LM10 III
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
Korytnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo chciałem,aby Neymar doszedł do nas.Myślę,że Alexis w końcu się odblokuje tak samo jak Pedro.Ville możemy przestawiać na środek lub lewą stronę ataku i wtedy będzie częściej grał a i każdy będzie wypoczęty.Ja definitywnie sprzedałbym Afellaya i Fontasa.Dobrze by było jakby Cuenka został wypożyczony na jeszcze jeden sezon.Dos Santos także mógłby zostać wypożyczony do Ajaksu.Z bramkarzy proponuję Courtoisa,Butlanda,ter Stegena,jakiegoś dobrze zapowiadającego się lub ze szkółki,a z obrońców to Hummelsa lub Davida Luiza.Gdyby doszło jeszcze kilku zawodników,których lubię to byłaby moja drużyna marzeń.
0
W razie czego to Michu jest kontuzjowany.A Villa pokazał,że łapie formę.
0
Lubię takie felietony.
0
Przyniesie to korzyści i Barcelonie i Muniesie.
0
Moim zdaniem to dobry wybór.Pod okiem Franka na pewno będzie doskonalił styl gry jaki jest w Barcelonie i będzie częściej występował.
0
Znów będzie pokolenie,w którym będą dominować gwiazdy.
0
Gotzego i Reusa nie sprzedaliby,bo sami będą próbować bez napastnika gdy Lewego nie będzie i jak w Barcelonie w tamtym sezonie będą próbować.Tak samo jak Liverpool,Swansea i Roma.
0
Najlepiej to byłoby sprzedać Afellaya,Oiera,Fontasa i Valdesa,a kupić Neymara,Hummelsa i Courtoisa lub ter Stegena.
0
Ja wolałbym,aby został wypożyczony do jakiego klubu,aby mógł grać regularnie i aby grał w realiach ligi hiszpańskiej.
0
Obyś jak najdłużej u nas grał.
0
Za ok.20 lat znów będą wymiatać zawodnicy z tymi samymi nazwiskami:)
0
Najlepiej byłoby gdy Isco i Pjanić przyszli do nas.
0
Wszechstronni piłkarze są nam potrzebni,ale nie wiem czy byłoby u nas dla Niego miejsce.Lubię takich zawodników,ale jak dojdą jeszcze piłkarze ze szkółki to nie grałby prawie wcale a jest to mu potrzebne.Ale jak przyjdzie będę się cieszył.Trener Romy kontynułuje pracę Enrique i powstaje tam taka mini Barca.Lubię ten klub i ich zawodników.
0
Ci chłopcy wymienieni w artykule i w innych sekcjach są przyszłością klubu.
0
Jds nie chce po prostu pójść na wypożyczenie,bo potem są małe szanse na grę w pierwszym składzie i wielką karierę.
0
Nie lubię jak znów Rosell kłóci się z Laportą.
0
Ja wolę Barcę niż Chelsea.
0
Dla mnie to mógłby być następcą Pinto,a do podstawowego składu np.Courtois,ter Stegen lub inny zdolny.Ostatecznie ze szkółki.
0
Bardzo dobry bramkarz pod względem wyprowadzania piłki,ale już nie tak dobry w interwencjach,które są ważniejsze,a wyprowadzania możemy nauczyć następcę.Dla mnie ważniejsze są interwencje i parady.Więc wolę kogoś młodego z dużym talentem jak Courtoisa,ter Stegena i innych zdolnych lub kogoś wyróżniającego się ze szkółki.
0
Nie mądrze postąpił mówiąc i tym przed końcem sezonu.
0
Zasługuje na więcej szans.
0
Jestem ciekaw kto miałby większe posiadanie piłki i więcej podań gdyby Barca Tito spotkała się z Bayernem Guardioli,np. w meczu o Puchar Gampera.Prawdopodobnie Barca.Dla mnie zawsze najlepszą drużyną świata była,jest i będzie Barca,chociaż Guardiola trenuje już inną drużynę,a nawet jakby spadłaby z ligi.Osobiście wolę jednak Tito.
0
Najlepszą możliwą opcją byłby Courtois lub ter Stegen.
0
Ciekawy artykuł.
0
Fajnie byłoby mieć w bramce Casillasa,ale on jest legendą Realu,więc u nas widziałbym Courtoisa,chociaż są tacy bramkarze jak De Gea,Leno,Guaita,Szczęsny,Butland,Reina,ter Stegen,Fernandez,Krul,Stekelenburg i inni,którzy pasowaliby do nas.
0
No to życzę jak najwięcej takich prezentów dla Pepa w postaci wygranych meczów Barcy.A co do stylu jaki będzie chciał wdrożyć do Bayernu to na pewno nie będzie tak dobry jak w Barcelonie.Barca jest unikalna i najlepsza pod tym względem i najlepsza na świecie oczywiście:)
0
Być może nie przedłuża kontraktu,bo chce pracować z Pepem w Bayernie.
0
Robben nie jest już tak dobry jak kiedyś,a Pep potrzebuje graczy w formie.Na boisku jest też egoistyczny,a Pep prawdopodobnie nie będzie tego tolerował.
0
Mam nadzieję,że jakoś zmiesza styl Barcy ze stylem Bayernu w jedną sensowną całość.Życzę mu wielu sukcesów,szczególnie w Niemczech,bo wolę,żeby Barca wygrywała wszystko.
0
Ciekawe jakie transfery przeprowadzi.Fajnie byłoby jakby puścił jakiegoś dla mnie fajnego zawodnika do Barcy.