0

A nie znacie ceny Nike Lunar Gato II?

0

A tak z innej beczki.Możecie mi poradzić jakieś buty torfowe?Ciekawią mnie Nike Lunar Gato II,ale nie wiem w jakiej są cenie.Jakie jeszcze polecacie?

0

Ja jestem za,a jak nie to go do Borussi,a Hummelsa do nas:)

0

Ja chętnie widziałbym Higuaina w Barcelonie,jakby było miejsce.

0

A Messi ile na ogólnie trofeów,bo klubowych to ok.20,a inwidualnych?

0

Myślałem,że będzie dłużej pauzował.Na szczęście myliłem się.

0

Jest jednak duże ryzyko odnowienia kontuzji.Gra z Abidalem byłaby najlepsza,ale gdyby rozegrał kilka meczów na najwyższym poziomie.Niestety jest to nie możliwe.Więc postawiłbym na Montoyę lub system gry 3-4-3.

0

Jest dużo opcji,ale dla mnie najlepsza to gra z Abidalem.Najlepiej będzie jak już w najbliższym meczu zagra i będzie przywyczajany do dużego obciążenia.Jeżeli nie ta opcja to Montoya,Song,Mascherano lub ostatecznie Busquets.W grę wchodzi także gra systemem 3-4-3.

0

Bartra także będzie miał szansę,albo Planas,bo Grimaldo także ma kontuzję.

0

Co za pech.Obaj lewi obrońcy kontuzjowani.To jedna z najgorszych wiadomości dla Barcy.Ale za to szansę na wykazanie będzie miał Eric Abidal,ostatecznie Montoya lub Song.

0

Brakuje mi na tej liście Dede.Ale ostatecznie Hummels.

0

Aby wybrali jak najlepiej.

0

Bardzo ciekawa opcja.Musimy to rozważyć.Chociaż moim faworytem jest Hummels,to mam też innych kandydatów.

0

Teraz to akurat Arsenal jest bardziej rozrzutny.A u nas to widzę Courtoisa lub ter Stegena.Ale bardziej wolę Courtoisa.

0

Shadow Man Po części się zgadzam.

0

stadiony.net/stadiony/arg/el_coloso_del_parque Tu jest opis tego stadionu.Stadion może pomieścić 39 121 widzów.

0

Myślę tak samo jak trener Malagi.

0

To prawda,niech sobie kupią Valdesa:-)

0

Niech spróbują go nawet wypożyczyć,a nie wiem co zrobię.

0

I nadal mamy jednego z najlepszych lewego obrońcę na świecie:) a nawet dwóch:-)

0

Nie mogę się już doczekać jego pierwszego meczu.

0

Czekam teraz na odrodzenie Alexisa,Pedro i Thiago.Jeszcze niektórzy rezerwowi zawodnicy niech poprawią grę i kilka transferów=moja drużyna marzeń i w dodatku nie do zatrzymania:-)

0

Dzięki niemu nie jesteśmy uzależnieni tylko od Messiego od strzelania bramek.A jak grają razem to czysta poezja.

0

Teraz jak najczęściej powinien wychodzić atak:Villa-Messi-Alexis.

0

Widziałem,że Villa i Alexis w końcu się odblokują.Nareszcie przynajmniej trochę odciążają Messiego od strzelania bramek.

0

A jak mi nie wierzycie,to sprawcie na oficjalnej stronie Barcy,gdzie jest napisana data urodzenia 4 luty 1994.A to już prosty rachunek.

0

Jak komuś ciężko obliczyć to on ma 19 lat,bo kontrakt z nami podpisał w wieku 14 lat,a grał pięć sezonów.

0

Oby Barca żadnego z tych zawodników nie puściła.

0

Na moje urodziny to Barca wygrała z Milanem.

0

Mi do pełni szczęścia nie potrzebna jest taka liga,lecz żeby Polska drużyna bezpośrednio kwalifikowała się do Ligi Mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?