Kubajnos345
Dołączył/a: grudzień 2025
Skierniewice
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 realistycznie patrząc jest przegrany
1
@Salchent dwumecz przegrany. Ja tam wolę mieć komfort i mistrza już najlepiej przed klasykiem niż potrącić punkty potem klasyk i z +7 się zrobi nagle +2 +1
0
Bardzo dobry skład zamknąć ligę jest priorytetem chyba, że ktoś ma różowe okulary to może i myśli że mamy szansę na lm
0
Arsenal bardzo ładnie podoba mie się to
0
@Krzysztof1987 no nie dokońca jest jeszcze mundial nawet jak wygramy ucl i Hiszpania np max 1/8 mundialu to yamal bez szans
4
@Deathwing112 przecież tu jest dokładnie to samo
0
@FCB24 Nie zawsze czasem piłkarz po prostu nie pasuje do klubu lub pali się w większych klubach
2
@Szklaner dla nich obecnie bernabeu to trudny teren
3
Śmiesznie by było jak by PSG obroniło lm Dembele 2 razy ZP a dyktator jeszcze żadnej
5
Ciekawe co się dzieje z użytkownikami notanika co na początku 24/25 pisali że będą wyniki 10:0 tak mi się przypomniało xd
10
@Messiah10 jestem tego samego zdania grunt to zrobić jutro +9 a w lidze mistrzów jak się uda to będzie git jak nie trudno
0
@Aragorn33 ale w statystykach będzie śmiesznie wyglądać
2
@Aragorn33 jeden więcej yamal już ma tyle co CR jak Barca wygra w tym roku to yamal 3 Ronaldo 2
5
@TR3YWAY prędzej Polacy wybiorą kogoś innego niż PIS-PO
8
Nie zapominajmy, że real ukradł jeden punkt, ponieważ strzeleca gola nie powinno być na boisku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mbappe upada poraz pierwszy
0
@michaleu klątwa xd
3
Uwaga włączam mecz coś bez goli trzeba to zmienić
0
Real Madryt patrzy na Girona z gniewem w oczach a w szatni jedyne co słyszymy to remontada dotycząca meczu w środę
0
Grunt to nie potknąć się w sobotę by nie podać Realowi tlenu na lm szans i tak nie mamy patrząc że z drugiej strony drabinki czeka Bayern PSG dowieść ligę i kończymy sezon z 2 pucharami w lato mocne wzmocnienia i bijemy się o tryplet
3
2:0 to niebezpieczny wynik należy pamiętać
0
Jak by na rewanż był raphinia to bym uwierzył w awans tak to ciężko będzie
1
Jesteśmy dziadami
0
No kto by się tego spodziewał że akurat ten XD
4
Chociaż remis i walczmy dalej za tydzień
0
@lithotripter podałem poprostu przykład xd
2
Jak my mamy wygrać ligę mistrzów jak my po czerwonej już myślimy, że to koniec taką mentalnością tych rozgrywek nie wygrasz
0
@Andrzej_Majonez no i chu*
0
A więc remontada już dzisiaj mus to mus