1

@Marcin199310 albo poszerzyć w możliwych miejscach.. gdzie można wyprzedzić

1

Brakowało żeby Leclerc najechał na ten kawałek i złapał gumę..

5

Ale to Ferrari to mem.. jak nie inżynier, to mechanik, to kierowca .. zawali.. współczuje fanom????

0

@Medium ten leszcz ma tyle samo tytułów MS i więcej wygranych wyścigów.. także uspokój jaja..

0

@barcelonaLM no a jak.. jak są wojny to Ameryk się cieszy.. przemysł kwitnie, ropa potrzebna, broń potrzebna.. i tak wkoło.. ta walka o demokracje to taka ściema ze aż strach pomyśleć ze ludzie są tępi..tak samo na Ukrainie. Jedwabny szlak, i te sprawy.. mosanto, tysiące hektarów pół na Ukrainie..i ciagle w imię demokracji..

0

@MesQueUnClub96 dobry żart z rana..

1

Kolesiostwo i okup dla ciagle mi mało mendesa.. inaczej tego nie widzę. tragedia jeśli to prawda o neves … xd

13

Klasyczny wał w postaci okupu dla mendesa.. kolesiostwo jebane się robi. Laporta mu coś tam naobiecywał i tyle.. dramat.

1

Oho widzę ze narazie bvb się zesralo na metr przed kiblem…

0

Valladolid gra lepiej .. i wie co chce grać.. śmiać się chce.

0

Klepanko i tartak… patrzyć się na to nie da.. zero pomysłu.. xavi to geniusz taktyki.. xd .. tragediaaa

1

Raphinha albo dembele niech próbuje..

2

Christensen to złoto zawodnik..

1

Bez pedriego to będzie tartak w pomocy..patrzeć się nie da..

1

Ładnie będzie jak dostaną 0-3 .. dziury w pomocy jak nie wiem..

0

@Striker ale pogoda chujo…a!!;)

1

@AFA90 w zeszłym roku na tenisie ziemnym chciałem z wyskoku zagrać pilke i poslizlem się noga poszła do środka i złamałem środkowa kość śródstopia.. dwóch lekarzy się dziwiło jak to zrobiłem.. ból nie miłosierny. Jeszcze wróciłem samochodem do domu.. spuchła noga i dostałem orteze.. 4 tygodnie i luks.. ale noga spuchnięta u góry i z boku.. a ból nie opisania jakby ktos mi nogę podcinał..

0

@masq ale mam w rodzinie Turka który mieszka w Niemczech i opowiada to i owo o tych wyborach. Ze Ameryka chce tego drugiego wepchnąć a erdogan z Rosja się dogaduje.. także wiecie..

0

@wlodek54 a co gra w LM we wtorek ? Oh wait..

0

@Czajka90 ogrywa zespół nonamemami wicemistrza Anglii..

0

Kiwior topka… xd

0

@Emhyr i denzel by dostał więcej..

0

3… jechać z forsenalem….

0

@Bartas7VeB można grać? Można .. i nie płakać ze kontuzje.. de zerbi top trener.. w przyszłości trener najlepszych zespołów..

0

2-0 brighton….. denzel oglądaj jak się gra..

2

@Uukasz_93 ja tak same zdanie mam.. jego drużyny grają najładniej.. skutecznie i potrafi wydobyć z zawodników co najlepsze..

4

Brighton znów zarobi kupę siana w okresie transferowym..

2

I co można mieć średniaków w zespole a grać jak równy z równym arsenalem? Połowa no nameow w zespole albo niechciani w innych.. brighton i de zerbi . A wy bronicie denzela.. a drużyna nie wie co ma grać w ataku..

0

@batoon cześć ludzi w zarządzie jest na nie..maja wątpliwości

1

@batoon bramkarz zawalił .. a atak słabiutko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?