5

Ale że PSG zagra haramball to się nie spodziewałem XD

0

Ten Bayern dziś nic nie strzeli

2

Komentarz usunięty

1

PSG widzę obroni puchar identycznie jak real dzięki sędziemu

0

@Dankho94isback a ja wolę piłkę niż katarski hajs

0

Już za niespełna godzinę mecz piłka nożna vs katar prawdziwi fani piłki nożnej oczywiście za bayernem

0

@Kozinho. Nie no aż tak to nie

0

@KamQiX a mi od czasu odpadnięcia, że Szwecją już całe emocje do sierpnia wygasły może coś będzie przy finale jak będzie grała Hiszpania lub Argentyna na mundialu

0

Czyli co dziś dogrywka i karne czy jednak rozstrzygnięcie w 90 minutach

1

@LAMC_10 hwdp na czole

1

Co za frajerzy to city XD

0

@Kubsoleon ja to najbardziej bym chciał zobaczyć jak Arsenal przegrywa majstra w ostatniej kolejce

3

Czyli 2:2 będzie i okej

2

@Romario87 nie zrobią szpaleru bez szans

3

Sędzia kończ ten mecz nie ma sensu dalej grać

3

Rzut karny dla Realu Madryt (to tak na przyszłość )

1

Espanyol dziś łatwe 3 punkty czy niespodzianka i strata punktów

1

Patrzę na tą barce w femeni i od gola na 4:1 czyściutka piękna xavinieta

1

Dobra femeni włączyła tryb egzekzekucja a utd robi utd

0

@APTAPT ja to w tych meczach nigdy nie mam nerwów przegrana dzisiaj to będzie sensacja jak i w całej lm

1

Ale ten Liverpool jest słaby xD

5

Liczę że dziś koło 23 będziemy już oficjalnie mistrzami

0

Sprzedać raphinie kupić leao nie zasługujemy na nic jak to się by wydarzyło

0

Celny strzał tak szybko wzięło z zaskoczenia

1

Dostałem ptsd od tego strzału demeble

0

Na 200 mln reakcja irl z domu Kamila G na tik toka młodego

3

Oni nie umieją inaczej XD

0

@damian16161212 jak byśmy przegrali w lidze pierwszy mecz to było by tu, że po lidze

1

Jakie byście polecili auto do 12-15 tysięcy. Wiem że w tej cenie liczy się grunt by wszystko było sprawne itp, ale panuje u mnie optymizm

1

Getafe ossasuna real 1:0 po golu w 90+ biorę w ciemmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?