0

Wtedy Robben prawdopodobnie wyleci z Bayernu.

0

Jeśli to prawda(myślę,że prawda,bo to jest potwierdzone przez klub)to prawdopodobnie wybrał Bayern,bo lubi wyzwania i będzie z dala od Mourinho.

0

Teraz będzie bliżej,aby oglądać Pepa:)

0

Będę chętniej oglądał Bundeslige:)

0

Kompletnie mnie to zaskoczyło.Bayern ma bardzo dobrych piłkarzy.Kiedyś nawet Kroos,Ribery i Alaba byli przymierzani do Barcy.Jestem ciekaw jakim systemem będą grać.

0

To nie wiem co zrobić.Poszperam jeszcze po forach.Dzięki za wszystkie wskazówki.

0

Chodzi Ci o reinstall Fify czy systemu?

0

Ona jest już zainstalowana.

0

Xp miałem swojego.To zobaczę na to forum.

0

Nic mi nie wyskakuje.A gdzie ten bat?

0

Ale na poprzednim też był XP i działała.A bat to nie wiem co to jest.

0

Z rozszerzeniem bat to jak,bo ja to się za bardzo nie łapie na komputerach.

0

Kupiłem nowego kompa(więc mam nowe sterowniki) i na nim próbowałem odpalić pierwszy raz.Na starym działała,chociaż się przycinała.

0

Kupiłem nowego kompa i na nim próbowałem odpalić pierwszy raz.Na starym działała.

0

Ale ja już miałem ją zainstalowaną.Miałem ją tylko skopiować na dysk,utworzyć skrót na pulpicie i odpalić.A ma XP tak w ogóle to działa u kogoś?

0

Nie wiem.Mam od kolegi z pendrive'a.

0

Dzięki.Sprawdzę czy działa.

0

Nic nie wyskakuje.Przez 5 sekund jest włączony proces Fify i potem nic.

0

Viking ma rację.

0

Wybaczcie,że nie na temat,ale nie włącza mi się Fifa 13,nie wiecie co zrobić?Fifa 11 działa mi idealnie na maksymalnych wymaganiach.Mam Win XP.Proszę o pomoc.Szybko!

0

Ronaldo nie gra,bo ma 5 żółtych kartek.

0

Wybaczcie,że nie pisze na temat,ale czy nikt nie wie co zrobić,gdy Fifa 13 nie chce się wcale uruchomić?Włącza się tylko na 5 sekund proces i się wyłącza.A Fifa 11 działa mi bez zarzutu.Pomocy!Szybko!

0

Myślę,że Thibaut Courtois także dobrze pasowałby do nas.

0

Myślę,że wybierze najlepsze miejsce dla siebie.

0

Dobrze,że Iniesta jest przynajmniej najlepszym piłkarzem według UEFA.

0

Nie wiem co napisać z tej całej radości.

0

A w tym roku wręcza David Beckham.

0

Ale Messi zaszedł do ćwierćfinału w 2011 roku i w tamtym roku Argentyna lepiej grała niż w 2011.

0

Może Pedro w końcu się przełamał.Oby.

0

Być może wychowuje nam się zastępca Valdesa.Chodzi mi o Jordiego Masipa.Ale mam też faworytów w innych klubach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?