Ktos11111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marcin199310 albo poszerzyć w możliwych miejscach.. gdzie można wyprzedzić
1
Brakowało żeby Leclerc najechał na ten kawałek i złapał gumę..
5
Ale to Ferrari to mem.. jak nie inżynier, to mechanik, to kierowca .. zawali.. współczuje fanom????
0
@Medium ten leszcz ma tyle samo tytułów MS i więcej wygranych wyścigów.. także uspokój jaja..
0
@barcelonaLM no a jak.. jak są wojny to Ameryk się cieszy.. przemysł kwitnie, ropa potrzebna, broń potrzebna.. i tak wkoło.. ta walka o demokracje to taka ściema ze aż strach pomyśleć ze ludzie są tępi..tak samo na Ukrainie. Jedwabny szlak, i te sprawy.. mosanto, tysiące hektarów pół na Ukrainie..i ciagle w imię demokracji..
0
@MesQueUnClub96 dobry żart z rana..
1
Kolesiostwo i okup dla ciagle mi mało mendesa.. inaczej tego nie widzę. tragedia jeśli to prawda o neves … xd
13
Klasyczny wał w postaci okupu dla mendesa.. kolesiostwo jebane się robi. Laporta mu coś tam naobiecywał i tyle.. dramat.
1
Oho widzę ze narazie bvb się zesralo na metr przed kiblem…
0
Valladolid gra lepiej .. i wie co chce grać.. śmiać się chce.
0
Klepanko i tartak… patrzyć się na to nie da.. zero pomysłu.. xavi to geniusz taktyki.. xd .. tragediaaa
1
Raphinha albo dembele niech próbuje..
2
Christensen to złoto zawodnik..
1
Bez pedriego to będzie tartak w pomocy..patrzeć się nie da..
1
Ładnie będzie jak dostaną 0-3 .. dziury w pomocy jak nie wiem..
0
@Striker ale pogoda chujo…a!!;)
1
@AFA90 w zeszłym roku na tenisie ziemnym chciałem z wyskoku zagrać pilke i poslizlem się noga poszła do środka i złamałem środkowa kość śródstopia.. dwóch lekarzy się dziwiło jak to zrobiłem.. ból nie miłosierny. Jeszcze wróciłem samochodem do domu.. spuchła noga i dostałem orteze.. 4 tygodnie i luks.. ale noga spuchnięta u góry i z boku.. a ból nie opisania jakby ktos mi nogę podcinał..
0
@masq ale mam w rodzinie Turka który mieszka w Niemczech i opowiada to i owo o tych wyborach. Ze Ameryka chce tego drugiego wepchnąć a erdogan z Rosja się dogaduje.. także wiecie..
0
@wlodek54 a co gra w LM we wtorek ? Oh wait..
0
@Czajka90 ogrywa zespół nonamemami wicemistrza Anglii..
0
Kiwior topka… xd
0
@Emhyr i denzel by dostał więcej..
0
3… jechać z forsenalem….
0
@Bartas7VeB można grać? Można .. i nie płakać ze kontuzje.. de zerbi top trener.. w przyszłości trener najlepszych zespołów..
0
2-0 brighton….. denzel oglądaj jak się gra..
2
@Uukasz_93 ja tak same zdanie mam.. jego drużyny grają najładniej.. skutecznie i potrafi wydobyć z zawodników co najlepsze..
4
Brighton znów zarobi kupę siana w okresie transferowym..
2
I co można mieć średniaków w zespole a grać jak równy z równym arsenalem? Połowa no nameow w zespole albo niechciani w innych.. brighton i de zerbi . A wy bronicie denzela.. a drużyna nie wie co ma grać w ataku..
0
@batoon cześć ludzi w zarządzie jest na nie..maja wątpliwości
1
@batoon bramkarz zawalił .. a atak słabiutko