Kubajnos345
Dołączył/a: grudzień 2025
Skierniewice
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli w superpucharze Arabii Saudyjskiej odprawiamy z kwitkiem obie drużyny z Madrytu ale w półfinale tych lepszych
1
Przecież atletico już wygrało puchar 4:0 u siebie z Barceloną teraz to był mecz towarzyski
3
6
0
@ranger3120 dobra passa oby trwała jak najdłużej w tym im kibicuje
26
Zgadzam się mecz był wypaczony przez sędziego powinno być 4:1 dla bayernu
28
1
Co tam somsiedzie słyszałem, że u ciebie też na czerwono
1
Nie na biorę się
0
Czuje jakieś 4:5 dla realu i karne
2
Spokojnie bawarski walec się narazie droczy
4
Typowo Bayern gra real strzela xd
0
@barcanawieki będą w finale grają z Arsenalem
0
@vangoor A ja jestem na to przygotowany kasa postawiona na rzut karny dla nich to jak znaleść kasę na ulicy
3
Kij z tym, że odpadliśmy ważne, że somsiad dziś też pewnie odpadnie
6
Rzut karny dla Realu Madryt stawiać czy nid stawiać o to jest pytanie
0
Z plusów to został nam mecz z tą słabszą częścią madrytu
1
Gdyby był raphinia....
0
Czyli zero niespodzianek no cóż grunt że mamy ligę
1
To było wiadome teraz iść po 3
0
Yamal jeszcze 2 i wywiesza pranie tak będzie
0
@szela1899 gdyby nie był prezydentem Choroszcz by nie istaniała
2
@macio_944 my stracimy tak czy siak więc myślę, że do awansu będziemy potrzebować minimum 3-4 goli
2
Jutro będą niewyobrażalne emocje ale po Romie Liverpoolu Lizbonie z Bayernem taki gol na 1:0 od atletico na początku poker face
17
Jak strzelimy szybko gola na 1:0 do 10-15 minuty i nie dostaniemy kolejnej czerwonej kartki przez głupie zachowanie naszego obrońcy to zacznę wierzyć narazie podchodzę stonowanie myślę, że wygramy ale też, że stracimy gola lub dwa
1
Republika widzę ostro leci przestępców zapraszają do programów
0
Celta widzę nie chcę grać w lm
0
@Eklerek selekcja naturalna
3
Liga wygrana to teraz cel przegonienie dyktatora w kanadyjce przez yamala
0
Nie no mecz wygrany po golach ferrana i rashforda to by było za dużo