LM10 III
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
Korytnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A nie znacie ceny Nike Lunar Gato II?
0
A tak z innej beczki.Możecie mi poradzić jakieś buty torfowe?Ciekawią mnie Nike Lunar Gato II,ale nie wiem w jakiej są cenie.Jakie jeszcze polecacie?
0
Ja jestem za,a jak nie to go do Borussi,a Hummelsa do nas:)
0
Ja chętnie widziałbym Higuaina w Barcelonie,jakby było miejsce.
0
A Messi ile na ogólnie trofeów,bo klubowych to ok.20,a inwidualnych?
0
Myślałem,że będzie dłużej pauzował.Na szczęście myliłem się.
0
Jest jednak duże ryzyko odnowienia kontuzji.Gra z Abidalem byłaby najlepsza,ale gdyby rozegrał kilka meczów na najwyższym poziomie.Niestety jest to nie możliwe.Więc postawiłbym na Montoyę lub system gry 3-4-3.
0
Jest dużo opcji,ale dla mnie najlepsza to gra z Abidalem.Najlepiej będzie jak już w najbliższym meczu zagra i będzie przywyczajany do dużego obciążenia.Jeżeli nie ta opcja to Montoya,Song,Mascherano lub ostatecznie Busquets.W grę wchodzi także gra systemem 3-4-3.
0
Bartra także będzie miał szansę,albo Planas,bo Grimaldo także ma kontuzję.
0
Co za pech.Obaj lewi obrońcy kontuzjowani.To jedna z najgorszych wiadomości dla Barcy.Ale za to szansę na wykazanie będzie miał Eric Abidal,ostatecznie Montoya lub Song.
0
Brakuje mi na tej liście Dede.Ale ostatecznie Hummels.
0
Aby wybrali jak najlepiej.
0
Bardzo ciekawa opcja.Musimy to rozważyć.Chociaż moim faworytem jest Hummels,to mam też innych kandydatów.
0
Teraz to akurat Arsenal jest bardziej rozrzutny.A u nas to widzę Courtoisa lub ter Stegena.Ale bardziej wolę Courtoisa.
0
Shadow Man Po części się zgadzam.
0
stadiony.net/stadiony/arg/el_coloso_del_parque Tu jest opis tego stadionu.Stadion może pomieścić 39 121 widzów.
0
Myślę tak samo jak trener Malagi.
0
To prawda,niech sobie kupią Valdesa:-)
0
Niech spróbują go nawet wypożyczyć,a nie wiem co zrobię.
0
I nadal mamy jednego z najlepszych lewego obrońcę na świecie:) a nawet dwóch:-)
0
Nie mogę się już doczekać jego pierwszego meczu.
0
Czekam teraz na odrodzenie Alexisa,Pedro i Thiago.Jeszcze niektórzy rezerwowi zawodnicy niech poprawią grę i kilka transferów=moja drużyna marzeń i w dodatku nie do zatrzymania:-)
0
Dzięki niemu nie jesteśmy uzależnieni tylko od Messiego od strzelania bramek.A jak grają razem to czysta poezja.
0
Teraz jak najczęściej powinien wychodzić atak:Villa-Messi-Alexis.
0
Widziałem,że Villa i Alexis w końcu się odblokują.Nareszcie przynajmniej trochę odciążają Messiego od strzelania bramek.
0
A jak mi nie wierzycie,to sprawcie na oficjalnej stronie Barcy,gdzie jest napisana data urodzenia 4 luty 1994.A to już prosty rachunek.
0
Jak komuś ciężko obliczyć to on ma 19 lat,bo kontrakt z nami podpisał w wieku 14 lat,a grał pięć sezonów.
0
Oby Barca żadnego z tych zawodników nie puściła.
0
Na moje urodziny to Barca wygrała z Milanem.
0
Mi do pełni szczęścia nie potrzebna jest taka liga,lecz żeby Polska drużyna bezpośrednio kwalifikowała się do Ligi Mistrzów.