Kubajnos345
Dołączył/a: grudzień 2025
Skierniewice
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Polska mistrzem Polski
1
@Cule1234 ktoś musi piłki podawać
0
I pięknie brak hamulcowych czyli Hiszpania wygrywa mundial
1
Villareal jeszcze 6 jak można prosić
4
Villareal idzie na na manite
0
Juve nie gra czy jakiś błąd jest
3
Co to za patałachy w obronie
1
@MirusAmisz Myślę, że to pewniak
4
Barca femeni z trypletem ewka dwa gole w finale LM jest duża szansa na balona
3
Ale że Unia z mojego miasta w przyszłym sezonie zagra mecz na stadionie w gdańsku to bym się nie spodziewał XD
3
@heniusss przecież wszystko powiedział dobrze i się spełniło
7
Krystyna z wolnego Mistrzostwo Arsenalu nie jest już największym szokiem w tym sezonie
1
@Faro myślę, że jego trener personalny (z którym na pewno ćwiczy) wie lepiej aczkolwiek mogę się mylić
4
@beter2 z jednym się zgodzę, że nie dostanie transferów
0
Czarny dzień w historii futbolu
63
O widze, że Argentyna gra dzień przed portugalią więc Messi będzie pierwszym co zagra na 6 mundialach xd Krystyna znowu drugi
0
@partymaker Dokładnie
1
Ja rozumiem że na stroju trochę białego ale bez przesady...
0
CornerFC z golem niestety
4
@Lanosss czekam na wyrok uniewinniający będzie kino
26
Jak żołnierz jest na misji to choćby skały srały musi wykonać rozkazy
2
@lukaszmatusiewicz Bo ludzie w Polsce (nie wszyscy) są tacy, że im bardziej ci idzie w życiu tym bardziej cię nie lubią i umniejszają
17
Jak tak się dzieję po Lewym to nawet sobie nie wyobrażam co by się działo jak by takie pożegnanie w 2021 messi
0
I tu jest różnica jedni z łokcia w pysk gol uznany inni bez kontaktu i karny to że liga wygrana to cud
1
Bramkarz dostał wylewu
3
I cyk kolejna klatka do kompilacji 12h madryckich przekrętów
1
@Laminedependencia przecież my kasy nie mamy na Alvareza
4
@bartekvisca nakrętek nie odrywasz i masz
4
No to przydało by się José przybić piątkę w pierwszym klasyku w geście miłego przywitania
1
@MOLESTA najgorzej to mieć paraliż senny a tam ci vinicjus na klacie siedzi