2

http://pl.e-screen.tv

Tam powinieneś znaleźć transmisję :)

2

https://pbs.twimg.com/media/B1nrMfiIIAALpLH.jpg

Bez kitu, oprócz bramkarza cała ławka rezerwowych, to gracze normalnej podstawowej jedenastki :D

2

Mignolet, Manquillo, Toure, Skrtel, Moreno, Lucas, Can, Allen, Lallana, Markovic, Borini.

łohoho, ale będzie wpi**dol.

2

Zgadzam się z Tobą w 100%.

2

Jeśli już ma być wypożyczony, to do klubu, w którym ma szansę na grę a nie do klubu, gdzie zagra od święta. Chłopak ma potencjał i głupio by było, gdyby został zmarnowany.Czy to na ławce w Barcelonie, czy na ławce w Arsenalu.

1

Szkoda, że to nie działa w drugą stronę.

24

"Trener wie, gdzie ma ustawić swoich piłkarzy."

Mascherano to wyjątek ?

2

Wziąłem pod uwagę tylko Isco, Jamesa i Modricia.

2

Dokładnie. Nawet z ogórkami. Żadnego polotu, żadnej kreatywności. Nie chcę tutaj bawić się w wróżbitę,ale jedno jest pewne. Bez pomocy, która wykonuje swoją podstawową funkcję, czyli kreowanie gry, możemy zapomnieć o jakimkolwiek tytule w tym sezonie. Ofensywa nie może być uzależniona od dyspozycji jednego zawodnika. W letnim okienku transferowym zarząd bez mrugnięcia oka pozbył się Fabergasa, a rok wcześniej Thiago. Ich następcami mają zostać Rakitić, Roberto i Rafinhia, a jak przyszło co do czego, to w ligowym klasyku zagrali weterani.

4

"Bezkonkurencyjna pomoc" ? Bartomeu proszę Cię....

W szczytowej formie, Iniesta z Xavim byli nie do zatrzymania, oferowali mnóstwo asyst i kluczowych podań. Wystarczy zerknąć na statystyki tej dwójki z pierwszego sezonu pod wodzą Guardioli:

http://blogfcb.com/wp-content/uploads/2014/11/xyi.png

Na dzień dzisiejszy, Blaugrana ma pięciu pomocników o inklinacjach ofensywnych: Iniesta, Xavi, Rakitić, Roberto i Rafinhia. Niestety, jak pokazują statystyki, pomocnicy nie robią tego do czego nas przyzwyczaili w poprzednich latach.

http://blogfcb.com/wp-content/uploads/2014/11/bar.png

Sam Messi ma ponad dwa razy więcej asyst i trzy razy więcej bramek niż cała pomoc Barcelony razem wzięta. Aby jeszcze bardziej pokazać w jakim marazmie jest Barcelona, popatrzy na statystyki Realu – w końcu jak porównywać to z największym rywalem. Statystyki (wziąłem pod uwagę tylko mecze ligowe oraz z Ligi Mistrzów) Isco, Jamesa oraz Modricia:

http://blogfcb.com/wp-content/uploads/2014/11/RM.png

Reasumując, po 10 kolejkach ligowych i trzech meczach w Lidze Mistrzów, linia pomocy Barcelony to obraz nędzy i rozpaczy. Środek pola Dumy Katalonii to serce tej drużyny, a przynajmniej tak było jeszcze jakiś czas temu. Jeżeli Iniesta i spółka szybko nie zaczną grać na optymalnym poziomie, to na koniec sezonu może się okazać, że gablota z pucharami kolejny rok się nie powiększy.

2

#luchoswag

2

Jak donosi "Mundo Deportivo, Lucho postanowił przebranżowić Xaviego na napastnika. Nie wiadomo jak doszedł do tych informacji, ale sprawa wydaje się podejrzana. Być może, ma to związek z rzekomą rozmową LE z piłkarzami, w zamkniętej szatni. Jak widać, Enrique stara się wprowadzić nową taktykę do zespołu Barcy. Ostatnie wyniki nie są zadowalające, a do tego forma Messiego pozostawia wiele do życzenia. Być może, pora by jego rolę przejął Xavi. Nie wiadomo, jak obecną sytuacje zniesie Leo. Hiszpan może być przeciwnikiem barcelońskiej "10", do walki o podstawową jedenastkę. Rzekomo, do klubu wpływają już oferty za Argentyńczyka. 27-letni piłkarz rzekomo przeżywa kryzys, w związku z przybyciem do klubu Suareza jak i przebranżowieniem Xaviego na pozycję napastnika.

7

Miały być zmiany w składzie ? Są. Miały być rotacje ? Są.
#luchogenius

5

Tak samo pomyślałem. Chcą nam wmówić,że te przekręty działy się jeszcze za kadencji Laporty. Pff...
Niech najpierw zajrzą w przepisy.

2

To już nie jest śmieszne...

2

Nowy pomysł Lucho ?

2

Sam uciekł z klubu(i bardzo dobrze) to czego on jeszcze chce ? Namawia do kolejnych przekrętów ? Partacze...

4

Bartomeu kłamie. Mówi, że reguły fifa do spraw nieletnich łamaliśmy od 2004, choć to prawo weszło dopiero w 2009 czy też 10.

1

Busquets to napewno.

2

"Mamy bezkonkurencyjny środek pola z Xavim, Iniestą i Busquetsem, który wciąż jest młody."

Nasz pomoc rzeczywiście jest bezkonkurencyjna. Przecież nasi pomocnicy mają razem tylko jedną asystę....

2

Bartomeu : Zarząd musi zarabiać pieniądze i być zrównoważony.

1

"niektórzy członkowie Zarządu już zaczynają zastanawiać się czy oby na pewno był on dobrym wyborem na stanowisko trenera"

Ta, napewno. Zadowoleni są, kolejna marionetka.

2

Douglas kosztował 6 mln.

3

To dlatego, że ten drugi naprawiał błędy pierwszego.

5

Zarząd wpływa na trenera, a trener na zawodników. Proste.

23

Śmieszy mnie to, że taki RFEF czy FIFA szukają korupcji i przekrętów, a we własnym "korycie" ich nie brakuje.

6

Żenada. Te urzędasy niszczą marzenia tym dzieciom. Niech się lepiej zajmą innymi sprawami. Oszustw i korupcji w futbolu nie brakuje.

3

Odszedł załamany twoim komentarzem.

4

Ech, jak widzę jak nisko upadł mój ukochany klub, to łzy same lecą mi z oczu. Przeżyłem z tym klubem wiele wspaniałych(i mniej wspaniałych) chwil. Ale to co się teraz dzieje z tym zespołem, jest nie do opisania. Po tylu latach wspierania tego klubu, zarząd wbił mi nóż w plecy, mi i wszystkim kibicom Barcelony. "Mes que un Club"..... to już jest pusty slogan, puste słowa.... Kiedyś mogliśmy się tym szczycić, teraz jest to tylko powrót do przeszłości. Nasz zarząd to wszystko zniszczył. Zarząd, który rządzi trenerem, zarząd, który na każdym kroku dokonuje przekrętów, zarząd, który nie potrafi zrobić porządnych transferów i wkońcu zarząd, dla którego liczą się tylko pieniądze a nie dobro tego klubu. Jednym słowem zarząd, który stacza ten klub na samo dno. Kiedy Abidal wyzdrowiał, zarząd po prostu wyrzucił Go z klubu. Po prostu. Gdy cały barceloński świat bił brawo Erikowi, Rosell siedział dumny jak paw. I te łzy w oczach Abiego....
Podobna sytuacja z Guardiolą. Pep chciał pozbyć się paru graczy, ale zarząd nie dał mu wolnej ręki. Wiedział do czego to zmierza i odszedł z Barcelony. Mogliśmy być dalej najlepsi na świecie.... Ja nie jestem zły na Tatę. Nie jestem zły ja Lucho. Jestem zły na zarząd. Dlatego czekam na 2016 rok.

2

Boże,co za ludzie w tym zarządzie siedzą....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?