0

@Albatros chyba ze zapomniałeś o gwałtach i wstydzie w Europie co ostatnio klub narobił ze wstyd z nory wychodzić..

0

o bayern to się nie martw, nie żebym im kibicował.. tam nie ma pazernych zawodników .. i tępego zarządu i rozdawnictwa jak za pisu.. tu jeszcze z 5 sezonów będzie kreatywna księgowość .. 25 brutto ma zarabiać a potem zdziwienie ze braki w pomocy.. lewe skrzydło, prawy obrońca.. a i tak padaki zarabiają więcej niż podstawowi zawodnicy u białych..

0

@Albatros kiedy messi wygrał LM ? Wait… 2015 … to znaczy ze barca tez bo Bayern na camp nou zrobił mały gwałt .. zero do powiedzenia .. jedynie 45 na allianz.. a potem wyszło z worka ze jak się nie haruje w LM to nie grasz.. proste

0

@FcPortoFan1999 ja tam czekam na zvereva i Bułgara a jutro będzie meczyk.. dziś średnio

0

@zodiak_10 jakoś się tym nie jaram, po tym co ostatnio zobaczyłem to są tez pozycje bardziej newralgiczne w braki żeby coś w LM ugrać.. 10 nie pressuje a co bayern ewidentnie wykorzystał … niestety żeby wygrać LM to albo trener topka albo zespół zgrany i harówka .. tu a ni to ani tamto..

0

@takisobiektos rune odbił pilke jak ta dwa razy ziemie dotkla.. i lob a Argentyńczyk przy smeczu dotknął siatki ale ewidetnie się nie przyłożył.. bo myśląl ze pkt dla niego

1

@FcPortoFan1999 słaby ten Duńczyk bekhendzie tak samo Argentyńczyk..słaby mecz

18

@DonMatteo901 ja mam pytanie kto na ta lewice? To oni chcieli karać, przymusowych szczepień.. zamykać wszystko.. brak gotówki. Ludzie obudzicie się!! Euro.. do psychiatryka z wami..to samo płaczek holownia.. pan konstytucja a wolność tak jak unia chce.. kolejny poje.b

1

@FcPortoFan1999 właśnie patrze co on odjebal? Nie widział podwójnego odbicia?

0

@Ktos11111 przecież bez pedriego i dembele to jest tartak gra w ataku..

0

@Compadre i za blamaż w LM … które nie trafiłem?

1

Powiem tak.. xavi to mierny trener. On odpowiada za brak koncentracji.. za brak schematów. Za słaby atak.. drużyna nie ewoluuje .. padaka.

1

@barcanawieki gwarantuje brak wyjścia z grupy LM

1

@cules100pro bo drużyna nie ewoluuje .. to jest tartak.. brak pedriego i dembele i nie m gry.. na LM to za mało..niesety

1

Ferran to koń trojański…cienias

0

Tragedia.. na wyjeździe to jest tragedia..zero schematów, jakieś taktyki… wyjścia na pozycje.

0

@tbas no i dzięki temu pograł, już dość, nowe transfery, żadnych sentymentów, za darmo nie grał, liczy się klub i trofea..

0

@mekston i nowe opony.. będzie odrabiał.. 2 s odrobił ..kółko 1.16.6 a mercy 1.18.6

0

@SteuerFreiMoney nie rozumiesz?! Bogaci mogą bo to daje przewagę.. dlatego wole żeby zespoły po sezonie wiedziały dopiero i wszystko do jednego wora i budżetu. Będzie wtedy wiadomo kto lepiej skonstruował i kierowca.. jak w NBA..

0

@SteuerFreiMoney wałkarzom? Którzy 2 lata przed dominacja wiedzieli o przepisach i jaki silnik ma mieć konstrukcje? Jawne wałek i ludzie jeszcze chwała Lulusia.. wole obiektywne .. ze wszyscy jeden budżet i jawne przepisy.. a nie walki. Tak jak w NBA.. co roku nieprzewidywalnie..wszystko do jednego wora.. budżet, pensje kierowców..

0

@brzucho iptv tam jest wszystko..

0

@FcPortoFan1999 na ziemi jeszcze ten bekhend się ratuje, ale im szybsze korty tam znika..

1

@MesQueUnClub96 śmieszny ? Gość 3 runda RG i śmieszny? Ma swoje humorki i mało grał w tym roku. Ale bez przesady, wyjdź na kort i pokaz.. to jest kawał trudnego sportu.. zapraszam na kort..

0

@FcPortoFan1999 Grekowi znów psycha siądzie.. i tyle będzie…

1

@DanielVeB kosz… Wrocław szczecin

6

Komentarz usunięty

1

Ponoć neves w barcie.. klub mem i kolesiostwo .. wiecznie mało.. jak ma być dobrze jak okradają klub pod stołem z prowizjami..

2

@FCBparasiempre w tym wieku a potrafi zagrać wszystko.. nadal nie potrafił tyle.. ale miał lepsza głowę.. alcaraz trochę za dużo emocji w wymianach.. ale pod względem umiejętności w wieku 20 lat.. dawno nie było takiego gościa.

5

Dziwicie się z tymi wolnymi, jak nie ćwiczą tego po treningach. W tym klubiku nie ćwiczą schematów w ataku, wolnych, granie w trójkątach..a jeszcze będą
ćwiczyć strzelanie … sracie się z fatim, potem przyjdzie mecz z getafe czy inter i chłop w kieszeń spakowany..

0

@krol211 bida w kasie …

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?