LM10 III
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
Korytnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta jest o niebo lepszy.Chociaż Neymar ma potencjał.
0
Jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba założyć specjalną księgę z rekordami Barcy:)
0
Zgadzam się z Tito.
0
Mam nadzieję,że wystąpi z Benificą,aby mógł już pobić ten rekord w środę i odskoczyć w kwalifikacji strzelców Ligi Mistrzów.
0
Teraz trzeba czekać na rozwój wydarzeń w Madrycie.
0
Najlepszy mecz w sezonie.Najdłuższa seria dubletów Messiego.Najlepszy start w sezonie.W tym sezonie wiele rzeczy jest naj...
0
Bardzo dobry występ Busiego.Niech się teraz Song wykaże.
0
Mała niespodzianka,że nie wystąpi Iker Muniain.A szkoda,bo mi się podoba styl tego chłopaka.
0
Fajny skład.Od pewnego wyniku może wejść Thiago,aby się ogrywał.
0
Masz rację Aqualitek.
0
Narazie nic nie jest przesądzone,więc są to tylko moje marzenia o współpracy Tito-Pep w klubach Barca-City.Lecz wymiany zawodników nie byłoby,chyba że na korzyść Barcy.
0
City ma zawodników,którzy mogą zastopić graczy Barcy w City.np:Hart-Valdes,Kompany-Puyol,Nastasić-Pique,Yaya Toure-Busquets,Nasri-Iniesta,Xavi-Rodwell,Silva-Messi,Aguero-Villa,Balotelli-Deulofeu itd.Chociaż i tak gracze Barcy są nie do zastąpienia.
0
Myślę,że gdyby przeszedłby do City i Guardiola dopasowałby taktykę do angielskiego futbolu nie rezygnując z dokładnego konstruowania akcji mogłoby się to udać.Mógłby się konsultować z Tito i razem opracowywać strategię na tzw."autobusy".Wtedy skorzystałaby i Barca.
0
Źle napisałem.Spróbować.
0
Pomyliłem się.Spróbować.
0
Powiniśmy dzisiaj sprubować wygrać za bardzo nie męcząc się.Dobrze by było gdyby Messi spróbował przynajmniej wyrównać ten rekord.A w derbach Madrytu najlepszy byłby remis albo wygrana Realu,ale jak wygramy to wolałbym,aby Atletico wygrało,ponieważ należy im się za te wszystkie lata.
0
Chciałbym dzisiaj zobaczyć Thiago i Adriano od pierwszej minuty.Ale nie syna Messiego:)
0
Te wszystkie osłabienia bardzo wpłynęły na zespół Bielsy.Brak Iraoli,sprzedaż Javiego Martineza,konflikt Fernando Llorente z zarządem i w dodatku niedawne nieporozumienie trenera z klubem sprawiło,że w klubie było małe zamieszanie co zakłóciło harmonię w klubie.W tym momencie Bielsa prowadzi zespół młody,zdolny,ale bez konkretnego lidera jakim był Javi Martinez i inni powyżej wymienieni.Teraz rolę przywódcy na boisku próbuje pełnić Iker Muniain,ale myślę,że ma za mało doświadczenia chociaż bardzo mi się podoba jego styl gry jak i innych zawodników,którzy przebojem wdarli się do swoich drużyn.
0
Absencja Iraoli duże osłabienie linii defensywnej Atleticu.W meczu możemy to wykorzystać.
0
Mam nadzieję,że Adriano nie zgubił formy podczas jego problemów.
0
Myślę,że współpraca Messiego z Neymarem byłaby doskonała.