4

Chelsea to sklepek zawodników, każdy swoje.
Tam potrzeba czasu.. zgrania ,za dwa lata może będą w LM.

1

Bellingham to marzenie pomocnik, coś czuje ze to będzie zawodnik podobny profilem do de bruyne. W ofensywie i wyjście spod pressingu, siła… strzał

1

Jechać z 4senalem…

0

@LukaszFan arsenal nie ma ławki.. już dostają zadyszki.. a zaczynaja się mecze co 3 dni znów.

0

@sonek iptv i spokoj

0

@gaucho104 to prawda ale jak wysoko gra lewy balde albo alba, pomocników zostaje jeden. To przechodzą na trójkę. Narazie nie ma w klubie lepszego prawego w obronie. Jest spójnie.. poprostu słaby technicznie jest.. ale warunki ma.

0

@Survier rozumiem ale na 9 fati za jest za miękki, a ferran to jak z tej bajki kosmiczny mecz. Jakby odjęło totalnie..

0

Ale po tych meczach robi się krótka ławka. Zaczynaja się mecze oby co trzy dni… a ferran i ansu to dramat. Nie ma alternatyw w ataku..

0

Ferran……… jednak cień… nawet na zmiennika za cienki. Masakra..

0

Przecież zagrał biodrem.. co on pierdoli…

1

God mode The beast Danza kuduro…Araujo

1

Już powinno być po meczu.. to sami musza sobie kombinować …

0

Ale paprok….xd…

1

@Godlo ale dembele na drybling, i grę 1-1. Żeby grać na skrzydle trzeba to mieć.. fati tego nie ma..

0

Ten ferran to jak z tej bajki kosmiczny mecz, co zabierają talent … gość na druga ligę.. dramat

0

@Barca_bwo valverde przy golu na 2-1 co porażka 3-1

1

U białych server error…cd

1

Christensen topka..

0

Treneiro dostaje szału….

0

Ale ten rodri.. kolejny raz na minę swojego zawodnika wrzuca i gol dla totkow. Kane..

0

Kundel…. Oddycha rękawami

0

@denks1984 nie….

0

@Kaamilos87 bez kitu, fati słabiutki na 9.. ba lewa tak..

0

Mordy zamknięte …… xdd

0

Gavi do zmiany, raphinha zostanie

1

Zawsze fekir zostaje 1-1 z busq …

0

Lewa noga 16 m a on się zastanawia

0

Na stojąco w ataku… zaczyna sie

0

@Kaamilos87 no nie bo młodziki są chimeryczni.. potrafią zagrać 2-3 mecze super później dołek. Kadra z przodu nie jest jakaś ekstra, co mecze z Bayernem pokazały. Jeszcze dużo wody musi upłynąć żeby być na ich poziomie,

0

Niewykorzystane sytuacje…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?