Kubajnos345
Dołączył/a: grudzień 2025
Skierniewice
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale że PSG zagra haramball to się nie spodziewałem XD
0
Ten Bayern dziś nic nie strzeli
2
Komentarz usunięty
1
PSG widzę obroni puchar identycznie jak real dzięki sędziemu
0
@Dankho94isback a ja wolę piłkę niż katarski hajs
0
Już za niespełna godzinę mecz piłka nożna vs katar prawdziwi fani piłki nożnej oczywiście za bayernem
0
@Kozinho. Nie no aż tak to nie
0
@KamQiX a mi od czasu odpadnięcia, że Szwecją już całe emocje do sierpnia wygasły może coś będzie przy finale jak będzie grała Hiszpania lub Argentyna na mundialu
0
Czyli co dziś dogrywka i karne czy jednak rozstrzygnięcie w 90 minutach
1
@LAMC_10 hwdp na czole
1
Co za frajerzy to city XD
0
@Kubsoleon ja to najbardziej bym chciał zobaczyć jak Arsenal przegrywa majstra w ostatniej kolejce
3
Czyli 2:2 będzie i okej
2
@Romario87 nie zrobią szpaleru bez szans
3
Sędzia kończ ten mecz nie ma sensu dalej grać
3
Rzut karny dla Realu Madryt (to tak na przyszłość )
1
Espanyol dziś łatwe 3 punkty czy niespodzianka i strata punktów
1
Patrzę na tą barce w femeni i od gola na 4:1 czyściutka piękna xavinieta
1
Dobra femeni włączyła tryb egzekzekucja a utd robi utd
0
@APTAPT ja to w tych meczach nigdy nie mam nerwów przegrana dzisiaj to będzie sensacja jak i w całej lm
1
Ale ten Liverpool jest słaby xD
5
Liczę że dziś koło 23 będziemy już oficjalnie mistrzami
0
Sprzedać raphinie kupić leao nie zasługujemy na nic jak to się by wydarzyło
0
Celny strzał tak szybko wzięło z zaskoczenia
1
Dostałem ptsd od tego strzału demeble
0
Na 200 mln reakcja irl z domu Kamila G na tik toka młodego
3
Oni nie umieją inaczej XD
0
@damian16161212 jak byśmy przegrali w lidze pierwszy mecz to było by tu, że po lidze
1
Jakie byście polecili auto do 12-15 tysięcy. Wiem że w tej cenie liczy się grunt by wszystko było sprawne itp, ale panuje u mnie optymizm
1
Getafe ossasuna real 1:0 po golu w 90+ biorę w ciemmo