1

Haha, ja też ;D

1

Smacznego raczej ;)

1

Chociaż dziś mógłbyś nie pajacować.

1

Odpuść człowieku święta są...

1

Mnóstwa pucharów pod choinką!

1

Wg źródeł w TAS, decyzja nie zostanie ogłoszona w tym tygodniu, ale w przyszłym, poprzedzającym zakończenie roku. [RAC1]

3

Nie możesz pisać normalnie?

1

Czyli nie tylko ja buszuje nocą po stronie ;)

1

Jest tutaj jeszcze ktoś o 4 nad ranem? ;D

1

Trochę dziwna sprawa, żeby Real sprzedawał Bale'a po sezonie...

1

Nie ma Douglasa?
Wina Pereza....
#ironia

1

Takich momentów się nie zapomina ;)

1

Co masz dokładnie na myśli?

1

Oby się cieszył jak najdłużej ;)

0

0

0

0

3

1

5

0

0

0

1

Dziwie się ,że Montoya w podstawie.Dla mnie jest po prostu za słaby na Barcelonę.

1

Chodziło mi oto, że z Barceloną dużo trofeów nie wygra. Przynajmniej dopóki coś się nie zmieni.

1

Smutno się robi jak się to czyta.
Barcelona marnuje mu karierę...

1

To jeszcze nic. Dzisiaj Noodles/kurtka miał wrócić.

1

Wszystko fajnie, ale pomyśl o Messim. Marnujemy kolejne lata najlepszego piłkarza na świecie.
Zija kiedyś świetnie to opisał.

1

Kto wie, wszystko jest możliwe. A taki powrót Mikiego na święta byłby czymś niesamowitym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?