Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Poro6niec pije dużo soków z wyciskarki, obiady robię dehydratorze do 50 st żeby wartości odżywcze zostały.. z nabiałem który bardzo lubię, odciąłem przez jakość .. jajka chemia .. bardziej o to tu chodzi. Umieralność i zachorowania na nowotwór co tku wzrasta,, to moja decyzja.. węglowodany przyjmuje w postaci owoców ..
5
Wiecie o tym ze od lutego jestem na surowym jedzeniu, brak mięsa, nabiału, tylko owoce, warzywa i orzechy..! Skłoniło mnie do tego pare rzeczy.. otyłość, brak sił, bóle kręgosłupa i jeżdżę z chorym Tata na onkologię i jak widzę ile młodych osób tam jest to dramat! A to pokłosie jedzenie..schudłem 18 kg, mam siły, brak bóli, wyniki z krwi super..spacery po 4-5 km z pieskami codziennie! Czuje ze żyje tylko ta barca mi obrzydza oglądając mecz… zdrówka!!
0
@gumaz owsianka z owocami na mleku owsianym!! Hahaa..
18
Gavi nie zasługuje na grę w pierwszym składzie .. jest w dramatycznej formie.. a reszta pomocników i skrzydłowych gra na alibi, nie stracic.. nie graj odważnie, bezpośrednio.. nie wygrywały pojedynków. Jednym słowem tragedia!!
1
@Tom_Tom prawda, tragedia… i tyle.. a tu obrońcy tego denzela.. szkoda ze Real odpuszcza bo jeszcze byśmy tego majstra przegrali i obrońcy tego bajeranta otworzyli by oczy..bo można grać ładnie ale trzeba schematów i ruchu w ataku i pomysłów.. tu tego nie ma..
Patrz de zerbi w brighton, iraola w rayo ,.. girona..
Można grać? Można .. tu zawodnicy warci miliony a kupa mułu.. wczoraj
City strzeliło 3 gole w kontrze..!!
0
@betonito bayern. … nie wydaje tyle a gra świetnie..
0
Jak tacys pewni tego światowego topu treneiro, to stawiam tysiąc zł za blamaż w LM w przyszłym roku! Kto idzie o zakład? Rayo wczoraj grało lepiej od nas.. zawodnicy warci 1/10 i zarabiający tyle.. granie ataku to dramat..
0
@jeyx77x tylko jak grają jego drużyny, najładniej i pressuje i atak kreatywny! U nas dno i muł..
0
Placek i tyle, drużyna nie potrafi wyjść z pola karnego przeciwko rayo. Rayo grało jak chciało, grało pressingiem, do długie podania. Zobaczyli ze przez to były najgroźniejsze sytuacje. Trener rayo postanowił grać niżej i już zaczęły się problemy.. jesteśmy na poziomie LE na pewno nie LM. Nawet messi tu nie pomoże, bo z nim można grać pozycyjnej.. a city wczoraj strzelało gole z kontry!! Główny faworyt LM , Pep olał crujfizm i gra tak żeby zdobywać puchary!! Takie czasy.. z nasza gra na alibi i posiadanie nie wyjdziemy z grupy LM. Placek jako trener … tragedia, nie ma poprawy gry.. żaden zawodnik poza raphinha nie gra lepiej..znów w przyszłym roku będą blamaze w Europie …
0
@cris2706 jeśli mówisz o barcie to zapomnij żeby cokolwiek klepnęło…nie żartuj z takimi gadkami
4
@Herato więcej niż barca w ostatnich 10 meczach..
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Marcelinho99 chyba konferencji, mówię Wam ze z tym trenerem bez taktyki w ataku. Nie wyjdziemy z grupy..
0
Jak od Bayernu trójkę, razem 0-5 to z city by było 0-9… busq to nie wiedział co się dzieje.. a alba wkręcony w ziemie znów się popłakał..
0
Powiem ze wstyd, dwa zespoły z medolianu w LM a potężny denzel odpadł LE.!!!
1
Autostrada na jego stronie to idzie na szybkości.. czarny dembele to samo potrafi, weź zrób to w gąszczu przy stylu jaki chce grać denzel to kvara lepszy
0
@Rewolucja123 denzel do pięt nie dorasta łysemu..
0
@Piter777 messi nie broni, gavi i pedri co widac w tym sezonie gubią krycie w pressingu, de jong sam nie ogarnia. Z kim messi na boku miałby grać? Kounde? Sam zawodnik powiedział ze jest zaslaby techniczne.. i na lewej dembele i balde? Autostrada do ataku? Naprawdę wyłącz fife czy FM!!
0
Komentarz usunięty
0
@Messibestplayerintheworld nie porównuj la liga do premier league.. oraz forma matsa, bo obrona to żaden monolit co Real , bayern udowodnił.. Europa zweryfikowała obronę!
0
@kuz pomoc boi się stracić pilke bo trzeba busq ubezpieczać..
0
Takie pytanko ? Kiedy Barcelona zagra taka kontrę jak Liverpool po rzucie rożnym? Odp . Nigdy!
Póki się to nie zmieni, w Europie będziemy gowno znaczyć..
3
@tbas a my na coutinho, dembele i griezman. Real tylu drogich wpadek to nie miał..
2
@barcanawieki no i ma racje , klub jest bidny i robi transfery za 55 mln typu ferran! Mem
0
Komentarz usunięty
0
@capoN zidane miał kadrę która sama aspirowała do wygrania wszystkiego, Pep trenował brescie, w Meksyku coś tam robił, i Barcelona b, potem dostał A. Enrique najpierw Barcelona b, roma, celta i miał skład !! Trio i reszta.. trzeba było ja umiejętnie wprowadzić.. ale szału taktycznie tez nie było.. tu i teraz jest tragedia!! Żadnych schematów, drużyna gra to samo, zero elementów zaskoczenia… nikt nie ryzykuje podań, tak się nie da grać!! Taktycznie z przodu jest dramat!
0
@EKSBOKS moment, bo jeszcze może być wstyd na cała Europę jak to przejebiemy
1
@MOLESTA a xavi co trenował ? Pastuchów? I dostał klub, a taktycznie to wyglada dramat..