2

@Danger204 a skąd kontry? Dzbany do tylu grają …

1

@Alan_fcbfan o tym mówię od dawna, nikt tak w Europie nie gra. Nawet pep napieprza kontry. Tylko tu jakieś upośledzenie z posiadaniem

0

@Zoker ale jeśli można zawiązać pół sytuacji , rywal rozproszony a on do tylu. Zagramy od bramkarza…

3

Rzygam tym posiadaniem i graniem do tylu. LM to marzenie przy tym stylu gry, chyba ze narodzi się super trio jakieś.. a to to LE co najzwyklej.

0

Denzel czas wypadać z klubu, ale także zawodnicy z związanymi jajami.. tragedia. Gavi zamiast grać kontrę to do tylu… dzban

1

Weź ty już zwijaj żagle, jesteś za słaby na ten poziom. Dramat, tyle goli coś zawalił w tym sezonie. Saper..

0

@Gaz ja się pytam co oni robią na co dzień, w dziadka grają i co dalej..

0

Brak planu b,c . Tak można grać, styl barcelonismo
można powoli w dup..e sobie wsadzić. Trzeba zmienić mentalność, intensywność, pod odbiorze organizować się do ataku,-kontry. A nie klepanie po dupie, rywal się ustawia i grajcie. A potem zdziwieni jak rywal strzeli z kontry to tak mozna? To nie fair…
Xddd

0

@mateusz1989VeB na stojąco, niech spierd… przegryw

0

Więcej piłek do tylu po odbiorze, więcej klepania wszerz… już mi się rzygac chce takie granie.
Na stojąco…fakt tez kadra jest jaka jest. Trzeba pracować nad różnymi wariantami gry. A tu jest wielki chuj..i w pizdu niedziela zjebana. Xaviwrzuta rulezzz!!!

1

@Kuba_1 na kopach…

3

Xaviball…a jak jest w plecy to xaviwrzuta… serio.
Skończył się limit szczęścia..

1

@vangoor do stylu trzeba mieć piłkarzy, a tu tak średnio z tym…

1

Do piłkarzy nic nie mam, już dawno widać ze nie ma planu B. Tylko AAaaaAaaa Aaa aż do przewalenia sezonu i zwolnienia. Przecież ja kanapowiec który coś tam kopał w A klasie, widzę ze sriki sraka i gowno z tego jest. Brak kontr po odbiorze, drużyna nie umie się organizować w grze intensywnej. A jak przegrywa to panika i zero gry bezpośredniej. Zero gry w trójkach na bokach. Nie tworzą przewag.
Xavi weź spierdalaj, wolna ręka w ataku a oni nie wiedza co grać….

1

Co dzień treningi, co dzień, i żeby nie umieć się zorganizować gry bezpośredniej po odbiorze. Dramat i tyle w temacie

0

No ale po co kontry, tylko gra pozycyjna jest ważna..
.ebilizm.. już mi się żygać chce ta sriki sraka..

0

Nie oglądam, wole zaległy serial The last. Jak tam grajki, skrzydełka i kontry jadą?

0

@Rhaan a
Kto nam gola strzelił i wypracował neymar i suarez? Nie jakiś tam i bilal strzelił

0

@bartekvisca murawski dał ciała przy czerwonej, mógł odpuścić a tak odjęło mu łeb. Yeboah mógł zmascic, a tak czerwo i gol z wolnego

1

Mentalność, kontry gdzie to jest? I granie ze słaba Almeria 4 pomocników. Żart.

0

@Rhaan no bo jak jest przewaga albo odbiór to się organizuje kontrę żeby przeciwnika zaskoczyć. A tu do tylu i męczenie buły pod autobus. Pytam się po co?

1

Tak się strzela z kontry ciołki zasrane…
Xavi nie posraj się z ta gra pozycyjna…teraz będzie autobus. Debile… i widzi to laik z drinkiem przed tv.

3

Póki nie zostaną wprowadzone kontry przy przejęciu i szybkiej organizacji kontry. W Europie możemy sobie w LK najwyżej pograć.. gdzie nikt nie odpuszcza.. i lepsze zespoły tak tworzą swoje sytuacje. Nie czekają aż Barcelona się z wielka łaska zorganizuje w obronie a potem będzie atakować..

3

Zamiast szybkiej kontry lepiej zwolnić i wrzutka z boku alby gdy przeciwnik w 10 w polu karnym. Wtf?

1

Wiecie co mnie irytuje, brak organizacji kontrataku po odbiorze. Tylko do tylu i gra od tylu… ja prdl…!!! A przeciwnik tylko czeka na takie rzeczy. Już pedri pare takich cyrków zrobił. Brak szybkiego przeniesienia gry.. nieraz przeciwnik gra wysoko i wygrywa pojedynki. Trzeba to robić lepiej…

1

@MesQueUnClub_87 czujnik położenia sprzęgła może, miałem tak w alfie. Ze musiałem podnosić lekko, ale tylko kontroli świeciła. I gasła jak podniosłem.

0

@cules100pro Który sporo wydał na transfery i zamierza wydać jeszcze więcej, a klub nie wyda a będzie alemany sporo myśleć co dalej i jak poprawić kadrę.

0

@Borry no tak ale gwiazdy zarabiały tyle ze na solidna ławkę nie stać było klubu. Co odbija się czkawka do tej pory .

0

@arasz1819 powiedz kogoś byś ściągnął to nie FM
Teraz są tak duże pieniądze ze zawsze można się pomylić, brakuje skrzydeł, pomocy, prawej obrony. Brakuje jakości na ławce.. prste

4

@Mow_mi_Douglas oto widać było wczoraj, każdy zawodnik co wszedł wczoraj był lepszy ktrorego zmienił. Proste … kadrowo wygrali i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?