0

Jednak widać ze Real grał słabo w pressingu, jakby nie dojechali na mecz. Pomoc po słabszych meczach jak atletico czy betis.. wczoraj po odbiorze wkoncu grali szybko, bezpośrednio do przodu i tak ma być.. a noe do tylu. Widać ze młodziki są chimeryczni potrzeba jednego pomocnika klasy typu gundogan, żeby na zmianę było..

0

@Kamiloza91 brak pomocy.. młodziki są strasznie chimeryczni…betis był lepszy w meczu. I pomoc nie domagała.. poza tym pressing realu wczoraj to na poziomie 3 ligi. Widać to było w meczu z atletico..

0

Potrzeba pomocników bo ławka krótka a młodziki mogą mieć słabsze mecze… nie ma zastępstwa kreatywnego za nich. Jeden dobry jak gundogan..

0

Zamknąć mecz i manita..obrona realu to dramat dzis

1

Przez de jonga żółta..

0

@Lisek gavi jest wart dużo więcej… także tego… barca tez kupowała placki jak coutinho..

0

Już się zaczyna na stojąco…

0

Trzeba coś włożyć bo przerwie Real zawsze wychodzi inna drużyna..

0

Frenkie to nie pozycja busq.. on potrzebuje kogoś kto przypilnuje pozycje defensywnego. To idealny zawodnik box to box..

1

Ten już nie nadąża..

0

Busq zamiast do przodu podać.. to do
Tylu i strata.. xd

0

Lloris to już do wymianki…

0

@BulaKG ciekawe czy jakby lewego kopnął to byś krzyczał jaki karny..

1

@BulaKG karny..

2

Wałek … rashoford absorbował obrońców…

3

@martin3131 jak nasi wyjdą wysoką obrona to będzie na co patrzeć..

2

Drużyna ma jakiś dziwne przyzwyczajenie z okresu swietlnosci ze jak strzela bramkę to rywal stanie nastawi dupe i wal śmiało ile się da.. no niestety skończyły się te czasy. Każda drużyna haruje nawet jak dostaje 0-3.. najgorsze jest to ze zawodnicy nie umieją zabić meczu? Intensywność spada i na stojąco. Klepki, piętki w 16 swojej… dramat..

0

Klub mem.. wszyscy stoją

0

Na stojąco .. podanka piętkami.. idź w chuj.
Przecież jakbym wpadł z bidonami rzucał za takie granie.. szlag człowieka trafia

1

@halfnolife dokładnie … podanka na
Lajcie.. a co tam kirwa.. na stojąco..

0

Ta pomoc to jest tragedia. Tak słabi..fizycznie..
Ledwo chodzą..

0

Czemu te boki obrony nie chodzą. .. podanie do skrzydłowego i stoją.. ja prdl..

0

Ale pedri w obronie to jest objezdzany..

0

@damiano996 styl gry, słabo pomoc broni.. mało intensywne boki, które zamiast krótko podejść to na radar … poprostu gra w obronie na bokach i w pomocy to słabizna.. widać to gołym okiem ze dwa młodziki gubią pozycje defensywna .. dobrze ze chociaż do przodu jest w miarę.

0

@Colon ale zes odjebal.. w finale MS grają do 17-18 wygranych frameow.. a tu 23? Wtf…

2

Ta valencia lepiej wychodzi spod pressingu niż my z atletico..

2

@GeneralXavi LM wyjaśniła czaviego i jego geniusz taktyczny, poczekamy od superpucharu i erika ten Haga. Potem zobaczymy

4

Niestety ale przychodzi intensywnośc rywala i znika atak pozycyjny i obsrane gacie mamy.. od kilku lat tak się dzieje. Brak gry z kontry.. brakuje intensywność w pomocy i na bokach obrony.. mecz z bayernem i realem to pokazał. Dziś to samo..

0

@4drian0 Real i bayern wyjaśnił przy wysokim pressingu.. ze gramy słabo i nie umiemy wyjść z pressingu i zero kontr..

0

Niestety ale warsztat słaby, zobaczymy na tle drużyny w formie Man utd. Wtedy zobaczymy .. narazie uważam ze jest słabo.. taktycznie i zero schematów. Brak kontr.. zawodnicy nie biegają do kontr .. ktos im nie każe tego robić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?