0

Oby to nie było nic poważnego.

0

Podobno Barca próbuje kupić Courtoisa.

0

Silva byłby idealnym zawodnikiem w Barcelonie.

0

Pgla zgadzam się z Tobą.

0

Pgla zgadzam się.

0

Chciałbym,aby obaj się zgodzili.Może Mourinho zmieniłby zdanie,kto jest najlepszym piłkarzem świata.

0

Dziwna klasyfikacja drużyn.

0

Za Murray'a powinien być Janowicz.

0

Wolę,żeby Barca nie trafiła na Milan.

0

Bez Messiego atak nie istnieje.A przy okazji Barca powinna przyjrzeć się bramkarzowi Betisu.Z drużyny Betisu najlepiej grał Benat.

0

Jeden z najlepszych młodych wychowanków w tym momencie.

0

A można zgłosić do redakcji,aby zrobili taki artykuł?

0

Chociaż nie wiem jak ten bramkarz się prezentuje.Jak ktoś wie to proszę o opis.

0

Szczęsny także pasowałby,ale Sergio Asenjo to wątpię.Jest gorszy od Courtois'a.

0

De Gea nie odejdzie z Man.Utd,a do Rui Patricio nie jestem przekonany.

0

Ciekawy jestem jak spisywałby się Jordi Masip z Barcy B.

0

Na razie nie zapowiada się dobry bramkarz w La Masii.Powinniśmy już o tym powoli myśleć,bo za kilka lat możemy mieć problem z tą pozycją.Wtedy wymienieni bramkarze będą drodzy.

0

Na razie nie zapowiada się dobry bramkarz w La Masii.

0

Także zwróciłem na nich uwagę.Może jeszcze Krul,Leno i Butland?Ale ostatecznie wraz ter Stegen.

0

Także zwróciłem na nich uwagę.Może jeszcze Krul i Butland?

0

A co według Ciebie Barca powinna zrobić w sprawie bramkarza,bo Pinto niedługo skończy karierę,Valdes nie zawsze gra jak powinien,a nie wydaje mi się,żeby Oier w jakiś cudowny sposób wdarł się do pierwszego składu.

0

Z drugiej strony Falcao byłby idealnym zawodnikiem na autobusy.Wiem,że taki skład jest nie możliwy.Jeżeli mam być realistyczniejszy to Falcao idealnie pasuje do Chelsei i Realu a nie do nas,więc masz rację,a Bale rzeczywiście nie jest nam potrzebny.Dzięki za pomoc w otrzęsieniu się.Co do Neymara to nie wiem jak wkomponuje się do Europy.To był tylko mój skład marzeń,ale niestety nie wykonalny.

0

Chodzi o to,że jest bardzo wszechstronny.Ale i tak jest najmniej nam potrzebny.

0

Deulofeu można wypożyczyć do Liverpoolu,aby się nie wkurzał,że gra tylko w rezerwowej drużynie.Gdy Villa odejdzie na emeryturę będziemy mieli gotowego napastnika z wielkim głodem sukcesów.Gdyby jeszcze Neymar doszedł jak najszybciej(pewnie w 2013 roku),mielibyśmy najlepszy atak świata.Messi-jego panowanie nad piłką,drybling,technika i instynkt strzelecki, Neymar-zaskakujące i skuteczne rozwiązania w ataku, Deulofeu-młodzieńczy głód zwycięstw i motywacja=atak marzeń.Gdyby jeszcze był Falcao(zakładam,że to nie możliwe).A na ławce takie gwiazdy jak Alexis,Tello,Pedro i inni.Iniesta czasami byłby włączany do linii ataku.Jeszcze Hummels,Bale i bramkarz.Wtedy mielibyśmy najlepszą drużynę w historii futbolu!!!

0

Ci zawodnicy są przysłością Barcy,więc niech nawet nie próbują ich namawiać.

0

Jednak zostawiłbym ich u nas.Ale Sterling mógłby do nas dojść.

0

Z drugiej strony powini ogrywać się u nas.

0

Moją drugą ulubioną drużyną jest właśnie Liverpool.Ja wypożyczyłbym Deulofeu,Rafinhę i Grimaldo do Liverpoolu bez możliwości wykupu i spróbował ściągnąć do Barcy Sterlinga.Do tego jeszcze Neymara,Hummelsa,Bale'a i jakiegoś młodego dobrze się zapowiadającego bramkarza.Po wypożyczeniach włączyć ich do pierwszej drużyny razem z Sterlingiem.Sterlinga możnaby wymienić za np.Fontasa.A w Liverpoolu powinien się znaleść jakiś kreatywny pomocnik(Benat,Isco) i napastnik światowej klasy (Soldado,Higuain).Ronaldo do Man.Utd.Wtedy Falcao z Hulkiem do Realu (za Higuaina i Ronaldo) lub do Chelsei.Mam jeszcze dużo życzeń:)

0

TheBlues and Barca zgadzam się z tymi wypożyczeniami.

0

I tak wolałbym,żeby Messi zagrał.Z drugiej strony otwiera to szansę dla rezerwowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?