0

@Survier Sancho w Prime bił bundeslige, Weghorst nie byłby groszy niż fati. To raz.. a klub potrzebuje wzmocnień, ja widzę ze pomoc typu gundogan, 9 oraz prawy obrońca.
Tam lini tez musi chodzić a kounde nie lubi biegać… i widać ze po kontuzji nie wrócił do pełni formy fizycznej. Ogólnie jeszcze trochę pracy jest.. i kadrowo, taktycznie

1

No niestety ale z gowna bata nie ukrecisz, kadrowo w ofensywie united ma zawodników którzy kogą zrobić różnice. U nas nie.. szkoda. Znów Europa gdzie nie wybacza błędów a takie były dziś i w pierwszym meczu. Jak mówiłem, prawy obrońca,
Pomocnik ofensywny, oraz 9 która może zmienić lewego. To minimum na przyszły sezon , jeśli chcemy pograć na frontach.

0

Na united u tak 4 pomocników trzeba wyjść..tamci dobrze cisną..

1

@Ksavixfati nic nie gra.. jakby nie rozumiał co ma robić..

0

@Kiok342 ferran nie zrobi tak na lewej ..

1

Prawa strona pełna skrzydłowych, na lewej bida z nędza..

0

Wreszcie zmiennicy coś dają od siebie, ferran to skrzydłowy nie 9. Szkoda ze prawa strona pełna..a na lewej deficyt

1

Ferran tam powinnien grać… kurde dobry kest

0

@gumaz a siedzę na Maderze właśnie na tarasie i pije hard seltzer bez glutenu drink. I oglądam na telefonie. Byłem dziś w muzeum Si. Ale jego podobizna to jakieś jaja..

24

Fati ma tyle przebojowości co ja z drinkiem na kanapie. Tragedia…

0

@JarekS psg było na to stać, żeby wypożyczyć i płacić. Klub nie.. zła polityka transferowa a szczególnie płacowa ! Tak wszyscy są winni a piłkarze najbardziej pazerni a dyrektorzy jeszcze głupsi ze się godzili na takie kontrakty i bonusy.

7

@JarekS trochę gadanie bezsensu, czy w psg grał pierwszym składzie? Pare meczy, dostał kasę i wypożyczenia… w klubie był burdel to fakt, ale nie płaca w rezerwach tyle co psg, bo pierwszy skład zżerał lwia cześć budżetu. Także troszkę dziwne ze winisz klub, syf był ale młody musi się wykazać, a nie dwa razy pilke kopnie i Mendes wchodzi ze swoimi warunkami itd. Teraz gra na wypożyczeniu, czyli to samo co w barcie by było ale tam troche ładniej opakowane i Kasa misiu kasa płynie ..

1

@Elprofesorxx no kim ma grać? Podaj przykłady jeśli chodzi o pomoc

0

@ZiggyStardust rotacje?

0

Kadrowo … nie ma co się oszukiwać.

0

Te ostatnie podanie to dramat…

0

Będzie karny….zaraz..

1

Nie ma co się oszukiwać, kadrowo jest tragedia i tyle.. pedri, dembele, busq..

0

Bramkarza piłka niestety …

1

Hejterzy pochowali się do jaskini i będą czekać na jego błąd teraz…

2

Nie ma co się oszukiwać taki gundogan to jest obowiązek. Mówiłem ze młodziki zaraz z kontuzjami odpadną, normalka. Kadra jest wąska, trzeba szukać wzmocnień na przyszły sezon.

1

Wąska kadra, … tacy zawodnicy jak gundogan czy inni za darmo to obowiązek. Robi się problem kadrowy

0

Pedri zmiana drmaat

0

Denerwuje to niechlujnie, i brak ostatniego podania..

2

Arteria przekombinował z tym żółtym na prawej,
White o klasę lepszy..zaczyna wymyślać jak łysy..

0

Brawoooooo 4senal!!!xd

0

Guardioli brakuje takiego pomocnika jak yaya żeby zamykać sektory w pomocy, bo zauważalnie pomoc już nie domaga w obronie.

1

Od początku nie wierzyłem w ten arsenal, za mocna liga żeby taka sredniawa drużyna pod względem formacji i poszczególnych piłkarzy dała rady w tak mocnej lidze.. tu juz nie będzie takich cudów jak z Leicster…

1

4senal.. mówiłem ze przegrywy..

1

@Tomo1989 zabrał i jest o klasę lepszy, pomoc arsenalu i to wyjście spod pressingu i granie z pierwszej piłki w polu karnym przeciwnika miodzio…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?