La4Pulga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Ta,bardzo śmieszne. Przecież to są żarty na poziomie podstawówki. Suarez ma wyraźny problem psychiczny, a ludzie go wyśmiewają. Ta, Suarez- "Zombie"... Co Ci ludzie mają w głowach....
2
Myślałem nad napisaniem artykułu na ten temat. Rzeczywiście ciekawa teoria, ale nikt dokładnie jej nie rozwinął. Postaram się coś wyskrobać i wysłać do redakcji. Może przejdzie :)
5
Wiem, że nie na temat, ale tak sobie myślę, że mamy NAJLEPSZEGO piłkarza ostatnich 10 lat (przynajmniej) w zasadzie marnujemy jego potencjał. Nikt tak jak Leo nie potrafił rozk**wić obrony, wtedy kiedy mogl sie skupic tylko na trzaskaniu bramek a reszte mial w d*pie. Teraz ma swiadomosc słabosci druzyny i skupia się na niej. Woalłbym powrotu Leo do zawodu TYLKO killera. Reszte roboty niech robią inni. W tym zawodzie nigdy nie mial sobie równego.
8
Mallenco ? No cóż, nudy w tym spotkaniu nie uświadczymy...
2
Marc Bartra lubi to.
2
"Patrząc na występ Messiego na Santiago Bernabeu można powiedzieć, że Leo jest pod formą. Jego pozycja na murawie zmieniła się i teraz Messi jest nastawiony bardziej na asystowanie kolegom"
"On bezpowrotnie stracił jednak dar do rozbijania szyków defensywnych rywala, czyli coś, z czego słynął przez wszystkie ostatnie lata"#Jorge Valdano.
1
Tak. Miasto, w którym mieszka, leży na Śląsku :)
3
A co, jeśli ludzie z LFP Cię namierzą ? Mógłbyś już nie zostać nominowany do żadnej nagrody, oni mogli by to załatwić.
A tak wogóle, to wygrałeś jaką różnicą głosów ? FIFA, może jeszcze przedłużyć głosowanie..
3
Oj, nie wiem czy to taki dobry pomysł. Jeszcze Blatter podważał by zdobycie przez Ciebie tej statuetki.
Po co robić niepotrzebną nagonkę ? Jeszcze ludzie się nabiorą, na artykuły z Onetu.
8
Mam przygotować czerwony dywan ?
3
Jak to, skąd weźmiesz ? Wypłaczesz ją.
7
Napisz felieton o swoim 1000 poście. Z chęcią przeczytamy.
1
To znaczy ?
20
Zawsze jak widzę Marca, to pojawia mi się uśmiech na twarzy. Nie zmieni tego paskudna pogoda za oknem(na którą też patrzę i nie jest za wesoła) nie zmieni tego ponury głos w radiu, który słyszę zawsze gdy w przestarzałych kapciach, wstaję z łóżka i siermiężnych ruchem palca włączam radio. Zmieni to tylko jedna osoba. A mianowicie Gerard Pique. Ten dość wysoki jegomość, od dłuższego czasu zaprząta myśli wszystkim, tylko nie futbolem. Na boisku kątem oka szuka Shakiry, która z trybun pokazuje mu nową kupioną bieliznę. Po meczu, udaje się do kasyna pograć w pokerka, przy okazji pogadać sobie z policjantem. Dlatego proszę Cię Gerard... skup się na futbolu, a jeśli nie, przemyślisz to sobie na ławie. Ustąp miejsca młodszemu,ogarniętemu,skupionemu na futbolu Bartrze. Wtedy zawsze będe wstawał szczęsliwy.
9
Ja wierzę w Munira. Oczywistą oczywistością jest to, że Sandro na TEN moment daje więcej drużynie, ale nie można od razu Munira nazywać drewnem, czy(jak już ktoś tutaj napisał :/) opchnąć do Arsenalu za 12 baniek. Liczycie na to, że Munir będzie strzelał 2 gole co mecz, robił rajdy przez pół boiska, w następnym sezonie przejmie po Messim "10" i będzie kandytował do ZP ? Może Sandro ma chłodniejszy umysł, a może po prostu lepsze umiejętności(?), ale to nie znaczy Marokańczyk jest słabszym graczem. Zniszczyły go media, drewnem to on nie jest. Van Gaal też ryzykował wprowadzając Xaviego czy Iniestę. I efekty były. Przestańcie już tak psioczyć, zaufania trochę.
2
Staram się chłodno myśleć. Trzeba być obiektywnym.
1
Możesz wkońcu przestać spamować ?
1
Podaj argumenty.
3
Nie z tym zarządem i nie z tym składem.
2
Tak. Powinienem dopisać :)
46
Powiedział jeszcze:
“Cristiano Ronaldo i Messi to niesamowici piłkarze, ale są od siebie różni. Cristiano jest silniejszym graczem, z wielką techniką, ale nie ma takiej jakości technicznej jaką ma Messi. To bardzo trudne grać przeciwko Argentyńczykowi."
“On jest wielkim graczem, ale nie mogę znieść piłkarzy, którzy kładą się na murawę za każdym razem kiedy ich uderzysz. Messi zbiera dużo ciosów i nigdy nie upada. Kocham tego chłopaka.”
1
Doceniam to, że ty doceniasz, że on docenia.
3
Mi działa.
6
“To jest całkowicie prawdziwe. Zapytałem Rijkaarda podczas spotkania o trofeum Gampera czy nie chcieliby mi wypożyczyć Messiego na rok do Juventusu. Leo był cudzoziemcem, a Barça już miała trzech zawodników z paszportami spoza UE i tu zwietrzyłem szansę. Frank nie zgodził się, wspomniał, że niedługo rozwiążą ten problem."
“Kiedy zobaczyłem pierwszy raz grę Messiego, zrozumiałem, że jest to “extra player”. Widziałem, że może robić rzeczy, których inni nie mogą sobie nawet wyobrazić.”#Fabio Capello
1
Nie masz się już do czego przyczepić ?
2
Myślę, że po GD, Messi dalej ma szanse za ZP.
1
Przeczytaj to, co napisałem niżej.
10
Xavi, Iniesta, Busi - każdy z tych Panów na dzisiaj jest po prostu dramatyczny. Spadek jakości każdego z nich to jest po prostu smutek i przykrość. Xaviego można bardzo prosto wytłumaczyć. SKS - Starość Kurwa Starość. Iniesta zarabia jak najlepszy pomocnik na świecie, a nie nadaje się nawet na bicie ogórków. Wkład Andrzeja w grę drużyny jest odwrotnie proporcjonalny do zarobków.
Busquets z DMa, który poziomem przerastał wszystkich na świecie stał się pozorantem i sabotażystą. W dodatku mam wrażenie, że ktoś mu rozum odjął, bo on nie tylko robi błędy, ale przede wszystkim zachowuje się jak imbecyl. To jest niepojęte, że można grać tak chujowo będąc kiedyś tak dobrym. Równia pochyła to określenie bardzo delikatne. To jest pierdolony piłkarski kryminał. Nie mam żadnej litości dla niego, bo to jest po prostu tumiwisizm. Na ławkę na miesiąc bez możliwości przedterminowego zwolnienia. Oczywiście LE nie ma jaj, żeby zrobić suszarkę, bo jakby miał to dzisiaj nie wyszedłby once de gala...
Pique. Wiem, że to już oklepane i generalnie żałosne, ale Gerard niech sobie siedzi z Shakirą i robi kolejne dzieciaki, bo na boisku bardziej przeszkadza, niż pomaga. Rozumiem, że łatanie dziur po Alvesie. Rozumiem, że to wina pomocy, że obrońcy co chwila 1 v 1 przeciwko Marcelo, czy Ronaldo, ale na rany Chrystusa jak można z premedytacją grać ręką w polu karnym? Nikt mi nie wmówi, że on to zrobił przypadkiem ręka jest bardziej mobilna, niż noga i łatwiej nią manewrować. Zrobił to specjalnie, a co za tym idzie dał możliwość CRowi ustrzelenia bramki. Nie chcę gościa widzieć na boisku w najbliższym czasie.
41
Luis Enrique. Spierdoliłeś. Najgorzej jak się dało. Miałeś najlepszego DMa świata i wystawiłeś go w obronie. Widziałeś, bo każdy z nas widział, że Pique nadaje się do tarcia chrzanu lub ewentualnie obierania cebuli. Cały sezon grając Rakiticiem wspierającym Alvesa nagle decydujesz się na wystawienie 35 LETNIEGO Xaviego na stronę CRISTIANO y MARCELO??!?!?!?!? Udało Ci się wykrwawić lewą stronę ataku, bo Mathieu ( przyzwoity występ, a nawet dobry ) to nie jest obrońca usposobiony ofensywnie i mogący grać klepką z Neymarem. Popierdoliły Ci się koncepcje, bo jak kurwa można grać jednocześnie XIB, ale zabrać im oskrzydlających obrońców? Wystawiasz trio, które całe życie utrzymuje się przy piłce, a chcesz grać wertykalnie? Bezmózgowie totalne. Luis Enrique za ten mecz otrzymuje ode mnie 0. Ancelotti wpierdolił gościa i wypluł kości. Najgorsze jest to, że zrobił to na bezczela. Mathieu sobie hasał po lewej stronie zupełnie niekryty, bo Ancelotti wiedział, że zagrożenie z jego strony jest zerowe.
22
Szczerze mówiąc to Luis Enrique jest do wypi*rdolenia, bo jest kłamcą! Nikt nie lubi kłamców. Cały sezon wystawiał tych, którzy zapie*dalali i dawał mi nadzieję, że koniec z graniem za nazwisko, a będziemy gryźć trawę. Przychodzi NAJWAŻNIEJSZY mecz rundy. Mecz, który jest dla nas kibiców świętością, a facet pluje nam wszystkim w twarz wystawiając pozorantów. Ludzi, którzy poza wielkimi nazwiskami nie mają do zaoferowania już NIC. Nie jestem zły na Xaviego, że ma 35 lat. Nie jestem zły na Busiego, że gra jak pajac. Nie jestem zły na Iniestę, że udaje piłkarza z TOPu. Jestem WKU*WIONY na trenera, który okłamał mnie. Okłamał mnie twierdząc, że będą grać najlepsi. Rakitic może nie jest najwybitniejszym rozgrywającym, ale zostawiłby serce, krew i pot na boisku. Mascherano może nie potrafi tak fenomenalnie jak Busi w formie(sic!) wychodzić spod pressingu, ale nikt obok niego nie przebiegnie. Javier ma prostą metodę. Chcesz mnie minąć to przygotuj się, że dalszą część akcji będziesz prowadził bez jednej nogi, bo ni ch*ja w całości nie pobiegniesz. Możliwe, że przegralibyśmy nawet wychodząc innym zestawieniem z innymi piłkarzami, ale wiem jedno na pewno. Bartra za Pique, Mascherano na DM, Rakitic za Xaviego i Alba na LB zagwarantowaliby nam poczucie podjęcia wyzwania. Oni zagraliby 100% tego co potrafią, żeby nie splugawić koszulki, którą noszą.
Luisie Enrique nie wybaczę Ci kłamstwa. Możesz wygrać wszystko, bo nawet kretyni potrafią uczyć się na własnych błędach. Nie wybaczę Ci i tak kłamania w żywe oczy. Jesteś gównianym trenerem, który może wszystko wygrać, bo ma najpotężniejszy atak jaki sobie można wymarzyć. Możesz wygrać, a i tak Ci nie daruje.
Furia to jest mało powiedziane. Nie potrafię wyrazić tego co czuję do tego trenera. Kłamco, Kłamco, PO TRZYKROĆ KŁAMCO!