LM10 III
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
Korytnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi ma jeszcze czas,aby udowodnić,że jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu.Według mnie Neymar powinien przyjść do Barcy latem 2013 roku i na pewno byłby dużym wzmocnieniem.
0
Ciekawe jak zaprezentowałby się El Shaarawy przeciwko Barcelonie i pojedynek Messi-El Shaarawy albo Deulofeu-El Shaarawy.
0
Nie wszystkich ocenili zgodnie z prawdą.
0
Ciekawe rankingi.
0
Podoba mi się.
0
Po pierwszej połowie zmieniłbym Sergi Roberto na Rafinhę i Deulofeu za Tello.
0
Mógłby pójść na wypożyczenie gdzie by regularnie grał.
0
To był najlepszy mecz w tym sezonie.
0
Ja myślę,że klub nie potrafił wyciągnąć z Pastore potencjału jaki ma,bo to na prawdę zdolny gracz.Myślę,że bez problemu poradziłby sobie w jednym z hiszpańskich,angielskich lub włoskich klubów,np:Totenham,Milan.W PSG nie potrafią rozwijać talentów takich jak:Lucas,Verratti,Rabiot i Pastore.
0
Casillas-Lahm,Hummels,Pique,Alba-Xavi,Xabi Alonso,Iniesta-Messi,Falcao,Ronaldo.
0
Nie wiem za co w nominacji do jedenastki znalazł się ten napastnik z Galatasaray.
0
Jest to przykład jak potrafi Barcelona pomagać.
0
Według mnie odpowiednim momentem będzie lato 2013 roku.A najlepiej jakby przyszedłby do nas:)
0
Leo Messi nie jest na sprzedaż.A przy okazji wszystkiego najlepszego David.
0
To są tylko moje marzenia,ale nie które dopiero gdzieś za 5 lat.
0
Szkoda,że nie ma tylu pozycji dla tak utalentowanych zawodników:(
0
Neymar zastąpiłby Villę po ewentualnym zakończeniu kariery w Barcelonie,Hummels zastąpiłby Puyola,a Bale byłby graczem uniwersalnym.Przydałby się jeszcze jakiś bramkarz.
0
Widać,że Tito nie ma zaufania do Vilii.
0
Jeszcze jakby przyszedł Neymar,Hummels i Bale mielibyśmy drużynę kompletną!!!Do tego jeszcze perły z La Masii:)
0
Jeszcze jakby przyszedł Neymar,Hummels i Bale bylibyśmy drużyną kompletną.Do tego jeszcze perły z La Masii:)
0
Ja nie sprzedawałbym Alexisa.Ma wielki potencjał.W końcu się odblokuje.Także nie spodziewałem się tak dobrego zarządzania drużyną przez Tito.
0
Mi też taki futbol najbardziej się podoba.
0
Tito jest genialny.Zrobił to co wydawało się niemożliwe.Tak samo jak Messi:)
0
Naprawdę jestem zaskoczony skutecznością obrony w ataku.
0
Nie wiem jak opisać Messiego.Że jest wielki to nie pasuje fizycznie.Że jest mały to nie pasuje do charakteru:)
0
W przysłości przy ciężkiej pracy będzie gwiazdą Barcy.Jeśli zostanie w Barcelonie to może zastąpić Messiego,zanim Thiago ojca zastąpi(jeśli zostanie w ogóle piłkarzem).
0
W przysłości przy ciężkiej pracy będzie gwiazdą Barcy.
0
Musi się jeszcze nauczyć współpracy na boisku.
0
Deulofeu jest przyszłością tej drużyny razem z innymi zawodnikami.Myślę,że nie jest głupcem i zostanie w Barcelonie.Rozumiem go,że się nie cierpliwi,ale nadejdzie jeszcze odpowiedni moment.A w przyszłości chcę zobaczyć atak Neymar-Messi-Deulofeu:-)
0
A nic tylko spróbują go ściągnąć.To jest wielki potencjał,ja już dawno włączyłbym go do pierwszego zespołu i wpuszczał gdy jest pewny wynik.