojąco.. deha vu

0

Już zaczyna się granie sranie.. oni musza zrozumieć ze jakby było 0-0.. nie rozumiem tego , tyle razy to się zemściło

0

Jak widzę tego w bramce jak próbuje grać nogami to słabo gra.. zawsze pod presja coś odwala

1

To się zemści..

0

Ale czuje flopa z obrony.. dziś

0

Denerwuje te cwaniakowanie pedriego.. a pomoc pokazuje ze w defie jest słabo..

1

Ja się dziwie co on odoierdala z tymi zmianami w obronie.. debil jakiś. Po chuj.. tak się nie robi. Cała obronę w trakcie meczu..

0

@Kazragore chybas upadł na głowę.. dalej będzie klepanko i kółko wzajemnej adoracji. Aż spaliny sie ze wstydu.

0

Ja się pytam czemu nie ten Hag ?? Co za debile w zarządzie barcy pracują..gość jest o dwie klasy lepszym trenerem.

0

Alba wasz gwiazdor.. dawno mówiłem ze dno w obronie. Po meczu co ryczał i zawalił roma i Liverpool wyjaśnili go psychicznie. Wont..

0

@MateuszGotowka99 żadnego, pożbyc się obu

2

Ten ferran to sabotaż od pepa.. ja je ie..

0

Denerwuje mnie ze na bokach boczny obrońca nie obiega.. tam chodzony jest. Skrzydłowy schodzi to obieg kurwa z podaniem od pomocnika.. a tu klepanie

1

Ta piłka na bokach to powinna chodzić o tempo szybciej.. szczególnie w trójkątach.. a tam ch.j wielki.. czavi taktyk..

1

@Faro fati jest beznadziejny obecnie..

0

@Sewren122 czavi po laniu od Bayernu dalej się nie nauczył.. nawet pep gra trochę niżej z tylu.

0

Ale szkoda.. lac patalchow..

2

Powiem Wam ze jeśli ten nasz treneiro nie umie zmobilizować piłkarzy do grania na wyższej intensywności do 3-0 gdy rywal leży i kwiczy.. to niech wraca do Azji trenować .. nie rozumiem tego. Na stojąco… a potem problemy z dupy się zrobiły .

10

Balde w 5 min zrobił więcej niż fati przez 60

0

No i brawo.. za takie granie w drugiej połowie, nie wiem co im xavi w przerwie mówił.. patologia i tyle..

0

Następny bóg futbolu wchodzi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?