La4Pulga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha, ja też ;D
1
Smacznego raczej ;)
1
Chociaż dziś mógłbyś nie pajacować.
1
Odpuść człowieku święta są...
1
Mnóstwa pucharów pod choinką!
1
Wg źródeł w TAS, decyzja nie zostanie ogłoszona w tym tygodniu, ale w przyszłym, poprzedzającym zakończenie roku. [RAC1]
3
Nie możesz pisać normalnie?
1
Czyli nie tylko ja buszuje nocą po stronie ;)
1
Jest tutaj jeszcze ktoś o 4 nad ranem? ;D
1
Trochę dziwna sprawa, żeby Real sprzedawał Bale'a po sezonie...
1
Nie ma Douglasa?
Wina Pereza....
#ironia
1
Takich momentów się nie zapomina ;)
1
Co masz dokładnie na myśli?
1
Oby się cieszył jak najdłużej ;)
0
0
0
0
3
1
5
0
0
0
1
Dziwie się ,że Montoya w podstawie.Dla mnie jest po prostu za słaby na Barcelonę.
1
Chodziło mi oto, że z Barceloną dużo trofeów nie wygra. Przynajmniej dopóki coś się nie zmieni.
1
Smutno się robi jak się to czyta.
Barcelona marnuje mu karierę...
1
To jeszcze nic. Dzisiaj Noodles/kurtka miał wrócić.
1
Wszystko fajnie, ale pomyśl o Messim. Marnujemy kolejne lata najlepszego piłkarza na świecie.
Zija kiedyś świetnie to opisał.
1
Kto wie, wszystko jest możliwe. A taki powrót Mikiego na święta byłby czymś niesamowitym :)