LM10 III
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
Korytnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby to nie było nic poważnego.
0
Podobno Barca próbuje kupić Courtoisa.
0
Silva byłby idealnym zawodnikiem w Barcelonie.
0
Pgla zgadzam się z Tobą.
0
Pgla zgadzam się.
0
Chciałbym,aby obaj się zgodzili.Może Mourinho zmieniłby zdanie,kto jest najlepszym piłkarzem świata.
0
Dziwna klasyfikacja drużyn.
0
Za Murray'a powinien być Janowicz.
0
Wolę,żeby Barca nie trafiła na Milan.
0
Bez Messiego atak nie istnieje.A przy okazji Barca powinna przyjrzeć się bramkarzowi Betisu.Z drużyny Betisu najlepiej grał Benat.
0
Jeden z najlepszych młodych wychowanków w tym momencie.
0
A można zgłosić do redakcji,aby zrobili taki artykuł?
0
Chociaż nie wiem jak ten bramkarz się prezentuje.Jak ktoś wie to proszę o opis.
0
Szczęsny także pasowałby,ale Sergio Asenjo to wątpię.Jest gorszy od Courtois'a.
0
De Gea nie odejdzie z Man.Utd,a do Rui Patricio nie jestem przekonany.
0
Ciekawy jestem jak spisywałby się Jordi Masip z Barcy B.
0
Na razie nie zapowiada się dobry bramkarz w La Masii.Powinniśmy już o tym powoli myśleć,bo za kilka lat możemy mieć problem z tą pozycją.Wtedy wymienieni bramkarze będą drodzy.
0
Na razie nie zapowiada się dobry bramkarz w La Masii.
0
Także zwróciłem na nich uwagę.Może jeszcze Krul,Leno i Butland?Ale ostatecznie wraz ter Stegen.
0
Także zwróciłem na nich uwagę.Może jeszcze Krul i Butland?
0
A co według Ciebie Barca powinna zrobić w sprawie bramkarza,bo Pinto niedługo skończy karierę,Valdes nie zawsze gra jak powinien,a nie wydaje mi się,żeby Oier w jakiś cudowny sposób wdarł się do pierwszego składu.
0
Z drugiej strony Falcao byłby idealnym zawodnikiem na autobusy.Wiem,że taki skład jest nie możliwy.Jeżeli mam być realistyczniejszy to Falcao idealnie pasuje do Chelsei i Realu a nie do nas,więc masz rację,a Bale rzeczywiście nie jest nam potrzebny.Dzięki za pomoc w otrzęsieniu się.Co do Neymara to nie wiem jak wkomponuje się do Europy.To był tylko mój skład marzeń,ale niestety nie wykonalny.
0
Chodzi o to,że jest bardzo wszechstronny.Ale i tak jest najmniej nam potrzebny.
0
Deulofeu można wypożyczyć do Liverpoolu,aby się nie wkurzał,że gra tylko w rezerwowej drużynie.Gdy Villa odejdzie na emeryturę będziemy mieli gotowego napastnika z wielkim głodem sukcesów.Gdyby jeszcze Neymar doszedł jak najszybciej(pewnie w 2013 roku),mielibyśmy najlepszy atak świata.Messi-jego panowanie nad piłką,drybling,technika i instynkt strzelecki, Neymar-zaskakujące i skuteczne rozwiązania w ataku, Deulofeu-młodzieńczy głód zwycięstw i motywacja=atak marzeń.Gdyby jeszcze był Falcao(zakładam,że to nie możliwe).A na ławce takie gwiazdy jak Alexis,Tello,Pedro i inni.Iniesta czasami byłby włączany do linii ataku.Jeszcze Hummels,Bale i bramkarz.Wtedy mielibyśmy najlepszą drużynę w historii futbolu!!!
0
Ci zawodnicy są przysłością Barcy,więc niech nawet nie próbują ich namawiać.
0
Jednak zostawiłbym ich u nas.Ale Sterling mógłby do nas dojść.
0
Z drugiej strony powini ogrywać się u nas.
0
Moją drugą ulubioną drużyną jest właśnie Liverpool.Ja wypożyczyłbym Deulofeu,Rafinhę i Grimaldo do Liverpoolu bez możliwości wykupu i spróbował ściągnąć do Barcy Sterlinga.Do tego jeszcze Neymara,Hummelsa,Bale'a i jakiegoś młodego dobrze się zapowiadającego bramkarza.Po wypożyczeniach włączyć ich do pierwszej drużyny razem z Sterlingiem.Sterlinga możnaby wymienić za np.Fontasa.A w Liverpoolu powinien się znaleść jakiś kreatywny pomocnik(Benat,Isco) i napastnik światowej klasy (Soldado,Higuain).Ronaldo do Man.Utd.Wtedy Falcao z Hulkiem do Realu (za Higuaina i Ronaldo) lub do Chelsei.Mam jeszcze dużo życzeń:)
0
TheBlues and Barca zgadzam się z tymi wypożyczeniami.
0
I tak wolałbym,żeby Messi zagrał.Z drugiej strony otwiera to szansę dla rezerwowych.