0

@Andrzej_Majonez no i chu*

0

A więc remontada już dzisiaj mus to mus

1

Gen frajerstwa zachowany ile można

0

Dobra tylko bez głupiej czerwonej

4

5:0 do przerwy i dawać już ten Arsenal tak to widzę dzisiaj

4

@Gaucho olise brutalnie wjechał plecami w zawodnika realu a ty karnego chcesz pf

0

@Aequlibre ja tam wolę nawet 4 strzały przez pierwszą połowę i 4 gole niż 20 strzałów i 1 gol

1

Nie zdziwię się jak my na camp nou wpakujemy więcej madryciokom niż Bayern na alianz

0

Dobra Bayern w półfinale miałem obawy o dzisiejszy mecz ale patrząc na to, że dziś wygrają to szanse oceniam na 95-5 dla Bayernu

0

To było wiadome, że chodź jedna strzelą

0

Jadłem kolację i nie zdążyłem na gola ale nie będę narzekać

0

@Nazio_87 w 30 sekundzie (jeśli będą rozpoczynać)

1

Ależ nie mg się doczekać tych zmarnowanych setek Bayernu z początku meczu ja już grałem w tą grę remis dziś w tym meczu biorę w ciemno

1

Kompletnie zapomniałem wczoraj przez nasz mecz, że było wczoraj FA CUP. Wstałem patrzę na flashscore i widzę, że Arsenal zrobił Arsenal

2

Czyli gramy 10 na 10

0

Coś nam nie leży to Metropolitano w tym sezonie

3

Wygrają sędzia doliczy z 8-9 minut

0

Fajnie by było zobaczyć powtórkę takiego meczu w męskim wykonaniu w maju

0

To co dycha w dwumeczu do pierwszej połowy

5

Dajcie tą szwecję pod flickwagen

3

Gdyby nie sędzia Szwecja by nie awansowała i to jest fakt

3

Niby La ligi nie ma a ja tu typowy real oglądam

1

Szwecja jak real więc gol na 3:2 w 90+

3

I takich niemców to ja szanuje

0

Raczej nie ma szans na drugi skok Kamila w pucharze świata ale oby jury pozwoliło mu oddać pożegnalny skok jak to kiedyś bywało

0

Urabanwagen wymierzony w Szwecję szkoda mi ich

1

@Piotrek1993 bo nasz poziom taki jest liczy się wynik

0

@addept ty mi tu femenii nie obrażaj one są technicznie półkę wyżwj

0

Tego nikt się nie spodziewał

0

Dobra dziś nie oczekuje stylu liczę na zwycięstwo i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?