Kubajnos345
Dołączył/a: grudzień 2025
Skierniewice
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Andrzej_Majonez no i chu*
0
A więc remontada już dzisiaj mus to mus
1
Gen frajerstwa zachowany ile można
0
Dobra tylko bez głupiej czerwonej
4
5:0 do przerwy i dawać już ten Arsenal tak to widzę dzisiaj
4
@Gaucho olise brutalnie wjechał plecami w zawodnika realu a ty karnego chcesz pf
0
@Aequlibre ja tam wolę nawet 4 strzały przez pierwszą połowę i 4 gole niż 20 strzałów i 1 gol
1
Nie zdziwię się jak my na camp nou wpakujemy więcej madryciokom niż Bayern na alianz
0
Dobra Bayern w półfinale miałem obawy o dzisiejszy mecz ale patrząc na to, że dziś wygrają to szanse oceniam na 95-5 dla Bayernu
0
To było wiadome, że chodź jedna strzelą
0
Jadłem kolację i nie zdążyłem na gola ale nie będę narzekać
0
@Nazio_87 w 30 sekundzie (jeśli będą rozpoczynać)
1
Ależ nie mg się doczekać tych zmarnowanych setek Bayernu z początku meczu ja już grałem w tą grę remis dziś w tym meczu biorę w ciemno
1
Kompletnie zapomniałem wczoraj przez nasz mecz, że było wczoraj FA CUP. Wstałem patrzę na flashscore i widzę, że Arsenal zrobił Arsenal
2
Czyli gramy 10 na 10
0
Coś nam nie leży to Metropolitano w tym sezonie
3
Wygrają sędzia doliczy z 8-9 minut
0
Fajnie by było zobaczyć powtórkę takiego meczu w męskim wykonaniu w maju
0
To co dycha w dwumeczu do pierwszej połowy
5
Dajcie tą szwecję pod flickwagen
3
Gdyby nie sędzia Szwecja by nie awansowała i to jest fakt
3
Niby La ligi nie ma a ja tu typowy real oglądam
1
Szwecja jak real więc gol na 3:2 w 90+
3
I takich niemców to ja szanuje
0
Raczej nie ma szans na drugi skok Kamila w pucharze świata ale oby jury pozwoliło mu oddać pożegnalny skok jak to kiedyś bywało
0
Urabanwagen wymierzony w Szwecję szkoda mi ich
1
@Piotrek1993 bo nasz poziom taki jest liczy się wynik
0
@addept ty mi tu femenii nie obrażaj one są technicznie półkę wyżwj
0
Tego nikt się nie spodziewał
0
Dobra dziś nie oczekuje stylu liczę na zwycięstwo i tyle