0

To jest kłamstwo.The Times napisało ten temat z jakiegoś portalu,a potem autor tego tekstu przyznał się,że to nie prawda.

0

Jak jest Niang i El Shaarawy,to oznacza,że nie zagrają bardzo defensywnie,ale Niang,Boateng i El Shaarawy są bardzo szybcy.

0

Wolę Hummelsa.

0

Agger to dobry wybór,ale jestem bardziej za Hummelsem.

0

Merri91REM zgadzam się.

0

Co prawda to prawda.

0

Pempo 13 Tu nie chodzi o to,że drużyna źle funkcjonuje.Barca na codzień idealnie funkcjonuje,ale w czasie meczu Tito nie ma możliwości zareagowania.Według mnie Jordi Roura nie w tej chwili nadaje się na trenera Barcy.Gdyby Tito był z nami jestem przekonany,że bylibyśmy w finale Pucharu Króla i mieli komfortową sytuację przed rewanżem Ligi Mistrzów.Po prostu Roura jest człowiekiem,który nie potrafi odpowiednio zareagować na sytuację na boisku,a Tito myślę,że jeszcze lepiej potrafi zareagować niż Pep.Uważam,że Tito stworzył zespół trochę bardziej skuteczny i zmotywowany niż zespół Pepa.A Jordi nie potrafi ich zmotywować.

0

Zgadzam się w stu procentach z autorem artykułu.

0

Naszymi największymi problemami są mała ruchliwość i skuteczność,brak skrzydeł i brak koncentracji w obronie.Musimy je wyeliminować do pucharowych meczów z Realem i Milanem.

0

Na mecz pucharowy z Realem i Milanem powinien być taki skład:Valdes(Pinto w Pucharze Króla)-Alves,Pique,Puyol,Alba-Xavi,Busquets (Song) ,Iniesta (Fabregas) -Villa,Messi,Tello.W czasie meczu mógłby Messi od czasu do czasu zamieniać się pozycją z Villą.Wtedy razem z Tello rozciągnąłby blok defensywny,a Villa miałby więcej miejsca.

0

Mam nadzieję,że Villa wystąpi w meczu z Milanem i będzie dostawał więcej szans.

0

Milan bardzo dobrze nas opracował.Oby teraz było odwrotnie i żebyśmy wygrali przynajmniej 3 bramkami różnicy.

0

To nie jest sprawiedliwe postępowanie klubu dla Villi.

0

Moim zdaniem Villa powinien przejść na środek ataku,Tello na lewą stronę,Montoya za Alvesa,za Albe też kogoś i wolę,aby Pique,Messi,Fabregas i inni odpoczeli.

0

Timo444 ja się z tobą zgadzam,chociaż nie mam nic przeciwko,aby obaj do nas doszli.

0

Brakuje nam Vilanovy,bo on coś robił gdy nie szło.

0

Jeden z najmądrzejszych artykułów jakie czytałem.

0

To i tak byłoby korzystne rozwiązanie dla nas,bo nikt nie zapłaci 20 mln za Valdesa,gdy ma jeszcze kontrakt na 1 rok i jak jeszcze sam oznajmił,że chce odejść.A tak z innej beczki to ma ktoś Sniper:Ghost Warrior i gra online?

0

Bardzo bym się ucieszył z tego transferu,chociaż trochę bardziej jestem przekonany do Courtoisa.

0

Dzisiaj w końcu strzelanie bramek było rozłożone na kilku zawodników,a szczególnie w ataku.Mam nadzieję,że Tito i Roura w końcu zobaczą,że rotacje trzeba stosować bardzo często i stawiać na wychowanków.Powinni także częściej korzystać z Villi,bo dzisiaj widzieliśmy jak układała się współpraca jego z Messim.Myślę,że w końcu Alexis się odblokował.Oby tak dalej:)

0

Ciekawy artykuł.Poza tym pokazuje kto powinien grać w ataku.

0

I chodziło mi o to,żeby dał szansę tym,którzy nie grają regularnie.

0

Ja napisałem przecież,że zrobiłbym takie zmiany jakby było wszystko dobrze,np.3-0 dla nas.A Pedro zasługuje na odpoczynek.

0

Ten mój pierwszy komentarz jest zły.

0

Mam nadzieję,że Roura nie wystawi przemęczonych zawodników jak to było w meczu z Valencią.Mam wrażenie,że Roura bardziej stawia na swój skład,bo Tito zawsze po wyczerpującym pojedynku wystawiał przynajmniej połowę innego składu.Mi się zdaje,że Roura nie za bardzo umie trenować.Jak Vilanova odejdzie(oby był jak najdłużej)to władze klubu wezmą jakiegoś lepszego trenera od niego,który zna filozofię klubu.Chyba,że nauczy się od Vilanovy trenowania,tak jak Vilanova od Guardioli.Ja dałbym odpocząć niektórym zawodnikom i wystawił taką jedenastkę: Valdes-Montoya,Mascherano,Bartra,Adriano-Thiago,Song,Roberto-Alexis,Messi,Villa. Wstawiłem Alexisa,bo Pedro powinien zasłużenie odpocząć po strzeleniu dwóch bramek.Jeżeli spokojnie wygrywalibyśmy,to ok. 60 min. zmieniłbym Messiego za Tello i wtedy Tello na lewe skrzydło,a Villa na środek.Zmieniłbym także ok.65 min. Roberto za dos Santosa i jeżeli Abidal jest w pełni zdrów to ok.75 min. za Adriano.Villa zagrałby całe spotkanie.Ale to tylko moje zdanie.

0

Mam nadzieję,że Roura nie wystawi przemęczonych zawodników jak to było w meczu z Valencią.Mam wrażenie,że Roura bardziej stawia na swój skład,bo Tito zawsze po wyczerpującym pojedynku wystawiał przynajmniej połowę innego składu.Mi się zdaje,że Roura nie za bardzo umie trenować.Jak Vilanova odejdzie(oby był jak najdłużej)to władze klubu wezmą jakiegoś lepszego trenera od niego,który zna filozofię klubu.Chyba,że nauczy się od Vilanovy trenowania,tak jak Vilanova od Guardioli.Ja dałbym odpocząć niektórym zawodnikom i wystawił taką jedenastkę: Valdes-Adriano,Mascherano,Bartra,Alba-Thiago,Song,Roberto-Alexis,Messi,Villa. Wstawiłem Alexisa,bo Pedro powinien zasłużenie odpocząć po strzeleniu dwóch bramek.Jeżeli spokojnie wygrywalibyśmy,to ok. 60 min. zmieniłbym Messiego za Tello i wtedy Tello na lewe skrzydło,a Villa na środek.Zmieniłbym także ok.65 min. Roberto za dos Santosa i jeżeli Abidal jest w pełni zdrów to ok.75 min. za Albe.Villa zagrałby całe spotkanie.Ale to tylko moje zdanie.

0

Klub bardzo mądrze robi interesując się Neymarem i Hummelsem.Jeszcze widziałbym Courtoisa.

0

Już nie mogę się doczekać tego pojedynku.

0

Courtoisa,ter Stegena,jakiegoś dobrze zapowiadającego się lub ze szkółki.

0

Ja nie sprzedałbym ani Villi,ani Alexisa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?