0

Barca B nie może wejść do Primera Division,bo dwie sekcje z tej samej drużyny nie mogą grać w jednej lidze.

0

Jedynym problemem reprezentacji Argentyny jest to,że mało ze sobą grają.Największe reprezentacje mają zawodników w maks 2 klubów,np: Hiszpania jest złożona praktycznie tylko z piłkarzy Barcy i Realu,Niemcy z piłkarzy Bayernu i Borussii,a Włochy z piłkarzy Juve.W reprezentacji Argentyny brakuje zgrania.Mam nadzieję,że Argentyna wygra następny mundial,a w finale pokona Hiszpanię:)

0

Chociaż to prawie niemożliwe to chętnie widziałbym Aguero i Falcao w Barcelonie.To bramkostrzelny napastnik bardzo dobrze wyszkolony technicznie.Chętnie zobaczyłbym w taką linię ataku:Messi, Aguero, Falcao, Neymar, Alexis, Pedro, Villa, Tello, Cuenka, Dongou i Deulofeu.Ale wtedy musiałby ktoś odejść.Wydaje mi się,że odszedłby wtedy Pedro,Villa i Cuenka.Ale to tylko moje marzenie:)

0

Szkoda,że kiedyś nie przyszedł do nas tylko do Man.City.

0

Mi się Thibaut Courtois,Marc-Andre ter Stegen i Wojciech Szczęsny.A ten bramkarz z Valencii to nie wiem jak się prezentuje.

0

Jak tak to szukać następcy np.Thibaut Courtois,Marc-Andre ter Stegen lub Wojciech Szczęsny.

0

Mecze z udziałem drużyn ligi hiszpańskiej są coraz bardziej popularne w Polsce.

0

Zarząd podjął odpowiednią decyzję.

0

Mam nadzieję,że nie będzie w następnym roku żadnych złych momentów.

0

Jeszcze w innych sekcjach są zawodnicy,którzy będą gwiazdami klubu,np Ebwelle(bardzo szybki),Samper i Espinoza(typy pomocników wymieniających dziesiątki podań) i inni.

0

Naprawdę trenerzy z La Masii robią świetną robotę.

0

I wtedy taki mały pojedynek w finale Ligi Mistrzów:Barca vs Man.Utd i Messi vs Ronaldo.Oczywiście na korzyść Barcy i Messiego:)

0

Lubię Liverpool,ale myślę,że Rodgers powoli i dobrze buduje drużynę,więc wolę,żeby objął United.Gdyby przeszedł jeszcze Cristiano Ronaldo(jakby Pep chciał),to jestem ciekaw ich współpracy.

0

Według mnie to bardzo dobry wybór.Jeśli to jest prawda to w Man.Utd będzie miał idealne warunki,aby osiągać sukcesy w Anglii.

0

Fajnie jakby Eric namówił Falcao,aby doszedł do nas.Rozwiązałby się problem z bramkostrzelnym napastnikiem.

0

Villa pewne miejsce w podstawowym składzie miałby tylko w Liverpoolu i Arsenalu,bo w innych zespołach mają dobrych napastników.Nie powinien odchodzić,bo oprócz Messiego tylko on strzela.Nie rozumiem tylko,dlaczego Tito nie wystawia go w podstawowym składzie?To nie jest drugi Falcao(szkoda,że przynajmniej nie tak skuteczny),ale ważne,że strzela bramki.

0

Niby go nie ma a jest wszędzie.Dlatego jest wielki.

0

Liverpool także byłby dobrym kierunkiem.

0

Przecież SAF powoli myśli o kończeniu kariery trenerskiej,więc jest możliwe objęcie posady trenerskiej przez Pepa.Aby tylko Mourinho nie przeszedł do żadnego klubu z ligi angielskiej,bo Pep znów może mieć problemy z nim w Anglii.Najlepiej jakby przeszedł do tych z Paryża.

0

Jestem ciekawy jak wyglądałaby współpraca Pepa Guardioli i Cristiano Ronaldo w Manchesterze United.W Man.City ma zaufanych ludzi,a w Chelsei miałby pełną władzę nad transferami.Jednak ostatecznie widziałbym Pepa w Man.Utd.I w następnym sezonie finał Ligi Mistrzów: Barcelona-Man.Utd zakończony zwycięstwem Barcy.Strzelcami bramek byliby Messi,Neymar,Deulofeu-Ronaldo,Rooney.Król strzelców-Messi.Król asyst-Iniesta ex-aequo z Xavim.Moje marzenie nie do spełnienia:)

0

Burak Yilmaz to gra w Galatasaray,a nie w Trabzonsporze.

0

Dla niego byłoby lepiej,żeby odszedł,bo za mało gra i się marnuje.Ale dla Barcy lepiej będzie jak zostanie,bo w drugiej części sezonu na pewno się przyda,gdy będzie wiele meczów w małym okresie czasowym albo jak ktoś złapie kontuzję(oby nie).Być może załapie się do pierwszego składu.

0

Myślę,że Liverpool to najlepsze miejsce dla Villi.Na razie tam nie ma dużej konkurencji,więc nawet przy słabszej dyspozycji grałby i odnalazłby formę.

0

Wesołych świąt!

0

Najlepiej to by było wypożyczyć Cuenkę bez możliwości wykupu,a my powinniśmy wypożyczyć jakiegoś bramkostrzelnego zawodnika,który z miejsca wpasowałby się w nasz styl,np.Michu.Można też spróbować już teraz ściągnąć Neymara.

0

Takie wejście rezerwowego mi się podoba.

0

Villa powinien zostać wypożyczony bez możliwości wykupu.Wtedy pokazałby,że jeśli regularnie gra to jest skuteczny.U nas za mało gra.Jakby przyszedł Neymar i Deulofeu to byłby wtedy idealnym zmiennikiem dla Messiego.Wtedy pod koniec sezonu Messi byłby bardziej wypoczęty.Każdy skorzystałby z tego.

0

Dlaczego nie chcą wziąć Villi od początku do końca ze słabszym rywalem?Jak tak dalej pójdzie to Villa będzie chciał odejść.

0

Mogliby wypożyczyć Sergiego Roberto i Jonatana Dos Santosa bez możliwości wykupu.

0

Miło z ich strony.Pokazali,że potrafią się zachować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?