Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten cash to jest dramat ..
0
Dostaną 5… bez jaj. Pizdeczki.. na boisku
0
Brawoooo.!!!!! Santos…
0
Brawo jak barca w LM… heh
0
@JarekS piłkarze to są dziwki, tak łatwo swojej pensji nie osadza. A agenci tym bardziej, oni z tego żyją.. sprzedać, podziękować, pozbyć się. Bo jak znam życie dla mediów będzie obniżone a tak naprawdę odłóżone. Tak łatwo swojego się nie oddaje..zobacz Messi, niby nie łasy na kasę o prawie co rok pozdwyzka do zarzygania.. i teraz jak ma wrócić to problem z budżetem. Jakby mało się nażarł..
0
@bartas97 idź już na notatnik.. oby nie do was, bo lubię zawodnika, a on może krwi napsuć..
2
Bellingham marzenie.. silny, technika, strzał..kompletny
2
@Zawsze_Wierny musiala.. 1-1 i strzał, oraz technika. W ofensywie jest świetny, nawet w tłoku..
4
@Worny tak kurwowalem ze pies uciekł ze strachu
0
Ten canal plus ma usta pomalowane? Co on kirwa..
3
Notatnik padł? ….zdd
1
Pomocnicy potrzebni od zaraz bo ławka krótka.
0
Araujo nie domaga… nikt nie pomaga.. a oni się tam ustawiają specjalnie. Kibic kanapowy z piwem to widzi
1
Busquets to debillll i te kurwa podania do tylu…. Spoerdlaj już z klubu
0
Jakoś tak asekurancko..1-1 i już nogi jak anemia..
0
Oni wyszli z szatni?
0
Tak właśnie trzeba grać z wątroby, tak trzeba grać w pucharach. To nie było by tych wpadek z roma i Liverpool…
1
Ja jebie… co tu dostał zjebow a on gola ładuje..
2
Z gowna bata nie ukrecisz.. niech nikt mi nie mówi ze nie trzeba pomocnika .. tu nikt oprócz pedriego nie weźmie piłki i nie rozegra..do przodu. Da przewagę.. w środku pola..
1
Brazol to coś z głowa.. nie umi grać tyłem to gra.. zamiast do boku i 1-1 przodem żeby tworzyć zagrożenie..
0
Ferran za roberto..bo ten pachołek to tylko udaje ze coś robi..
0
@KlonaZepan on nie widzi ze nie domaga jak rywal ma pilke..
1
Na cholerę 3 dmf jak nie ma komu z przodu zagrać..
Żeby chronić busq ? Który nie domaga przy kontrach?
0
@Firestone juz podpisał …
1
Roberto za ten kontrakt chyba dostał dziś 1 skład..chłop nie domaga na tym poziomie w defensywie. Jeszcze do przodu jakoś ale z tylu drmaat.
4
No i koniec… będą jechać z kontry..
0
No i głos komentatorów wyłączony, mogę oglądać. Nie lubię słuchać tego pierdolenia..
0
@Tridente2015 bo jest troszkę lepszy… jeszcze tak..niedługo będzie na odwrót ale tak jest topka
1
@budel17 max będzie gonił ale Ferrari słabe w tempie wyścigowym co było widać rano gdy max na hardach miał o 1,5 s lepszy czas niż Ferrari na średnich. Także coś tam Ferrari zrobi ale szału nie bedoze
0
Alpine będzie wysoko.. są szybcy ..