La4Pulga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pierwszy raz o nich słyszysz?
W takim razie nie ma co dyskutować z tobą.
2
Sterling, Laporte, Berahino, Calhanoglu, Keylor, Nolito, Denis Suarez, Rafinha, Gimenez i jeszcze paru by się znalazło.
1
Nie.
10
Jakie tam z Jamesa odkrycie?
1
http://blaugrana.pl/17198-Ban-transferowy-podtrzymany
2
Czyli ban podtrzymany...
Może przynajmniej przyczyni się do wywalenia tych cymbałów z zarządu.
2
Tyle, że Martino miał jakiekolwiek pojęcie o taktyce. Lucho nie ma go w ogóle. Mecze wygrywa nam trio MSN, a nie Enrique.
1
Kogo Wam ona przypomina?
https://pbs.twimg.com/media/B6Cb5UjCMAAWBl7.jpg
4
Zija rozwalił :D
13
Potwierdziły się moje najskrytsze podejrzenia.
W naszym "zarządzie" pracuje banda idiotów.
1
Ktoś wie, dlaczego nie zmienia mi się avatar? Czekam już czwarty dzień i nic...
1
Nie jest powiedziane, że wszyscy się sprawdzą.
4
Przynajmniej w cudzysłów to wziął.
2
Po Mou można wszystkiego się spodziewać. A jeszcze kilka dni temu oznajmił że to niemożliwe i nawet o tym nie myślą.
1
Ktoś wie, co stało się z użytkownikiem Zija?
2
"W głębi serca mam nadzieję, że kiedyś dostanę Złotą Piłkę. Uważam, że jeśli nadal będę robił postępy jest to jak najbardziej możliwe. Może za 2-3 lata?"- Douglas
Ja Bardzo przepraszam, ale kto to jest ?
2
Szkoda, że TY nie wyróżniasz się myśleniem...
1
Jeśli Alves jest naszym najlepszy PO to to już mówi samo za siebie.
1
No tak, Alves the best.
5
Już myślałem, że będzie Iniesta za bramkę z Chelsea.
10
15% głosów na Vermaelena...
Tak to jest, jak robi się takie ankiety w dni wolne od szkoły.
4
Mi nie jest do śmiechu.
2
"Tam każdy jest zainteresowany grą. A nie tylko my, a rywale okazyjnie. Zauważ, że mecze bez autobusów nadal wygrywamy 5-0. Winą tego o czym mówił Sergio jest nastawienie rywali."
Xavi to Ty???
:)
5
Mecz z Realem pokazał jakiego mamy trenera.
1
A co, dzisiaj jest jakiś specjalny dzień, czy tak normalnie zapytałeś?
1
Czemu zadajesz to pytanie?
1
Mou: "Les hemos robado a sus mejores jugadores y vendido a Torres, por un momento pensamos que negociábamos con Zubi"
4
A kto by nie oglądał? ;)
1
Ja już jestem po kolacji :)
1
Smacznego :)