Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 wiem, novak mocno poprawił serwis, a tu łatwiej się bronić a długie wymiany już mu tak nie leżą jak wcześniej..
1
Zarząd barcy dalej sądzi ze gundogan Nie?! Przecież ten gość prowadzi grę, kreuje i będą młodzi się od niego uczyć.. tumany.. już nie mówię jaka ma smykałkę do strzelania goli..
0
Ale bramkarz atletico to zwalił .. xd
1
@FcPortoFan1999 wiek swoje robi.. wpadł w dołek ale będzie mu coraz trudniej w wielkich szlemach a tu na mączace tym bardziej bo trzeba harować..a Sinner, alcaraz i inni młode strzelby lubią harować ..także będzie ciężko, prędzej wimbeldon lub us open
0
Właśnie oglądałem mecz realu sociedad żeby zobaczyć te przyszła gwiazdę zubimendi.. ja pierd.. co to jest? Gość jest fizycznie słaby.. łatwo dawał się ogrywać..to nie zawodnik na LM .. żaden z niego harownik .. dramat.. denzel nie odpier.. j jakby był zajebisty to pep dawno by się na niego szykował..
1
Raczkowski to pajac… ten co sędziuje Wisła termalika..gość nie ogarnia meczu w 1 lidze a on FIFA sędzia..
0
Pomoc milanu nie wraca i słabo broni.. co
Może obrona jak ich jest 4 a interu 5-6.. jakieś krunic, tonali .. to słabizna w obronie..
3
@Batys ja byłem w szkole gdzie mieliśmy po 4 wf w tygodniu.. w szkole średniej.. o graniu typu macie pilke i róbcie co chcecie zapomnij. Orka była niesamowita. Tory przeszkód, plotki, drabinki .. kirwa aż miło wspominam.. przykład taki ze czas a km w ciągu 2 lat poprawiłem o 40s. Taki to był wfista z synem z krwi i kości. Dostarczał lekkoatletów do drużyny wojewódzkiej.. piękne czasy.. jak teraz patrze na moje dzieci to się martwię.. ja sport uprawiałem codziennie .. gadać, pokazywać.. dalej gram w pilke i tenisa ziemnego.. a oni komputer.. przykład ojca nie zawsze działa..
2
@Tomason może ale musi być inny komplet jeden.. może jechać na trzy hard medium hard..
0
Te prędkości w drs to przepaść..
2
Leclerc… tragedia
1
Nawet sainz w drs nie ucieka rb
2
Hamilton już płacze…
1
@Kondziubarca powiedz a kogo to obchodzi? Czy rywale nie mieli kontuzji? Czy ktos kazał im się słabo przygotować do sezonu? Takie głupie gadanie.. to cześć futbolu i trzeba eliminować takie błędy. A ze w klubie są janusze spod sklepu od przygotowania i Fizjoterapia leży .. co kluby w LM to obchodzi!!
0
Te podania z głębi do pola karnego, bez kombinacji.. bez tysiąca podań.. można? Można.. denzel oglądaj i ucz się..
0
Isak jest kapitalny… ale się rozwinął..
0
@Survier Europa wyjaśnia busq od sezonu 2015, także ten tego.. a Liverpool bez trójki w ataku nas zabiegał na anfield..na la ligę i grę swobodna i na posiadanie to jeszcze to jakoś wyglada.. jak przychodzi Europa i przeciwnik świetny .. to wychodzi brak tempa i jak piłka go minie to po zawodniku.
0
Odegaard 26-30m i sito.. to mnie się podoba. Nie kalkulują i jak fajnie się tak gra.. strzały zza pola karnego to fantazja w barcie..
4
Takie tempo w meczu newcastle ze busi umarłby do przerwy..tempo jak w Europie..
0
Kiwior już coś ..
1
@Encore talent ale jaki wszechstronny, nie ma słabych punktów. Obrona, atak, poprawił serwis w stosunku do zeszłego roku, skróty, gra przy siatce.. gra bardziej kątowo teraz, mniej płasko .. no potwór .. Big4 w jego wieku to byli zawodnicy dobrzy ale nie wybitni.. i mieli słabe strony.. a on..
0
Ten alcaraz w tym wieku to jest potwór.. wszystko umie zagrać.. jeśli ominą go kontuzje i nie odpali mi głowa to będzie dominator.. 19 lat i tak grać..
2
I co dalej uważacie ze denzel top class trenerów? Bez schematów i wyjścia na pozycje? Jeśli zawodnicy są pod forma to jest tragedia , a śmialiście się z realu ze drużyna tysiąca wrzutkę.. a barca ostatnie mecze poza betis wyglada tak samo… zawodnicy tracą kreatywność to wrzutka.. nic do końca lini i szczur .. wrzutka gdzie nikt nie wchodzi…
4
Dobrze ze za marzenia nie karają.. chłopie póki amigosy będą rządzić szatnia, a sztanga będzie miał pierwszy skład to nie ma na to szans…
0
@Emhyr tsitsipas największy buc, przegrywać nie umie, i jeszcze tatuś.. zawsze ma do powiedzenia na korcie ..
0
@AmigoBlancos a denzel i jego amigosy na coraz słabsza ligę, która jest podkupowana przez premier, bo w pucharach blamaze..
0
Powiem Wam ze Emery robi lepsza robotę, niż denzel. Tam widać jak zespół gra i co chce grać.. tu jest padaka. Dwóch zawodników wypada i denzel nie może powiedzieć macie pilke i grajcie. Daje wam swobodę.. tragedia. Jeszcze jak zostaną amigosy na LM to będzie kolejny blamaż.. wiec ostatnio chciałem się założyć ale żaden z was nie ma chęci czy po tym co widzicie jakie transfery i kto zostaje to macie przed oczyma deja…
0
Jude bellingham przejdzie do białych .. marzenie pomocnik. Box to box ., a tu same klepacze od tylu ..
0
@MesQueUnClub_87 kto Ci powiedział ze dieta jest potrzebna nabiał ? Zobacz ssak jak się rodzi to je mleko matki potem żywi się czym innym..tłuszcz jest w diecie,
Orzechy, siemię lniane.. są oleje tłoczone na zimno które dodaje się do sałatki. Ja nie mam z tym problemu, dobrze doprawiać jedzenie i smakuje podobnie..robię soki warzywne które mąja słodki - gorzki, ostry .. do wyboru. Makaronu i ryżu nie jadłem ze 3 miechy i żyje.. to wszystko jest pasteryzowane w wysokiej temperaturze i przez to składniki odżywcze jest może 10 procent …z jedzenia.
0
@MesQueUnClub_87 wystarczylp dodawać oleju do sałatek ..