Kubajnos345
Dołączył/a: grudzień 2025
Skierniewice
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Człowiek tylko poszedł się ogarnąć do spania a tu widzę nowy kontencik w stolicy
0
Co za skandal negreira kazał obronić strzał masturbatoro
0
@elrubio wystarczyło napisać zło każdy by wiedział o co chodzi
0
@Ekspert07 to też fakt akurat
0
@daver dla mnie główny faworyt po hiszpanii
0
Pytanie czy oviedo straci dziś punkty gra o nic ale niby trochę wstyd w takim meczu
4
Pięknie by było jak by Messi jescze dobił do 1000 przed krystyną i nic sobie z tego nie zrobił gol jak każdy inny
0
Szkoda idealny rezerwowy
1
@MessiForeverTheBest Z naszej strony
3
Czuć było Vibe sparingu w USA
0
@RC28 Przecież to był mecz można powiedzieć towarzyski
13
Oddali 3 punkty by espanyol za bardzo nie uciekł od strefy spadkowej sprytne
1
I po mistrzostwie....
0
Głos Krem..Madrytu w twoim domu
0
Kiedy patrzę co robi real a potem widzę, że robi dokładnie to co by chciał Kamil G to wiem że jest fenomenalnie i lepiej być nie mogło
1
Perez daje wywiad o 21 więc moje bingo jest takie
Negreira
Liga mistrzów
Kradzież
Najlepsza kadra
Superliga
Stadion
Koncerty
4
@alone49 no mi o komentatorów głównie chodzi
3
2
No jak bym ruskich widział oni też jako jedyni bronią wartości XD
0
Czyli zostajemy z samym ferranem na ataku XD
1
Inigo nasz człowiek XD
1
Raport wiarygodny niczym poranne wieści z Kremla i kijowa
0
@Kinginiesta chyba z 2,3
0
Kiedy wchodzi mbappe bo słyszałem, że o 18 ma być konferencja presesa
0
@Meckie i nie ostatni
0
Nie żeby coś ale jak Perez by się podał do dymisji to ja znam pewnego innego prezydenta klubu co prawda innego okularki nosił więc wygląda na inteligentnego założyć perukę i podesłać im myślę, że by się sprawdził
3
Perez na konferencji za około 1,5 czy bedzię dymisja ? Wątpie przeczuwam bronienie kadry i jakieś frazesy typu jesteśmy Realem Madryt itp
1
Widzę, że młody nie dość, że irytuje Madryt to jeszcze pewien kraj położony w Palestynie
0
@Cochise myślę, że czytają i to dość regularnie szczęsny szczególnie
0
To jak mistrz znany to komu kibicujemy na mś ?