Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Chelsea to sklepek zawodników, każdy swoje.
Tam potrzeba czasu.. zgrania ,za dwa lata może będą w LM.
1
Bellingham to marzenie pomocnik, coś czuje ze to będzie zawodnik podobny profilem do de bruyne. W ofensywie i wyjście spod pressingu, siła… strzał
1
Jechać z 4senalem…
0
@LukaszFan arsenal nie ma ławki.. już dostają zadyszki.. a zaczynaja się mecze co 3 dni znów.
0
@sonek iptv i spokoj
0
@gaucho104 to prawda ale jak wysoko gra lewy balde albo alba, pomocników zostaje jeden. To przechodzą na trójkę. Narazie nie ma w klubie lepszego prawego w obronie. Jest spójnie.. poprostu słaby technicznie jest.. ale warunki ma.
0
@Survier rozumiem ale na 9 fati za jest za miękki, a ferran to jak z tej bajki kosmiczny mecz. Jakby odjęło totalnie..
0
Ale po tych meczach robi się krótka ławka. Zaczynaja się mecze oby co trzy dni… a ferran i ansu to dramat. Nie ma alternatyw w ataku..
0
Ferran……… jednak cień… nawet na zmiennika za cienki. Masakra..
0
Przecież zagrał biodrem.. co on pierdoli…
1
God mode The beast Danza kuduro…Araujo
1
Już powinno być po meczu.. to sami musza sobie kombinować …
0
Ale paprok….xd…
1
@Godlo ale dembele na drybling, i grę 1-1. Żeby grać na skrzydle trzeba to mieć.. fati tego nie ma..
0
Ten ferran to jak z tej bajki kosmiczny mecz, co zabierają talent … gość na druga ligę.. dramat
0
@Barca_bwo valverde przy golu na 2-1 co porażka 3-1
1
U białych server error…cd
1
Christensen topka..
0
Treneiro dostaje szału….
0
Ale ten rodri.. kolejny raz na minę swojego zawodnika wrzuca i gol dla totkow. Kane..
0
Kundel…. Oddycha rękawami
0
@denks1984 nie….
0
@Kaamilos87 bez kitu, fati słabiutki na 9.. ba lewa tak..
0
Mordy zamknięte …… xdd
0
Gavi do zmiany, raphinha zostanie
1
Zawsze fekir zostaje 1-1 z busq …
0
Lewa noga 16 m a on się zastanawia
0
Na stojąco w ataku… zaczyna sie
0
@Kaamilos87 no nie bo młodziki są chimeryczni.. potrafią zagrać 2-3 mecze super później dołek. Kadra z przodu nie jest jakaś ekstra, co mecze z Bayernem pokazały. Jeszcze dużo wody musi upłynąć żeby być na ich poziomie,
0
Niewykorzystane sytuacje…