Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak widać ze Real grał słabo w pressingu, jakby nie dojechali na mecz. Pomoc po słabszych meczach jak atletico czy betis.. wczoraj po odbiorze wkoncu grali szybko, bezpośrednio do przodu i tak ma być.. a noe do tylu. Widać ze młodziki są chimeryczni potrzeba jednego pomocnika klasy typu gundogan, żeby na zmianę było..
0
@Kamiloza91 brak pomocy.. młodziki są strasznie chimeryczni…betis był lepszy w meczu. I pomoc nie domagała.. poza tym pressing realu wczoraj to na poziomie 3 ligi. Widać to było w meczu z atletico..
0
Potrzeba pomocników bo ławka krótka a młodziki mogą mieć słabsze mecze… nie ma zastępstwa kreatywnego za nich. Jeden dobry jak gundogan..
0
Zamknąć mecz i manita..obrona realu to dramat dzis
1
Przez de jonga żółta..
0
@Lisek gavi jest wart dużo więcej… także tego… barca tez kupowała placki jak coutinho..
0
Już się zaczyna na stojąco…
0
Trzeba coś włożyć bo przerwie Real zawsze wychodzi inna drużyna..
0
Frenkie to nie pozycja busq.. on potrzebuje kogoś kto przypilnuje pozycje defensywnego. To idealny zawodnik box to box..
1
Ten już nie nadąża..
0
Busq zamiast do przodu podać.. to do
Tylu i strata.. xd
0
Lloris to już do wymianki…
0
@BulaKG ciekawe czy jakby lewego kopnął to byś krzyczał jaki karny..
1
@BulaKG karny..
2
Wałek … rashoford absorbował obrońców…
3
@martin3131 jak nasi wyjdą wysoką obrona to będzie na co patrzeć..
2
Drużyna ma jakiś dziwne przyzwyczajenie z okresu swietlnosci ze jak strzela bramkę to rywal stanie nastawi dupe i wal śmiało ile się da.. no niestety skończyły się te czasy. Każda drużyna haruje nawet jak dostaje 0-3.. najgorsze jest to ze zawodnicy nie umieją zabić meczu? Intensywność spada i na stojąco. Klepki, piętki w 16 swojej… dramat..
0
Klub mem.. wszyscy stoją
0
Na stojąco .. podanka piętkami.. idź w chuj.
Przecież jakbym wpadł z bidonami rzucał za takie granie.. szlag człowieka trafia
1
@halfnolife dokładnie … podanka na
Lajcie.. a co tam kirwa.. na stojąco..
0
Ta pomoc to jest tragedia. Tak słabi..fizycznie..
Ledwo chodzą..
0
Czemu te boki obrony nie chodzą. .. podanie do skrzydłowego i stoją.. ja prdl..
0
Ale pedri w obronie to jest objezdzany..
0
@damiano996 styl gry, słabo pomoc broni.. mało intensywne boki, które zamiast krótko podejść to na radar … poprostu gra w obronie na bokach i w pomocy to słabizna.. widać to gołym okiem ze dwa młodziki gubią pozycje defensywna .. dobrze ze chociaż do przodu jest w miarę.
0
@Colon ale zes odjebal.. w finale MS grają do 17-18 wygranych frameow.. a tu 23? Wtf…
2
Ta valencia lepiej wychodzi spod pressingu niż my z atletico..
2
@GeneralXavi LM wyjaśniła czaviego i jego geniusz taktyczny, poczekamy od superpucharu i erika ten Haga. Potem zobaczymy
4
Niestety ale przychodzi intensywnośc rywala i znika atak pozycyjny i obsrane gacie mamy.. od kilku lat tak się dzieje. Brak gry z kontry.. brakuje intensywność w pomocy i na bokach obrony.. mecz z bayernem i realem to pokazał. Dziś to samo..
0
@4drian0 Real i bayern wyjaśnił przy wysokim pressingu.. ze gramy słabo i nie umiemy wyjść z pressingu i zero kontr..
0
Niestety ale warsztat słaby, zobaczymy na tle drużyny w formie Man utd. Wtedy zobaczymy .. narazie uważam ze jest słabo.. taktycznie i zero schematów. Brak kontr.. zawodnicy nie biegają do kontr .. ktos im nie każe tego robić?