0

@FcPortoFan1999 wiem, novak mocno poprawił serwis, a tu łatwiej się bronić a długie wymiany już mu tak nie leżą jak wcześniej..

1

Zarząd barcy dalej sądzi ze gundogan Nie?! Przecież ten gość prowadzi grę, kreuje i będą młodzi się od niego uczyć.. tumany.. już nie mówię jaka ma smykałkę do strzelania goli..

0

Ale bramkarz atletico to zwalił .. xd

1

@FcPortoFan1999 wiek swoje robi.. wpadł w dołek ale będzie mu coraz trudniej w wielkich szlemach a tu na mączace tym bardziej bo trzeba harować..a Sinner, alcaraz i inni młode strzelby lubią harować ..także będzie ciężko, prędzej wimbeldon lub us open

0

Właśnie oglądałem mecz realu sociedad żeby zobaczyć te przyszła gwiazdę zubimendi.. ja pierd.. co to jest? Gość jest fizycznie słaby.. łatwo dawał się ogrywać..to nie zawodnik na LM .. żaden z niego harownik .. dramat.. denzel nie odpier.. j jakby był zajebisty to pep dawno by się na niego szykował..

1

Raczkowski to pajac… ten co sędziuje Wisła termalika..gość nie ogarnia meczu w 1 lidze a on FIFA sędzia..

0

Pomoc milanu nie wraca i słabo broni.. co
Może obrona jak ich jest 4 a interu 5-6.. jakieś krunic, tonali .. to słabizna w obronie..

3

@Batys ja byłem w szkole gdzie mieliśmy po 4 wf w tygodniu.. w szkole średniej.. o graniu typu macie pilke i róbcie co chcecie zapomnij. Orka była niesamowita. Tory przeszkód, plotki, drabinki .. kirwa aż miło wspominam.. przykład taki ze czas a km w ciągu 2 lat poprawiłem o 40s. Taki to był wfista z synem z krwi i kości. Dostarczał lekkoatletów do drużyny wojewódzkiej.. piękne czasy.. jak teraz patrze na moje dzieci to się martwię.. ja sport uprawiałem codziennie .. gadać, pokazywać.. dalej gram w pilke i tenisa ziemnego.. a oni komputer.. przykład ojca nie zawsze działa..

2

@Tomason może ale musi być inny komplet jeden.. może jechać na trzy hard medium hard..

0

Te prędkości w drs to przepaść..

2

Leclerc… tragedia

1

Nawet sainz w drs nie ucieka rb

2

Hamilton już płacze…

1

@Kondziubarca powiedz a kogo to obchodzi? Czy rywale nie mieli kontuzji? Czy ktos kazał im się słabo przygotować do sezonu? Takie głupie gadanie.. to cześć futbolu i trzeba eliminować takie błędy. A ze w klubie są janusze spod sklepu od przygotowania i Fizjoterapia leży .. co kluby w LM to obchodzi!!

0

Te podania z głębi do pola karnego, bez kombinacji.. bez tysiąca podań.. można? Można.. denzel oglądaj i ucz się..

0

Isak jest kapitalny… ale się rozwinął..

0

@Survier Europa wyjaśnia busq od sezonu 2015, także ten tego.. a Liverpool bez trójki w ataku nas zabiegał na anfield..na la ligę i grę swobodna i na posiadanie to jeszcze to jakoś wyglada.. jak przychodzi Europa i przeciwnik świetny .. to wychodzi brak tempa i jak piłka go minie to po zawodniku.

0

Odegaard 26-30m i sito.. to mnie się podoba. Nie kalkulują i jak fajnie się tak gra.. strzały zza pola karnego to fantazja w barcie..

4

Takie tempo w meczu newcastle ze busi umarłby do przerwy..tempo jak w Europie..

0

Kiwior już coś ..

1

@Encore talent ale jaki wszechstronny, nie ma słabych punktów. Obrona, atak, poprawił serwis w stosunku do zeszłego roku, skróty, gra przy siatce.. gra bardziej kątowo teraz, mniej płasko .. no potwór .. Big4 w jego wieku to byli zawodnicy dobrzy ale nie wybitni.. i mieli słabe strony.. a on..

0

Ten alcaraz w tym wieku to jest potwór.. wszystko umie zagrać.. jeśli ominą go kontuzje i nie odpali mi głowa to będzie dominator.. 19 lat i tak grać..

2

I co dalej uważacie ze denzel top class trenerów? Bez schematów i wyjścia na pozycje? Jeśli zawodnicy są pod forma to jest tragedia , a śmialiście się z realu ze drużyna tysiąca wrzutkę.. a barca ostatnie mecze poza betis wyglada tak samo… zawodnicy tracą kreatywność to wrzutka.. nic do końca lini i szczur .. wrzutka gdzie nikt nie wchodzi…

4

Dobrze ze za marzenia nie karają.. chłopie póki amigosy będą rządzić szatnia, a sztanga będzie miał pierwszy skład to nie ma na to szans…

0

@Emhyr tsitsipas największy buc, przegrywać nie umie, i jeszcze tatuś.. zawsze ma do powiedzenia na korcie ..

0

@AmigoBlancos a denzel i jego amigosy na coraz słabsza ligę, która jest podkupowana przez premier, bo w pucharach blamaze..

0

Powiem Wam ze Emery robi lepsza robotę, niż denzel. Tam widać jak zespół gra i co chce grać.. tu jest padaka. Dwóch zawodników wypada i denzel nie może powiedzieć macie pilke i grajcie. Daje wam swobodę.. tragedia. Jeszcze jak zostaną amigosy na LM to będzie kolejny blamaż.. wiec ostatnio chciałem się założyć ale żaden z was nie ma chęci czy po tym co widzicie jakie transfery i kto zostaje to macie przed oczyma deja…

0

Jude bellingham przejdzie do białych .. marzenie pomocnik. Box to box ., a tu same klepacze od tylu ..

0

@MesQueUnClub_87 kto Ci powiedział ze dieta jest potrzebna nabiał ? Zobacz ssak jak się rodzi to je mleko matki potem żywi się czym innym..tłuszcz jest w diecie,
Orzechy, siemię lniane.. są oleje tłoczone na zimno które dodaje się do sałatki. Ja nie mam z tym problemu, dobrze doprawiać jedzenie i smakuje podobnie..robię soki warzywne które mąja słodki - gorzki, ostry .. do wyboru. Makaronu i ryżu nie jadłem ze 3 miechy i żyje.. to wszystko jest pasteryzowane w wysokiej temperaturze i przez to składniki odżywcze jest może 10 procent …z jedzenia.

0

@MesQueUnClub_87 wystarczylp dodawać oleju do sałatek ..


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?