LM10 III
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
Korytnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wtedy Robben prawdopodobnie wyleci z Bayernu.
0
Jeśli to prawda(myślę,że prawda,bo to jest potwierdzone przez klub)to prawdopodobnie wybrał Bayern,bo lubi wyzwania i będzie z dala od Mourinho.
0
Teraz będzie bliżej,aby oglądać Pepa:)
0
Będę chętniej oglądał Bundeslige:)
0
Kompletnie mnie to zaskoczyło.Bayern ma bardzo dobrych piłkarzy.Kiedyś nawet Kroos,Ribery i Alaba byli przymierzani do Barcy.Jestem ciekaw jakim systemem będą grać.
0
To nie wiem co zrobić.Poszperam jeszcze po forach.Dzięki za wszystkie wskazówki.
0
Chodzi Ci o reinstall Fify czy systemu?
0
Ona jest już zainstalowana.
0
Xp miałem swojego.To zobaczę na to forum.
0
Nic mi nie wyskakuje.A gdzie ten bat?
0
Ale na poprzednim też był XP i działała.A bat to nie wiem co to jest.
0
Z rozszerzeniem bat to jak,bo ja to się za bardzo nie łapie na komputerach.
0
Kupiłem nowego kompa(więc mam nowe sterowniki) i na nim próbowałem odpalić pierwszy raz.Na starym działała,chociaż się przycinała.
0
Kupiłem nowego kompa i na nim próbowałem odpalić pierwszy raz.Na starym działała.
0
Ale ja już miałem ją zainstalowaną.Miałem ją tylko skopiować na dysk,utworzyć skrót na pulpicie i odpalić.A ma XP tak w ogóle to działa u kogoś?
0
Nie wiem.Mam od kolegi z pendrive'a.
0
Dzięki.Sprawdzę czy działa.
0
Nic nie wyskakuje.Przez 5 sekund jest włączony proces Fify i potem nic.
0
Viking ma rację.
0
Wybaczcie,że nie na temat,ale nie włącza mi się Fifa 13,nie wiecie co zrobić?Fifa 11 działa mi idealnie na maksymalnych wymaganiach.Mam Win XP.Proszę o pomoc.Szybko!
0
Ronaldo nie gra,bo ma 5 żółtych kartek.
0
Wybaczcie,że nie pisze na temat,ale czy nikt nie wie co zrobić,gdy Fifa 13 nie chce się wcale uruchomić?Włącza się tylko na 5 sekund proces i się wyłącza.A Fifa 11 działa mi bez zarzutu.Pomocy!Szybko!
0
Myślę,że Thibaut Courtois także dobrze pasowałby do nas.
0
Myślę,że wybierze najlepsze miejsce dla siebie.
0
Dobrze,że Iniesta jest przynajmniej najlepszym piłkarzem według UEFA.
0
Nie wiem co napisać z tej całej radości.
0
A w tym roku wręcza David Beckham.
0
Ale Messi zaszedł do ćwierćfinału w 2011 roku i w tamtym roku Argentyna lepiej grała niż w 2011.
0
Może Pedro w końcu się przełamał.Oby.
0
Być może wychowuje nam się zastępca Valdesa.Chodzi mi o Jordiego Masipa.Ale mam też faworytów w innych klubach.