Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ktos11111 max pewny jak … tylko
Katastrofa może mu zabrać tytuł w tym roku
1
@budel17 jaja.. tylko o 0,2 gorzej niż wczoraj na softach
0
Rb na hardach prawie mercedesa na softach przegoni..xdd
0
Komentarz usunięty
0
@sonek zobaczymy kogo będzie bolec po sezonie.. jak nawet do pucharów nie wejdziecie, chyba ze przez PP ze raków i Legia tam są..
0
Samo to ze przegrali ze slavia Praga która ma budżet z 10 większy od rakowa, a było w dwumeczu 3-2. Już nie wspominam o pudle na pusta bramkę. Raków miał pecha, raków nie ma jakoś świetnych zawodników ale tam zawodnicy wiedza co maja grać. Zapamiętajcie LE conajmniej w grupie,… pozdro,a przypominam ze Lech nie wygrał z rakowem od prawie 3 lat. Pozdro!
0
Ja wam mówię ze raków wejdzie napewno do LE, jest o klasę lepszy niż Lech …organizacja gry i obrona. Będzie mocno walczył o LM, trzeba napadziora jeszcze..jak Ishak,
0
@macio_944 no chcą grać na posiadanie aby posiadać i dać sobie strzelić gola z kontry, bo po co zagrać z pierwszej piłki, prostszej, szybciej i nie czekać aż się rywal ustawi..
0
Żeby w klubie chcieli ćwiczyć strzały za 16 i mieć kolejny atut.. a sry tiki taka to wejście do bramki,
0
Pazdzierz z jednej i drugiej.. a inter w ataku to gorzej niż Barcelona. Dramat…
0
Wszyscy zachwycają się gavim a on gra kupę ostatnio, nic nie daje… do zmiany tylko za kogo?
4
Niech ktos mi powie ze ten placek który zarabia 25 mln i traci co druga pilke ma zostać na przyszły sezon..oczy krwawia
1
Ten ślimak jak zwykle, jeszcze się nauczył ze podwają go..
0
@zeko0 miałem to samo pisać, ale szkoda nerwów. Zreszta połowa la ligi tak gra. Kosiarze a jak ich szturchniesz to płaczą..
0
Pazdierz…w tym momencie potrzebny jest napastnik co ma to strzeli.. a ten swoje.
1
Cienias… drmaat…
0
Ale pudło… śmiech na sali..
1
@Faro nie porównuj go do rashforda, ani silny, ani strzał, bez dryblingu 1-1. Anglik to ma… fati nie ma a strzał zaginął wraz piłka po strzale… szkoda trzymać
3
@MesQueUnClub96 prędzej Tajlandia..
0
Ale przygotowanie fizyczne Bayernu to kosmos, de light z juve odchodził z lekka tłusty, tu napakowany jak kabanos. Jest moc.. szkoda ze tu w klubie nie widza tego, bo po 60-70 min w ataku barca wyglada jak wraki. Dziwie się ze tego mocniej nie wprowadzają.. ja laik z piwem na kanapie to widzę..
0
Dawać 8, gdzie najlepszy dmf świata casemiro…
0
Brawo… gwałt .. dawać jeszcze …
0
Karny… szok, kadra w ofensywie jest słaba i to trzeba prawdę powiedzieć. Dembele szklanka, któryś młody chwila słabości… i robi się problem.
0
Jak tam grandę strategia, dopiero przyjechałem i Leclerc co? Był drugi…
0
Jak tam notatnik padł? Ale jednak potrzeba klasowych zawodników 1-1 bo trochę wstyd
1
Raphinha nie potafi prZejsc prawie emerytA.
Jak dziecku zabrał mu pilke kross
1
Busq jak zwykle ostatnio z mocnymi nie domaga.. czas pożegnań.
0
Ale sergio już czas pożegnać, tego się nie oszuka. Brać tańszego, świeższego,silny, łysy amrabat
0
Komentarz usunięty
1
Więcej posiadania i do tylu… zero zaskoczenia, pytam się co oni robią na trenigach bo to wola o pomstę do nieba..