0

@Ktos11111 max pewny jak … tylko
Katastrofa może mu zabrać tytuł w tym roku

1

@budel17 jaja.. tylko o 0,2 gorzej niż wczoraj na softach

0

Rb na hardach prawie mercedesa na softach przegoni..xdd

0

Komentarz usunięty

0

@sonek zobaczymy kogo będzie bolec po sezonie.. jak nawet do pucharów nie wejdziecie, chyba ze przez PP ze raków i Legia tam są..

0

Samo to ze przegrali ze slavia Praga która ma budżet z 10 większy od rakowa, a było w dwumeczu 3-2. Już nie wspominam o pudle na pusta bramkę. Raków miał pecha, raków nie ma jakoś świetnych zawodników ale tam zawodnicy wiedza co maja grać. Zapamiętajcie LE conajmniej w grupie,… pozdro,a przypominam ze Lech nie wygrał z rakowem od prawie 3 lat. Pozdro!

0

Ja wam mówię ze raków wejdzie napewno do LE, jest o klasę lepszy niż Lech …organizacja gry i obrona. Będzie mocno walczył o LM, trzeba napadziora jeszcze..jak Ishak,

0

@macio_944 no chcą grać na posiadanie aby posiadać i dać sobie strzelić gola z kontry, bo po co zagrać z pierwszej piłki, prostszej, szybciej i nie czekać aż się rywal ustawi..

0

Żeby w klubie chcieli ćwiczyć strzały za 16 i mieć kolejny atut.. a sry tiki taka to wejście do bramki,

0

Pazdzierz z jednej i drugiej.. a inter w ataku to gorzej niż Barcelona. Dramat…

0

Wszyscy zachwycają się gavim a on gra kupę ostatnio, nic nie daje… do zmiany tylko za kogo?

4

Niech ktos mi powie ze ten placek który zarabia 25 mln i traci co druga pilke ma zostać na przyszły sezon..oczy krwawia

1

Ten ślimak jak zwykle, jeszcze się nauczył ze podwają go..

0

@zeko0 miałem to samo pisać, ale szkoda nerwów. Zreszta połowa la ligi tak gra. Kosiarze a jak ich szturchniesz to płaczą..

0

Pazdierz…w tym momencie potrzebny jest napastnik co ma to strzeli.. a ten swoje.

1

Cienias… drmaat…

0

Ale pudło… śmiech na sali..

1

@Faro nie porównuj go do rashforda, ani silny, ani strzał, bez dryblingu 1-1. Anglik to ma… fati nie ma a strzał zaginął wraz piłka po strzale… szkoda trzymać

3

@MesQueUnClub96 prędzej Tajlandia..

0

Ale przygotowanie fizyczne Bayernu to kosmos, de light z juve odchodził z lekka tłusty, tu napakowany jak kabanos. Jest moc.. szkoda ze tu w klubie nie widza tego, bo po 60-70 min w ataku barca wyglada jak wraki. Dziwie się ze tego mocniej nie wprowadzają.. ja laik z piwem na kanapie to widzę..

0

Dawać 8, gdzie najlepszy dmf świata casemiro…

0

Brawo… gwałt .. dawać jeszcze …

0

Karny… szok, kadra w ofensywie jest słaba i to trzeba prawdę powiedzieć. Dembele szklanka, któryś młody chwila słabości… i robi się problem.

0

Jak tam grandę strategia, dopiero przyjechałem i Leclerc co? Był drugi…

0

Jak tam notatnik padł? Ale jednak potrzeba klasowych zawodników 1-1 bo trochę wstyd

1

Raphinha nie potafi prZejsc prawie emerytA.
Jak dziecku zabrał mu pilke kross

1

Busq jak zwykle ostatnio z mocnymi nie domaga.. czas pożegnań.


0

Ale sergio już czas pożegnać, tego się nie oszuka. Brać tańszego, świeższego,silny, łysy amrabat

0

Komentarz usunięty

1

Więcej posiadania i do tylu… zero zaskoczenia, pytam się co oni robią na trenigach bo to wola o pomstę do nieba..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?