0

@Kaamilos87 finansowo niestety nie będzie póki co lepiej, nie można mieć ciastko i zjeść …

0

Ja widzę te brak schematów przed polem karnym to tragedia..

1

Denerwuje tyle piłek dobranych w pole karne a brak strzału.. trzeba dać się pomylić bramkarzowi. A ty klepanie do samej bramki..

0

Może Barca liderem ale taka gra na LM to za mało, Real tak grający to się ogląda i LM tez powalczą..

1

Podoba mi się u białych to granie na ścianę, i ze piłka chodzi na szybko bez przyjęcia. Ale obrona realu to kolos na glinianych nogach.

1

@Image PL odjechala .. la liga brak kasy robi swoje

2

@Benz marudzisz, barca chciałby mieć na skrzydle takiego piłkarza.

1

@La Pulgaa dokładnie.. jednak z przodu brakuje ognia albo liga taka słaba. Gołym okiem widać ze PL odjechała o klase

1

I te podania do tylu .. Barca to samo robi. A rywal czeka ..

0

Ja nie wiem co ten ławce wymyślił.. mogl dać albe, bo tak gramy bez bocznych obrońców. Jeden mógł być..teraz jak pedri wszedł to trzeba balde na lewa.

0

Żadnych trójkątów, jakich schematów. Wolna ręka..

0

W takich zamkniętych meczach widać problem z brakiem klasowych bocznych obrońców. Najgorsze ze tam nie ma gry na bokach.. ba stojąco.

0

Znów po golu na stojąco.. zamiast grać piłka i przenosić na zmianę strony. Obrona uśpiona

0

@Litman za co kupić? Tacy kreatywni pomocnicy są warci fortunę, kdb czy bernardo, jude, bruno itd. Jedynie klub stać na gundogan i inne darmowe. La liga mocno dociska .. jeśli busq odejdzie będzie można coś 1:1 ale tak nie ma szans..

0

Ale to lazio chodzi..

1

@GCBW pomocnik, bo chłopaki są chimeryczni co pokazał mecz z getafe. Mecz z betisem tez był słaby w wykonaniu pomocy . Ktos Ala gundogan, o bernardo i innych nie myśle bo brak kasy. Prawa obrona, oraz rezerwowa 9. Bo fati nie potrafi piłki przyjąć tyłem do bramki, zreszta na papierze to wyglada. Na boisku średnio. Na LM za mało.. bo mecz z realem to Real był słabiutki. Jest bez formy. Obrońcy boczni powinni częściej pomagać w grze do przodu, to widać gołym okiem. Nie pomagają skrzydłowym, pomocnicy slabo bronią. W trójkę w pomocy to zawsze któryś nie domaga. W czwórkę jeszcze jakoś..
Brak gry na kontakcie, przy odbiorze zawodnicy nie atakują przestrzeni rywala tylko czekają. Także gdy odbiór piłka powinna wędrować szybciej do przodu żeby przeciwnik nie mógł sie ustawić. Tak padły wszystkie ostatnie bramki. Jest dużo do poprawy, ale pomoc potrzebuje wsparcia zawodnika doświadczonego i dobrze operującego piłka do przodu.

3

Już samo kto tego Kuleszę wybrał z koelsiami typu Probierz itd. Santos miał problem prowadzić Portugalię z takim składem. Oni w tym składzie powinni conajmniej półfinał MS. Zero stylu.. itp. U nas będzie jeszcze gorzej.. drmaat..jeśli mieliśmy grać jak za Czesia to to jest dobra kontynuacja. Bo napewno do przodu niej będzie..

1

@Encore tylko zobacz jakie zagrożenie stwarzał arsenal a jakie Barcelona.. słabo to wyglada. Za dużo niewiadomych, potrzebny jest pomocnik do zmiany z gavi i pedri. Ala gundogan… już nie wspomnę ze boki obrony znów nie atakowany przeciwnika.. aby zagrać na stojąco

0

@Compadre oby ..

0

@Tridente2015 gość nie umie piłki przyjąć od presja

0

O strzałach na bramkę nie mówię, arsenal dziś 25 z Manu, my 8 z getafe. Mecz z manu nas zweryfikuje

1

Nie liczcie ze z taka pomocą zwojujesz coś w LM, tak jak mówiłem gavi i pedri są chimeryczni a LM nie wybacza błędów. Busq za wolny, brak rezerwowej 9 to samo…najgorzej ze znów po odbiorze piłka nie szła do przodu tylko w bok i do tylu.. słabo to wyglądało.

1

@halfnolife TVP sport.pl ale może teraz na TVP sport

0

Ten Madryt to gdzie leci..

1

Komentarz usunięty

5

@mateusz1989VeB najgorsze to zmiana całej obrony w trakcie meczu.. przecież to jest kryminał. No i po meczu z realem widać ze jak zmienia dużo to drużyna trochę zaczyna leżeć, szczególnie środek pola..

0

@barcelonaLM prawda.. dlatego mówię o psychice..

0

@barcelonaLM jest Rune i rublew.. może ktos się wkoncu psychicznie nie spali..

0

Ale nas rozjadą… będzie gwałt..

1

@Spectator depay kończy się kontrakt..to niby jak maja dopłacić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?