9

Roma tym bardziej :/

6

Podobno zarząd pracuje nad podpisaniem umowy z wytwórnią chusteczek "Regina". Napis pojawi się z tyłu koszulki.
#ironia

2

Może i by wprowadził, gdyby nie zarząd.

3

Przewidywany na kurację miesiąc trochę się przedłużył. Ostatecznie Belg dostał zielone światło dopiero pod koniec września. Nastąpiła delikatna „obsuwa”, ale wszyscy(w tym ja) odetchnęliśmy z ulgą. Zaraz po otrzymaniu zgody lekarzy Verma wystąpił w towarzyskim meczu, w którym zdobył nawet bramkę. Wszystko byłoby świetnie gdyby nie to, że do Belga przyplątała się kolejna kontuzja. Po urazie tylnych mięśni uda, mówiono tym razem o bólach mięśni. Dość enigmatycznie. Tak było pod koniec września. Tymczasem mamy już listopad, a Vermaelena nadal nie ma. Nie wiadomo nawet, co dokładnie się z nim dzieje. Ludzie związani z klubem sprawiają wrażenie wiedzących więcej niż mówią. „Jego rekonwalescencja nie przebiega tak dobrze, jak myśleliśmy” – super, żaden cules na to nie wpadł. Przyznam się szczerze, że nie rozumiem sensu takich cichociemnych wypowiedzi. Jeśli jest tak, jak się wydaje, to czemu nie można powiedzieć wszystkiego wprost? Jeśli kibice zaczynają się martwić całą sytuacją, to czemu nie można na przykład zwołać jakiejś konferencji i postawić kawę na ławę? Nie wiadomo, może ktoś boi przyznać się do błędu przy ocenie stanu zdrowia zawodnika?

3

Widzę, że znowu dyskutuje się tutaj o Vermaelenie, więc ja też włącze się do tej dyskusji.

Cała ta sytuacja robi się trochę jak kryminalna zagadka. Wszyscy odpowiedzialni za jego transfer doskonale wiedzieli, że sprowadzają zawodnika z urazem. Mimo pozornej sielanki i mówienia o wierze w szybką adaptację nowego nabytku, zdawano sobie sprawę z faktu zakupu zawodnika, który do gry gotowy będzie najwcześniej za miesiąc. Mimo wszystko bardzo spokojnie podchodzono do tematu. Kto wie, może wstępne badania były aż tak dobre. Nie da się jednak ukryć faktu znanego przez przeciętnego kibica PL i Arsenalu. Vermaelen to piłkarz niesamowicie podatny na kontuzje. Przed przybyciem do Barcelony były kapitan Kanonierów opuścił łącznie ponad 600 dni, a przeliczając na mecze, wychodzi ponad 11o spotkań. Okazem zdrowia nazwać go nie można. Zrywał już w swojej karierze więzadło krzyżowe, miał problemy ze ścięgnem Achillesa. Wiara w jego szybki powrót była jednak duża.C.D

2

Taki jeden, co nie umiał zaparkować samochodu.

1

Zarząd.

2

Dokładnie. Nasza pomoc, ma tylko jedną asystę(o ile się nie mylę) autorstwa Busquetsa..... Przecież to aż razi w oczy. Gdybyśmy mieli kreatywną pomoc, Messi mógłby się zająć tylko strzelaniem bramek, a nie cofaniu się do pomocy aby rozgrywać i wyręczając kolegów.

2

Uważam, że Pique przydałaby się po prostu poważna rywalizacja. Niech posiedzi sobie kilka meczy na ławce, a do pierwszego składu wskoczy Bartra. Nie wiem, może niech Lucho z nim porozmawia, przecież Enrique posiada chyba jakieś zdolności motywacyjne. Raz taki eksperyment się udał(mecz z APOEL-em) więc może teraz również się uda.

3

Bardzo kiepski żart.

2

Typowe TVP. W Bayernie gra polak, więc pokazują Bayern. Tak samo z Arsenalem i Borrusią. Przecież gdyby pokazywali Barcelonę,mieliby większą oglądalność.

3

Czekałem, aż wspomnisz o pomocy . Przecież ta formacja, spaja ze sobą formację obrony i ataku. Wiadomo, że to nie tłumaczy nieskuteczności naszych napastników, ale z kreatywną pomocą mielibyśmy więcej bramek.

2

A Lucho miał być takim trenerem, który wzbudza respekt w szatni i przed którym zawodnicy będą klękać. Ech.....

1

Pinto.

2

Unicef wróć !

4

Na pewno wyjdzie Busquets. To już jest tak pewne, jak niedziela po sobocie.

5

....I nie był rywalem w walce z Cristiano ;P

3

Jeszcze niech się o tym wypowie pani Basia z warzywniaka. Przecież to jest oczywista oczywistość.

2

Pedro podobno ma odejść do Arsenalu.

0

2

Czytając komentarze niektórych, to mam wrażenie, ze nastroje co mecz mają inne.. W tym sezonie było kilka meczów, gdzie mówiło się, że Messi forma, pressing, wiara. Jedna porażka, pachnie drugą i niektórzy już ostro, że nie ma drużyny. Prawda jest taka, ze drużyny nie da się zbudować w jeden dzień, czasami to trwa więcej. Jedyne co martwi, to czy będzie z kogo tą drużynę zbudować..

2

Tracimy lidera.

5

Tytuł następnego artykułu-"Zapomnieć o Celcie".

2

Niestety, ale smutna prawda jest taka, że gdyby w tym meczu grał Messi sprzed dwóch lat, to pewnie miałby hattricka. Obecnie jego skuteczność oraz decyzyjność na boisku jest słabiutka - masę akcji jebie na potęgę, a jego niezłe jak na normalnego piłkarza liczby zaciemniają tylko ogólny obraz, bo zaliczył spory regres.

Może w drugiej połowie strzelić gola czy też zaliczyć asystę, ale każdy kto oglądał go przez te wszystkie lata musi widzieć, że to już nie to co kiedyś.

11

Sergio z tą chusteczką chce pokazać swoją dezaprobatę dla zarządu ;-)

2

Widzę, że redakcja wzięła się do roboty i poleciały bany. I dobrze.

2

To wygląda trochę tak, jakby Messi faktycznie miał przyzwolenie na robienie co chce, a reszta drużyny starała się dopasować. Leo ma parcie na pobicie rekordu Zarry i siedzi na środku, to Suarez biega po skrzydłach.

3

Najlepszym zawodnikiem Barcelony w pierwszej połowie jest środkowy obrońca Masche i to jest najlepszy komentarz do naszej gry.

2

Luis znajdzie sobie miejsce na boisku i w drużynie, bo to genialny piłkarz, ale o Suarezie jak z Liverpoolu radzę zapomnieć. On potrzebuje być centralna i najważniejsza postacią z mnóstwem dogrywanych piłek - złych i dobrych. U nas tak nie będzie.

1

Pewnie jak zwykle, coś wpadnie w drugiej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?