0

Messi ma jeszcze czas,aby udowodnić,że jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu.Według mnie Neymar powinien przyjść do Barcy latem 2013 roku i na pewno byłby dużym wzmocnieniem.

0

Ciekawe jak zaprezentowałby się El Shaarawy przeciwko Barcelonie i pojedynek Messi-El Shaarawy albo Deulofeu-El Shaarawy.

0

Nie wszystkich ocenili zgodnie z prawdą.

0

Ciekawe rankingi.

0

Podoba mi się.

0

Po pierwszej połowie zmieniłbym Sergi Roberto na Rafinhę i Deulofeu za Tello.

0

Mógłby pójść na wypożyczenie gdzie by regularnie grał.

0

To był najlepszy mecz w tym sezonie.

0

Ja myślę,że klub nie potrafił wyciągnąć z Pastore potencjału jaki ma,bo to na prawdę zdolny gracz.Myślę,że bez problemu poradziłby sobie w jednym z hiszpańskich,angielskich lub włoskich klubów,np:Totenham,Milan.W PSG nie potrafią rozwijać talentów takich jak:Lucas,Verratti,Rabiot i Pastore.

0

Casillas-Lahm,Hummels,Pique,Alba-Xavi,Xabi Alonso,Iniesta-Messi,Falcao,Ronaldo.

0

Nie wiem za co w nominacji do jedenastki znalazł się ten napastnik z Galatasaray.

0

Jest to przykład jak potrafi Barcelona pomagać.

0

Według mnie odpowiednim momentem będzie lato 2013 roku.A najlepiej jakby przyszedłby do nas:)

0

Leo Messi nie jest na sprzedaż.A przy okazji wszystkiego najlepszego David.

0

To są tylko moje marzenia,ale nie które dopiero gdzieś za 5 lat.

0

Szkoda,że nie ma tylu pozycji dla tak utalentowanych zawodników:(

0

Neymar zastąpiłby Villę po ewentualnym zakończeniu kariery w Barcelonie,Hummels zastąpiłby Puyola,a Bale byłby graczem uniwersalnym.Przydałby się jeszcze jakiś bramkarz.

0

Widać,że Tito nie ma zaufania do Vilii.

0

Jeszcze jakby przyszedł Neymar,Hummels i Bale mielibyśmy drużynę kompletną!!!Do tego jeszcze perły z La Masii:)

0

Jeszcze jakby przyszedł Neymar,Hummels i Bale bylibyśmy drużyną kompletną.Do tego jeszcze perły z La Masii:)

0

Ja nie sprzedawałbym Alexisa.Ma wielki potencjał.W końcu się odblokuje.Także nie spodziewałem się tak dobrego zarządzania drużyną przez Tito.

0

Mi też taki futbol najbardziej się podoba.

0

Tito jest genialny.Zrobił to co wydawało się niemożliwe.Tak samo jak Messi:)

0

Naprawdę jestem zaskoczony skutecznością obrony w ataku.

0

Nie wiem jak opisać Messiego.Że jest wielki to nie pasuje fizycznie.Że jest mały to nie pasuje do charakteru:)

0

W przysłości przy ciężkiej pracy będzie gwiazdą Barcy.Jeśli zostanie w Barcelonie to może zastąpić Messiego,zanim Thiago ojca zastąpi(jeśli zostanie w ogóle piłkarzem).

0

W przysłości przy ciężkiej pracy będzie gwiazdą Barcy.

0

Musi się jeszcze nauczyć współpracy na boisku.

0

Deulofeu jest przyszłością tej drużyny razem z innymi zawodnikami.Myślę,że nie jest głupcem i zostanie w Barcelonie.Rozumiem go,że się nie cierpliwi,ale nadejdzie jeszcze odpowiedni moment.A w przyszłości chcę zobaczyć atak Neymar-Messi-Deulofeu:-)

0

A nic tylko spróbują go ściągnąć.To jest wielki potencjał,ja już dawno włączyłbym go do pierwszego zespołu i wpuszczał gdy jest pewny wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?