0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Słabizna panowie.. gramy lekka kupę… fati to zasłony milczenia. Gwiazdorek powinien trochę zamknąć jape i zaperdalac. A widzę agencik ładnie go spompowal..sprzedać póki coś wart

0

Żyła co on ma taki kombinezon jak gangsterzy raperzy w kroku…

0

@SkN nie…lewy zagrał do christenesena a ten do alonso

0

@Firestone jestem tego samego zdania.. nie ma tego czegoś.. a żeby grać na skrzydle to trzeba mieć drybling. On tego nie ma.. a jak ma pilke to alba nie pomaga bo nie biega już tak często.
A sam nic nie zrobi

0

Dziwi mnie ze kupili tego raphinha bez dryblingu skrzydłowi się tu nie nadają.. nie gra przodem do obrońcy. Te pomoc gra za szeroko względem siebie.. powinni bardziej zagęszczać środek ze pograć ze sobą.. i przejść szybciej pomoc rywala. Brakuje piłek które musza rozrywać rywala..

1

Już klepanko… i błędy.. ja prdl

0

U nas te 20 Latkowie nie umieją tak skakać?

1

Co rudy gra … najlepszy pomocnik świata. Ta jego wizja gry jest niesamowita..

1

@Katalończyk 99 średnio, słabo i te Lincolny i uno harley-e nie pomogły.. zabrakło pomysłów.

0

Tak trzeba teraz wychodzić do ataku, szybko, silno, pewnie , jak znów będę widział to klepanie Ala Hiszpania to nic z tego nie będzie dobrego..

1

Marokański jeździec bez głowy wchodzi..

0

Najpierw daje grać a potem gwizda jak zabojad się potknie o własne nogi..

0

Mazroui zamknął swoj bok na camp nou, tu to samo.. dembele wyglada jak slabiak. Jakby mu brakowało iq…

0

Ja się pytam czemu Bono nie szedł w pilke, wybić albo albo łapać, tylko zatrzymał się i czekał na strzał..

3

Mekambe jaki lach.. z kane

0

Te zabojady obronią puchar…

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Angole z gry lepsi, ale zabojady skuteczniejsi..

0

Maglaja samoboj xd

2

Ale tego saka bym ujrzał w barsie…

1

Tak patrząc na kadrę barcy, to jednak tylko na LE. Bo nawet na tych mistrzostwach widać, ze może z 1,5 klasowego zawodnika na poziomie. Jest liczba, ale jakość pokazały mistrzostwa, ze jeszcze długa droga..

2

Jednak pomoc barcy to mało intensywność ma, to wszystko za wolno.. więcej zdecydowania, piłek orzeszywajcych obronę, strzały żeby wyciągać obronę.. czego nie ma tego w barsie?

0

Dla mnie rabiot jest świetny, odbiór, siła, podania..

0

Siiiiiiiii……calma…

0

Messi jak wygra MS to Ronaldo chyba pęknie…

0

Mnie ten z 8 w maroku, świetny w środku.

0

Podobają się ataki bocznych obrońców Portugalii , u nas w klubie tak nie grają.. nie rozumiem tego.

1

Portugalia groźna, jak Maroko nie strzeli z kontry.. do dadzą rade..

0

Neves schodzi? Czyli dziura w środku pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?