La4Pulga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe, czy Puyol udziela jakiś rad Pique na trybunach.
2
I jak Messi ma dogonić Cristiano ?
1
Nad Messim, to jakieś fatum czuwa.
2
Messi rajdy robi fajne, ale na razie nic z tego nie wynika.
1
Że to nie wpadło....
1
http://hdmecze.com/channel1.php
5
Myślałem, że po GD, Lucho wyciągnie jakieś wnioski. Ale na razie ich nie widać. To na razie wygląda tak, jakby LE miotał się w ciemnym tunelu, zobaczył światło w korytarzu ale poszedł inną drogą, spadając w przepaść. I z każdym kolejnym meczem, w tą przepaść spada. Nie podnosi się, tylko zmierza ku dnie.
Nieobecność Barty w tym meczu, to jakieś gigantyczne nieporozumienie i pi***olony piłkarski kryminał. Pique na ławce ? Ok, to w takim razie,dlaczego w jego miejsce nie może wskoczyć Marc ?
Ale nie. Przecież musimy marnować potencjał Masche, wystawiając go na stoperze. Który to już trener z kolei, który tego nie widzi ?
Czy każdy trener przychodzący do Barcelony, dostaje sms-a o treści "Masche na stopera" ? A może przed wejściem do gabinetu, postawiony jest znak ostrzegawczy ?
5
16 meczów 10 bramek 3 asysty. - Alexis w Arsenalu.
KLASA.
2
„Pamiętam, jak na olimpiadzie w 2004 roku spotkałem gwiazdę chińskiej koszykówki Yao Minga i czułem się przy nim jak krasnoludek. Przy jego 229 centymetrach wzrostu musiałem nieźle zadzierać głowę, by na niego spojrzeć. W Pekinie z kolei to ja patrzyłem na kogoś z góry: był to mały geniusz argentyńskiej piłki – Lionel Messi” #Usain Bolt
2
Ty chyba nie oglądałeś meczu z APOEL-EM.
4
Przewidywany skład wg. Asa :
http://pbs.twimg.com/media/B1Vv2fhCAAERKMc.png
Przewidywany skład wg. Marki :
http://pbs.twimg.com/media/B1VuSKXCAAAzlI-.png
3
Ja już od początku przeczuwałem, że Suarez będzie grał na skrzydle. Dlatego sprzedano Alexisa. Suarez miał wygryźć ze składu Messiego ? Nie. Messi miał grać cofnięty ? Nie.
29
Niech Messi pobije już ten rekord,bo to ciągłe gadanie o tym robi się już nudne.
30
Nigdy im(czyt. Rosell) nie wybaczę, że go sprzedali :
http://www.abload.de/img/abidalk7hm.gif
4
Zgadza się, jest informacja, że zachowanie także jest brane pod uwagę. Jednak nie przeszkodziło to FIFIE rok temu by nominować Suareza do Ballon d'Or 2013, mimo że wówczas ugryzł Ivanovicia. Serbów można gryźć, a Włochów już nie? ;)
27
3
Za taką kasę, mogli kupić kogoś lepszego. Balotelli to przereklamowany grajek,który słynie głównie z wybryków na boisku i poza nim. Szkoda Liverpoolu.
40
Nie pamiętam dnia, w którym byłem tak wkurzony na FIFA. Chrzanić ZP dla Ronaldo w zeszłym roku, chrzanić zakaz transferowy, ale tego już nie przechrzanię. Ta decyzja to zwykłe świństwo. Po prostu. Nie można w taki sposób krzywdzić piłkarza, który w pojedynkę prawie zapewnił tytuł The Reds. Luis zagrał lepszy sezon, niż portugalski buc, którego nagrodzono w zeszłym roku Złotą Piłką za to, że zrobił kupę w eliminacjach do Mundialu w szalenie trudnej grupie z Azerbejdżanem, Luksemburgiem i Izraelem.
Suarez wykręcał kosmiczne statystyki będąc zmuszonym grać w piłkę między jednym drewnialdinho a drugim, pomijając legendę Gerrarda, błyskotliwego Sterlinga i Sturridge'a. Wykręcił kosmiczne liczby bez strzelania jedenastek z dupy po nurkowaniu w polu karnym rywala i mając za partnerów o klasę gorszych, niż zakompleksiony portugalczyk o czym wiele osób zapomina. W skrócie - był najlepszym piłkarzem świata w zeszłym sezonie i teraz najlepszego piłkarza świata w zeszłym sezonie nie ma nawet wśród 23 najlepszych piłkarzy, co jest po prostu zwykłym skandalem.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że poza głupawym incydentem z ugryzieniem, Suarez wyróżniał się jedynie zajebistą grą w piłkę, waląc bramki i asysty jak z rękawa i chociażby z tego powodu, że robił kolosalną różnicę w zeszłym sezonie, zostawiając serce na boisku, powinien zostać wymieniony w grupie tych piłkarzy. Kroos i Mueller się tam znaleźli, chociaż jakby porównać ich umiejętności z Suarezem to człowiek ma problem czy powinien się zacząć śmiać czy płakać.
Suareza nie powinno być wśród 23 najlepszych piłkarzy świata, ponieważ on z miejsca powinien znaleźć się wśród trzech najlepszych piłkarzy globu. Bez tych głupawych głosowań z tyłka i widzimisie leśnych dziadków z FIFA.
4
Nie dość, że musimy patrzeć jak gra Busquetes na boisku, to jeszcze mamy znosić go tutaj ?
2
Liczę na to, że wejdzie w 2 połowie(albo w ogóle wejdzie) i strzeli gola. Potrzebne mu przełamanie i podstawowy skład.
2
Brożek znowu na ławce ? Z Podbeskidziem nie zagrał wybitnie, no ale żeby od razu ława...
3
Pieprzony zakaz transferowy....
3
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10363882_10152343924341237_2518126120728536639_n.jpg?oh=bd972e2c8132511e32de7afda89535d4
3
Oby to szybko zniknęło. Jeśli tak ma zostać na dłuższy okres czasu, a nie na chwilę, to nie pochwalam tego pomysłu.
3
http://pbs.twimg.com/media/B1SeIcaCUAAiyCO.png
5
2
Przez ban transferowy musimy korzystać z obecnych graczy oraz zawodników z La Masii. Jednak już zaczynają się pierwsze plotki, że Pedro odejdzie zimą do Anglii, a latem z klubem może pożegnać się Xavi, Montoya i Bartra. Ile w tym prawdy wiedzą tylko sami zawodnicy, jednak każde uszczuplenie obecnej kadry Barcelony nie skończy się dobrze w perspektywie braku przeprowadzenia transferów. Z Realem wyszedł skład, którego średnia wieku wyniosła aż 28,7 lat, gdy Ancelotti wystawił drużynę mającą 26,6 lat. Jeszcze gorzej wygląda to, gdy weźmiemy pod uwagę staż wszystkich zawodników. Jedynie czterech graczy: Bravo, Mathieu, Suarez i Neymar, grają w drużynie krócej niż cztery lata.
To pokazuje, że obecni zawodnicy Barcelony są już zwyczajnie sobą zmęczeni. Zbyt małą liczba transferów spowodowała, że Iniesta, Busquets, Pique, a nawet Messi, utracili dawną świeżość. Możemy w dalszym ciągu obwiniać kolejnych trenerów o nieudolną grę ich drużyn, ale żaden trener nie jest w stanie od razu odmienić całego składu. Atak i obrona została znacząco przebudowana, ale na nic to się zdało przy ciągle tej samej linii pomocy. Czas Xaviego i Iniesty na Camp Nou dobiegł już końca, tylko zmienników brak, którzy mogliby przesądzić o wygranej w najważniejszych meczach. Bo co to za interes, skoro Messi musi się wracać do środka pola po piłkę, żeby ta została przesunięta pod pole karne przeciwnika. Barcelona ma poważny problem ze środkiem pola, które najprawdopodobniej będzie dało naprawić się dopiero za dwa lata. Do tego czasu pozostaje nam wierzyć w powrót formy Iniesty.
2
Dlaczego po kontuzji Iniesty nie wprowadził Alby, przesuwając Mathieu do środka, a Mascherano do linii pomocy? Trudno powiedzieć. Przecież graliśmy w tej formacji bez przedstawiciela płci męskiej. Żadnej walki, żadnej determinacji. A przecież prosiło się o to by powalczyć w tym sektorze boiska.
Może następnym razem również warto porozmawiać poważniej z pół-bogiem Leo. To chyba nie jest normalna sytuacja, że to zawodnik decyduje o tym czy ma zostać zmieniony? Tak na marginesie ciekawy jestem jak długo ową sytuację będzie znosił Neymar? Są równi i równiejsi? Zamiast trzymać się uczciwie jednakowych dla wszystkich zasad, mamy zwyczajne łamanie reguł. W następnym meczu Neymar też odmówi, a Xavi wymusi grę wyjściem na boisko? Potrzebne są nam pstryczki w nos od trenera Królewskich, który mówił, że on nie miałby problemów ze zdjęciem z boiska Ronaldo? Messi tak się dobrze czuł podczas przedostatniego meczu, że tydzień później zaliczył chyba najgorsze Gran Derbi w całej karierze. Kompletnie bezproduktywny, do tego miał wynik na nodze. Przy 2:0 mogliśmy inaczej rozegrać to spotkanie. To oczywiście wina Lucho. Pobiera pieniądze za bycie szefem projektu a nie za stanowisko marionetki. Choć w tym wypadku nie jestem pewny. Może właśnie za bycie kukiełką wyżej postawionych od niego oligarchów z napisem na czole Qatar Airways.
Wyskoki bohatera z numerem 3 na koszulce poza boiskiem, bynajmniej nie przekonują kibiców, że futbol to priorytet dla niego. Co on robił nocą w kasynie po meczu reprezentacji? Tak dba o wypoczynek? Może papierosy Mathieu to również nie jest tylko i wyłącznie jego prywatna sprawa. Tak, tym razem czepiam się wszystko.
2
Wiem, że temat GD już dawno przestał być tutaj wałkowany, ale chciałbym dodać coś od siebie :)
Powiedzmy sobie wprost.Enrique na naszych oczach maluje obraz własnej nieudolności. Jest na nim wszystko co przewidywałem od początku. Brak przemyślanych transferów. Kupiliśmy Vermaelena tylko po to żeby się leczył. Ba, kupiliśmy go z kontuzją. Kibicom brak transferu ofensywnego pomocnika tłumaczyło się powracającym Rafinha, który jest takim samym nędznym wzmocnieniem jak Lucho i jego pomysł na drużynę.
Nie wolno używać argumentu, że podczas GD na ławce nie było zawodników, którzy znacząco mogliby odmienić obraz gry. To przecież autorska kadra Luisa, to jego wybór, jego zawodnicy. Ewidentne dowody chałtury, którą odstawia w tym klubie. Roma to nie był przypadek. Warto wrócić i prześledzić jego karierę w tym klubie, transfery, których tam dokonał a potem finał jego pracy. Zwyczajne dziadostwo. Kiedy pisałem o kompletnym braku iskry, pojawiały się komentarze, że to dopiero początek, że jeszcze przyjdzie czas na rozliczanie. Wciąż mamy ten zapas czasu?
Lucho nie szuka, nie pyta, nie jest ciekawy świata. Serwuje nam odgrzewany kotlet. Nie ma w nim potrzeby poszukiwania, stawiania sobie wyzwań i konsekwentnego realizowania swoich założeń. Nie zaskoczył nas przecież kompletną nowością a jedynie powrotem do zwyczajnie nietrafionych pomysłów. Wybaczyłbym mu pomyłkę gdyby nie dotyczyła tendencyjnych decyzji. Po ściągnięciu Suareza zobaczyliśmy ustawienie, które męczyło nas za późnego Tito i całą kadencję Martino. Leo biegającego na 35 metrze od bramki rywala w roli środkowego napastnika. Kompletny chaos naszego trenera.
2
A to dobre. Takie same teksty widziałem, gdy ktoś na początku sezonu napisał o zakupieniu ofensywnego pomocnika. Odprawiali go właśnie takimi tekstami, typu: "wyłącz fife", "odrobiłeś lekcje ?" itp. Teraz taki pomocnik by się przydał....