0

Ten cash to jest dramat ..

0

Dostaną 5… bez jaj. Pizdeczki.. na boisku

0

Brawoooo.!!!!! Santos…

0

Brawo jak barca w LM… heh

0

@JarekS piłkarze to są dziwki, tak łatwo swojej pensji nie osadza. A agenci tym bardziej, oni z tego żyją.. sprzedać, podziękować, pozbyć się. Bo jak znam życie dla mediów będzie obniżone a tak naprawdę odłóżone. Tak łatwo swojego się nie oddaje..zobacz Messi, niby nie łasy na kasę o prawie co rok pozdwyzka do zarzygania.. i teraz jak ma wrócić to problem z budżetem. Jakby mało się nażarł..

0

@bartas97 idź już na notatnik.. oby nie do was, bo lubię zawodnika, a on może krwi napsuć..

2

Bellingham marzenie.. silny, technika, strzał..kompletny

2

@Zawsze_Wierny musiala.. 1-1 i strzał, oraz technika. W ofensywie jest świetny, nawet w tłoku..

4

@Worny tak kurwowalem ze pies uciekł ze strachu

0

Ten canal plus ma usta pomalowane? Co on kirwa..

3

Notatnik padł? ….zdd

1

Pomocnicy potrzebni od zaraz bo ławka krótka.

0

Araujo nie domaga… nikt nie pomaga.. a oni się tam ustawiają specjalnie. Kibic kanapowy z piwem to widzi

1

Busquets to debillll i te kurwa podania do tylu…. Spoerdlaj już z klubu

0

Jakoś tak asekurancko..1-1 i już nogi jak anemia..

0

Oni wyszli z szatni?

0

Tak właśnie trzeba grać z wątroby, tak trzeba grać w pucharach. To nie było by tych wpadek z roma i Liverpool…

1

Ja jebie… co tu dostał zjebow a on gola ładuje..

2

Z gowna bata nie ukrecisz.. niech nikt mi nie mówi ze nie trzeba pomocnika .. tu nikt oprócz pedriego nie weźmie piłki i nie rozegra..do przodu. Da przewagę.. w środku pola..

1

Brazol to coś z głowa.. nie umi grać tyłem to gra.. zamiast do boku i 1-1 przodem żeby tworzyć zagrożenie..

0

Ferran za roberto..bo ten pachołek to tylko udaje ze coś robi..

0

@KlonaZepan on nie widzi ze nie domaga jak rywal ma pilke..

1

Na cholerę 3 dmf jak nie ma komu z przodu zagrać..
Żeby chronić busq ? Który nie domaga przy kontrach?

0

@Firestone juz podpisał …

1

Roberto za ten kontrakt chyba dostał dziś 1 skład..chłop nie domaga na tym poziomie w defensywie. Jeszcze do przodu jakoś ale z tylu drmaat.

4

No i koniec… będą jechać z kontry..

0

No i głos komentatorów wyłączony, mogę oglądać. Nie lubię słuchać tego pierdolenia..

0

@Tridente2015 bo jest troszkę lepszy… jeszcze tak..niedługo będzie na odwrót ale tak jest topka

1

@budel17 max będzie gonił ale Ferrari słabe w tempie wyścigowym co było widać rano gdy max na hardach miał o 1,5 s lepszy czas niż Ferrari na średnich. Także coś tam Ferrari zrobi ale szału nie bedoze

0

Alpine będzie wysoko.. są szybcy ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?