1

@Kondziubarca wiem, pamietam wszedł do pucharów z sassuolo, koleś po brighton będzie gotowy na wielki klub.. przeszedł drogę jaka sravi miał przejść. A nie przeskok od trenowania pastuchów do drużyny mająca walczyć o najwyższe cele..

2

Zobaczcie sobie kunszt trenerski czaviego a de zerbiego z brighton. Przecież ta taktyka denzela i taki skład to spuściłby brighton do drugiej ligi. A ten Włoch taktycznie rozkłada kolejne zespoły z zawodnikami średnimi.. aż chce się oglądać brighton.. dramat. Zbajerował laporte jak siwy bajerant w Polsce.. w LM nie mamy czego szukać.. dałem się oszukać przez jakiś czas. Ale teraz już widzę ze nic się nie klei z przodu. Ani taktyki, ani gry w trójkątach, na bokach, pomocnicy nie wchodzą z drugiej lini.. nic .. czavi out!!

25

Widzę ze denzel sprzedał swoje gadki..

2

Najbardziej mi się chce śmiać w tych co wierzą
W fatiego.. ten zawodnik bez dryblingu i jednego zwodu.. w grze pozycyjnej jest tragiczny..

2

Patologia, obrońca na skrzydle pomocnik nie wbiega do pomocy.. nie wychodzi..denzel oszukał system.. jak słyszę ze ma dostać nowy kontrakt.. W przyszłym sezonie znów wstyd w Europie będzie..

0

@cules100pro 10 dziś.. a mamy wyjazdy do atletico i betis.. sociedad

0

To nie wina zawodników, trener daje dupy i zawodnicy w ataku maja wolna rękę.. i wychodzi takie coś na boisku.. bezjajeczni nie idzie to nie wiadomo co robić. W takim klubie to tragedia.. omotał tego laporte i dopiero będzie wstyd na cały świat po tych europejskich blamażach jak przejebiemy lige..

1

@PatrychoO w innych klubach nie ma messiego i wygrywają LM i grają ze chce się oglądać. On całej gry nie zbawi..

1

To co alba dziś wyrabia na boisku to tragedia.. jak i cała drużyna ..

3

Laporta szukaj trenera, bo ten to dobry w gadce jak siwy bajerant… biore w ciemno nagelsmana i gra będzie o niebo lepiej wygaldac

2

Już o pomocy nie wspomnę, gavi to przeplata dobre mecze słabymi, to nie jest zawodnik na podstawowy skład w drużynie o LM. Bo o busq czy kessie to samo.. ale gavi jeszcze dużo musi się nauczyć.. Fakt jest taki ze o LM można pomarzyć jeszcze ze 3 sezony..

2

Niech ktos mi powie ze czavi się najdaje..gdzie są elekty taktyki, jakaś gra w trójkątach? Na boku, wejście pomocnika w pole karne żeby skrzydłowy mu zagrał? Taktycznie to jest dramat, gra w ataku to polega na indywidualności.. której nie ma.. ja prdl

0

Tutaj nawet barca by się bała .. kolejorza.. gramy taka padaka..

0

Ten czarny z ataku czemu nie gra w napoli? Kartki czy kontuzje?

0

@MILOSZ_F22 bo czavi im nie kazał grać kontr.. lepiej od bramkarza..

0

@Peciak i ja to mówię dawno, od tylu wszerz.. bo każdy musi dotknąć.. zero gry w trójkątach, na bokach. Schematów zero..

0

Ale Barcelona pograła by sobie w Europie.. tu jest taki słaby skład teraz ze blamaż byłby …

2

Klub mem się robi, podpisujemy kontrakty z zawodnikami którzy nie potrafią zdominować girony po blamażu z realem.. tragedia..

0

Podobało mi się napoli za sarriego teraz lazio świetnie zaczyna wyglądać.. czy barca poprostu nie może grać prostszej piłki? Jak Real czy inne zespoły? Żeby grać ta sriki srake trzeba mieć wykładowców, niestety ale teraz nie ma takich i narazie nie będzie..bo klub jest biedny jak mysz kościelna..

0

@supraomnes1 obudź się , zebrałeś się..

1

@Criss18Barca nie wąska tylko rezerwowi są nie na poziom aspiracji..

1

Ten bednarek to się nadaje do tarcia chrzanu… nie zbierają drugich piłek, pomoc nie walczy.. tragedia

0

@Roobo dokładnie to samo widziałem, beton,
Jak patrzyłem na grę kadry portugali to oczy krwawiły…taki potencjał a oni gowno grali

0

@MateuszGotowka99 miał więcej szczęścia niż rozumu, Argentyna odpuściła a Meksyk na pustaka nie trafiał.. daj spokoj.

3

Kiwior i talent.. chyba dobrego agenta miał, bo to tragedia.

0

@regatta52 uciekł jak szczur, zawalił druga bramkę na spółkę z kiwiorem

0

Może oni nie wiedza ze za orzełka na piersi to trzeba zapierda….c

3

Ja myślałem ze może to wina trenera, jednak mental tej kadry jest na poziomie ekstraklapy..

0

Bez jaj, pizdeczki…

0

Cash już spierdala bo wie co tu będzie.. 0-5 to bedzie mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?