0

@marcin62 realistycznie patrząc jest przegrany

1

@Salchent dwumecz przegrany. Ja tam wolę mieć komfort i mistrza już najlepiej przed klasykiem niż potrącić punkty potem klasyk i z +7 się zrobi nagle +2 +1

0

Bardzo dobry skład zamknąć ligę jest priorytetem chyba, że ktoś ma różowe okulary to może i myśli że mamy szansę na lm

0

Arsenal bardzo ładnie podoba mie się to

0

@Krzysztof1987 no nie dokońca jest jeszcze mundial nawet jak wygramy ucl i Hiszpania np max 1/8 mundialu to yamal bez szans

4

@Deathwing112 przecież tu jest dokładnie to samo

0

@FCB24 Nie zawsze czasem piłkarz po prostu nie pasuje do klubu lub pali się w większych klubach

2

@Szklaner dla nich obecnie bernabeu to trudny teren

3

Śmiesznie by było jak by PSG obroniło lm Dembele 2 razy ZP a dyktator jeszcze żadnej

5

Ciekawe co się dzieje z użytkownikami notanika co na początku 24/25 pisali że będą wyniki 10:0 tak mi się przypomniało xd

10

@Messiah10 jestem tego samego zdania grunt to zrobić jutro +9 a w lidze mistrzów jak się uda to będzie git jak nie trudno

0

@Aragorn33 ale w statystykach będzie śmiesznie wyglądać

2

@Aragorn33 jeden więcej yamal już ma tyle co CR jak Barca wygra w tym roku to yamal 3 Ronaldo 2

5

@TR3YWAY prędzej Polacy wybiorą kogoś innego niż PIS-PO

8

Nie zapominajmy, że real ukradł jeden punkt, ponieważ strzeleca gola nie powinno być na boisku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mbappe upada poraz pierwszy

0

@michaleu klątwa xd

3

Uwaga włączam mecz coś bez goli trzeba to zmienić

0

Real Madryt patrzy na Girona z gniewem w oczach a w szatni jedyne co słyszymy to remontada dotycząca meczu w środę

0

Grunt to nie potknąć się w sobotę by nie podać Realowi tlenu na lm szans i tak nie mamy patrząc że z drugiej strony drabinki czeka Bayern PSG dowieść ligę i kończymy sezon z 2 pucharami w lato mocne wzmocnienia i bijemy się o tryplet

3

2:0 to niebezpieczny wynik należy pamiętać

0

Jak by na rewanż był raphinia to bym uwierzył w awans tak to ciężko będzie

1

Jesteśmy dziadami

0

No kto by się tego spodziewał że akurat ten XD

4

Chociaż remis i walczmy dalej za tydzień

0

@lithotripter podałem poprostu przykład xd

2

Jak my mamy wygrać ligę mistrzów jak my po czerwonej już myślimy, że to koniec taką mentalnością tych rozgrywek nie wygrasz

0

@Andrzej_Majonez no i chu*

0

A więc remontada już dzisiaj mus to mus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?