La4Pulga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może, niech redakcja zrobi od razu oddzielny artykuł na ten temat ?
2
Zaś dzieci narzekają.....
1
No, żeby takiej szansy nie wykorzystać....
2
Przynajmniej nie będą mówili na Messiego, "Penaldo" ;)
1
Dzięki za wytłumaczenie :)
1
O co chodzi z tymi karnymi ? Bo dopiero będę włączał mecz.
16
W domu wszyscy zdrowi ?
3
O ile o grze Argentyńczyka można mówić praktycznie w samych superlatywach, o tyle skrzydłowy z Wysp Kanaryjskich zawiódł na całej linii. Mnóstwo złych decyzji, niecelnych podań, nietrafionych wyborów. Ileż to dogodnych sytuacji zmarnował Pedro, wiedzą dokładnie jego najwięksi hejterzy(czyli w sumie prawie każdy na tej stronie :P) Jeden gol w miesiącu na jego pozycji to wynik co najwyżej mierny. Jeśli dodamy do tego jeszcze, że było to trafienie na pustą bramkę, dopełnia nam się obraz marazmu, w którym obecny jest teraz Rodriguez. Żeby nie było nieporozumień, w jego grze są też plusy. Do niewątpliwych zalet można podciągnąć jego waleczność i zaangażowanie w pressingu oraz odbiorze piłki. Teraz czas dołożyć do tego aspekty stricte ofensywne.
1
Niby dlaczego ? Xavi za rok prawdopodobnie odejdzie, i kogo wystawimy w pomocy ? Roberto ?
Hailovic ogra się jeszcze przez ten sezon w Barcelonie B, a potem powoli będzie można wprowadzać Chorwata do pierwszego składu.
3
Czas, żebyśmy się przekonali czy nasz najlepszy transfer od lat faktycznie się takim okaże. Patrząc na to jakich pomagierów ma Crystyna, chciałbym w końcu i u nas zobaczyć łatwość w zdobywaniu bramek. Dodam tylko, że ja zdecydowanie jestem za wariantem (na pewno to moje zdanie sobie ktoś weźmie do serca :P), kiedy wszyscy napastnicy zdobywają mniej więcej podobną liczbę bramek, niż kiedy jeden ma więcej niż dwóch innych razem wziętych. Bo kiedy dzieje się tak jak w drugim przypadku to wcześniej czy później może się pojawić frustracja u tych słabszych i w jakimś stopniu zawsze będzie to wpływało na drużynę. Za to w tym pierwszym - poczucie jedności, każdy pomaga każdemu, itd. Oczywiście Leo niech sobie to 30+ ustrzeli, ale pod warunkiem, że Neymar i Suarez też się do 30 zbliżą. Wydaje się nierealne, ale patrząc na liczbę bramek zdobytych do tej pory przez Neymara wydaje mi się, że tak 25 jest w jego zasięgu, Suarez później zaczyna co prawda, ale jak zdobędzie w tym sezonie 20 to będzie kosior! Znowu się rozmarzyłem, ech. :)
Nienawidzę przerw na reprezentacje, nuuuda straszna. No i do GD zaczyna się już dłużyć, im bliżej tym wolniej leci...
1
Nie tylko tobie :(
5
Wkurza mnie już takie gadanie. Najpierw narzekanie, że nasi zawodnicy to same chucherka, wyśmiewanie Neymara że wygląda jak patyk a nie jak pilkarz, a teraz Barca zakupiła zawodnika, który potrafi przedrzeć się przez obrońców i dysponuje nie mała siłą. I co ? I dalej jest narzekanie....
3
Ja mam nadzieję, że Suarez "ugryzie" już w meczu z Realem. Jestem jakoś dziwnie spokojny, że zagra. Po pierwsze konkurencja do wolnego miejsca w ataku jest słaba - Pedro wiadomka, Munir i Sandro jakoś nie błyszczeli ostatnio, a były okazje nawet, żeby się wpisać na listę strzelców. Po drugie - klasa Suareza jest gwarantem, że będzie to wzmocnienie - nawet jeśli oficjalnie nie gra przez długi czas i nie miał okazji dobrze wkomponować się w zespół (w warunkach meczowych) to jednak treningi od tego są, żeby na nich trenować, wypracowywać jakość drużyny,. Wierzę, że dobrze przepracowany czas bana i głód gry pozwolą zagrać Luisowi na przyzwoitym poziomie. Wierzę też, że LE na to pozwoli.
2
Wypożyczyć, to można Roberto, a nie przyszłościowego Hailovica.
2
Trudno to nazwać bramką Suareza.
3
Tą bramkę serio ktoś zaliczył Suarezowi? :D
10
Afellay brameczka i asysta. Ratuje Holandię przed kompromitacją.
2
Uczęszczałeś na lekcje języka polskiego ?
3
Dzięki za relację :)
1
A już myślałem, że wprowadzi powtórki video......
2
To większej części są dzieci(oczywiście dzieci to też ludzie :))
3
Nie musiał się długo zastanawiać, bo to oczywista i jasna odpowiedź. Nie ma, to nie ma. Miał Ci napisać pracę magisterską, exposé na temat filologii czy układu planetarnego ? Więcej luzu :)
1
I został zhejtowany, przez użytkowników fcbarca.com ;)
2
Dodałbym jeszcze-zakompleksieni.
2
Na wersji mobilnej cały czas jest ;)
3
Chodzi Ci o ten komentarz ?
"Cristiano to jest dla mnie wzór do naśladowania... już tłumaczę, dlaczego:
- jest największym atletą naszych czasów, ma wspaniałe i silne ciało... żadne kopnięcia, popchnięcia, snajperskie strzały, podmuchy wiatru i trzęsienia ziemi nie mają na niego wpływu;
- jest niespotykanym goleadorem i to zawsze wtedy, kiedy najbardziej tego potrzeba (słabsi przeciwnicy, ustalony wynik); w decydujących momentach zawsze (zawsze!) pozwala się wykazać innym, nie jest samolubny (szczególnie upodobał sobie Ramosa);
- potrafi nauczyć rywala szacunku i postawy fair (boksowanie Godina, łokieć w Mirandę, kopniak sprzedany zawodnikowi Ludogorca), po prostu szerzy dobre idee i pokazuje się także w sportach walki (wszechstronnie utalentowany);
- okazuje wielki szacunek swoim przeciwnikom (chce, aby Suarez miał oddzielną imprezę i nawet ustąpił mu pierwszeństwa - brawa!);
- mówi szczerze o oczywistych spiskach, które wpływają na wyniki głosowań; jest odważny, nie boi się sprzeciwić establishmentowi;
- jest magikiem! potrafił zaczarować sędziego tak, że ten nie rozkminił, po której stronie linii pola karnego Cristiano był faulowany; opanował także sztukę znikania na 90 minut (choćby sławny występ w finale LM), a nawet dłużej (MŚ);
- o tym, że jest skszydłowym i gra z kontuzjom nawet nie wspominam... to są oczywiste trudności, z którymi musi się zmagać.
Podsumowując: zdecydowanie Złota Piłka za całokształt."
Dałem cudzysłów, żeby nie bylo że kopiuje :)
4
Współczuje Ci takiej "beki".
2
W tamtym meczu, Leo ustrzelił hattricka :) A bramka na 4:3, rzeczywiście piękna.
W samo okno ;)
2
Mathieu będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności, przeciwko Ronaldo :)
2
Tobie przydałby się słownik....