0

Czyli w superpucharze Arabii Saudyjskiej odprawiamy z kwitkiem obie drużyny z Madrytu ale w półfinale tych lepszych

1

Przecież atletico już wygrało puchar 4:0 u siebie z Barceloną teraz to był mecz towarzyski

3

kolejni terroryści zabici przez najbardziej humanitarną armię świata

6

ja również wierzę i liczę że passa kwietniowa potrwa do końca maja

0

@ranger3120 dobra passa oby trwała jak najdłużej w tym im kibicuje

26

Zgadzam się mecz był wypaczony przez sędziego powinno być 4:1 dla bayernu

28

oj bardzo długo

1

Co tam somsiedzie słyszałem, że u ciebie też na czerwono

1

Nie na biorę się

0

Czuje jakieś 4:5 dla realu i karne

2

Spokojnie bawarski walec się narazie droczy

4

Typowo Bayern gra real strzela xd

0

@barcanawieki będą w finale grają z Arsenalem

0

@vangoor A ja jestem na to przygotowany kasa postawiona na rzut karny dla nich to jak znaleść kasę na ulicy

3

Kij z tym, że odpadliśmy ważne, że somsiad dziś też pewnie odpadnie

6

Rzut karny dla Realu Madryt stawiać czy nid stawiać o to jest pytanie

0

Z plusów to został nam mecz z tą słabszą częścią madrytu

1

Gdyby był raphinia....

0

Czyli zero niespodzianek no cóż grunt że mamy ligę

1

To było wiadome teraz iść po 3

0

Yamal jeszcze 2 i wywiesza pranie tak będzie

0

@szela1899 gdyby nie był prezydentem Choroszcz by nie istaniała

2

@macio_944 my stracimy tak czy siak więc myślę, że do awansu będziemy potrzebować minimum 3-4 goli

2

Jutro będą niewyobrażalne emocje ale po Romie Liverpoolu Lizbonie z Bayernem taki gol na 1:0 od atletico na początku poker face

17

Jak strzelimy szybko gola na 1:0 do 10-15 minuty i nie dostaniemy kolejnej czerwonej kartki przez głupie zachowanie naszego obrońcy to zacznę wierzyć narazie podchodzę stonowanie myślę, że wygramy ale też, że stracimy gola lub dwa

1

Republika widzę ostro leci przestępców zapraszają do programów

0

Celta widzę nie chcę grać w lm

0

@Eklerek selekcja naturalna

3

Liga wygrana to teraz cel przegonienie dyktatora w kanadyjce przez yamala

0

Nie no mecz wygrany po golach ferrana i rashforda to by było za dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?