Kubajnos345
Dołączył/a: grudzień 2025
Skierniewice
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise myślę, że czytają i to dość regularnie szczęsny szczególnie
0
To jak mistrz znany to komu kibicujemy na mś ?
2
Dajcie mikrofon młodemu on coś je*nie by eto'o przebić
1
Dobry ten sosiedad nawet kiedy gramy z Madrytem?
0
Czy vini mu w ryj zaje*ł XDDDDD ?
1
Na 2 połowe wypuścić bestie z 11
0
Coś czuję że stracimy pierwsi bramkę
6
@GeneralXavi weź ją to się boje najbardziej jak ten xabi do nich przyjdzie to będzie dopiero potwór
0
@ZuczekFCB1899 zawsze jeszcze z biletem więc jak bym pierwszy raz pojechał bez to pewnie by był kanar xd
0
Człowiek otwiera balkon by się przewietrzyło wraca a tu kanarek jakiś na stole XD
4
Real Madryt strzeli rzut karny kurs 6,25 pieniądze rozdają
1
@PJ777 przy flicku to ja o to spokojny jestem że nie zlekceważą
0
A co to się stało, że atletico już nie rezerwami wychodzi
0
@jedrek7000 a tam lepiej jakieś skromne 1:0 i niech myślą, że dobrze robią i w przyszłym sezonie na bernabeu jakieś 6:2
0
Arne slot lalalala
1
@Criss18Barca Lepiej przegrać dwa klasyki i mieć majstra niż wygrać oba i nie mieć
0
Kibice Realu chcą mourinho i się zastanawiam czy będą z nim wygrywać wszystko jak leci tak jak bylo po przyjściu mbappe czy tak widowisko i nowocześnie jak za xabiego Alonso o to jest pytanie
2
Charakterne chłopaki dać po mordzie a co niektórzy ze szkółki charakternie podrywają 15 latki
3
1
1
@Adran360 PSG Rayo i Aston villa
0
I potężne al nassr wygrywa 4:2 dzięki wielkiemu Portugalczykowi. Mowa tu oczywiście o Felixie który strzelił hat tricka
0
Gavi zaciera ręce przed niedzielą
0
@Aragorn33 spokojnie zaraz skończą w obozie dyktator przybył
3
Ale bym se obejrzał taką konferencje z gali fame MMA madrid
0
@Sinirsey Nie, Arsenal jest obecnie najlepszą drużyna w defensywie prędzej mogło by być 1:0 2:1 dla paryża a jak Arsenal strzeli pierwszego gola to może być Paryżanom cholernie ciężko strzelić bramkę a mój typ to 1:1 i dogrywka
5
Ale że PSG zagra haramball to się nie spodziewałem XD
0
Ten Bayern dziś nic nie strzeli
2
Komentarz usunięty
1
PSG widzę obroni puchar identycznie jak real dzięki sędziemu