La4Pulga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
"Nie wiem czy jestem najlepszy na świecie. Ciągle staram się rozwijać. Myślę tylko o tym, żeby grać. Nie mam konkurować z Cristiano, taka rywalizacja mnie nie obchodzi. Najważniejsze to robić swoje i zdobywać kolejne tytuły"
Napiszcie sobie to na dwóch kartkach-jedną powieście nad łóżkiem,a drugą pokażecie kolegom w szkole.
2
Ech,bądźmy mądrzejsi... Messiego nie obchodzi ile bramek ma Ronaldo. Ważniejsze są sukcesy z drużyną. Leo po prostu dojrzał. Ronaldo jeszcze nie "zwydoroślał" tak jak Messi- to jego problem. Myśli że jak będzie miał więcej bramek od Messiego to on się tym przejmie.
2
W takim razie podaj argumenty.
2
Już poprawione. Dzięki :)
6
Gdyby Messi mógł,to czytał by te komentarze i najzwyczajniej by się z nich śmiał. Leo ma to głęboko w d*pie ile Ronaldo strzeli bramek czy asyst w meczu. Wiem, że to boli. Boli to że Ronaldo strzela więcej goli o Messiego, boli widok uśmiechu na jego twarzy,boli widok wykonywanej cieszynki.... Wiem że Messi przyzwyczaił nas do rajdów przez połowę boiska, przyzwyczaił nas do 90 goli w roku kalendarzowym,przyzwyczaił nas do corocznej Złotej Piłki i przyzwyczaił nas do widoku smutnego wyrazu twarzy Ronaldo, gdy Leo objeżdżał Pepe i Ramosa, na oczach Portugalczyka. Messi po prostu....dojrzał. I my też powinniśmy.
2
Uczeń przerósł mistrza ;)
3
Skopiuje swój komentarz, bo nie chcę mi się tego pisać jeszcze raz : Co mu to da,jeśli nie wygra nic z drużyną ?Messi powiedział że trofea indywidualne go nie interesują, i że najbardziej cieszy go sukces z drużyną. Jeśli jego to cieszy najbardziej-to mnie też.
1
To samo mówiliśmy rok temu :)
2
Niech będzie że większość. Wlicz sobie w to jeszcze symulkę Marcelo.
3
Załamał się jak zobaczył skuteczność Benzemy, to sam poszedł na atak ;)
2
Pewnie mają sprawdzian jutro, to muszą się gdzieś wyżyć :)
2
Hala Dzieci przyszły z obozu wroga.
2
No nie mówcie że serwery padły......
2
Nas nie boli to że strzela,tylko PO czym strzela. A strzela po symulce. Nie mówię że wszystkie bramki CR7 są po symulce, ale większość na pewno. Gdyby grał i strzelał bramki uczciwie, nikt nie robiłby problemu(chociaż i tak paru by się znalazło)
2
Ronaldo nie czuje zmęczenia ? Czuje tylko, po prostu tego nie widać. On chce grać w każdym meczu, nie ważne czy z kontuzją czy nie. W dodatku ostatnio ma problemy z kolanem.
1
Szkoda tylko,że połowa z nich jest po karnych. Ba ! I to jeszcze takich,których nie powinno być(czyt.symulka).
3
A niech sobie wsadzi tego Złotego Buta nie powiem gdzie. Co mu to da,jeśli nie wygra nic z drużyną ?Messi powiedział że trofea indywidualne go nie interesują, i że najbardziej cieszy go sukces z drużyną. Jeśli jego to cieszy najbardziej-to mnie też.
8
Jeśli chodzi o rekord wykonywanych symulek w sezonie,to w pełni się z tobą zgadzam. Po Oscara !
6
Pewnie mu zeszła ;)
2
Ale Real zdołali pokonać :)
5
http://memypilkarskie.pl/img/2337/swietuje-swoje-gole-pokazujac-sile-swoich-miesni-jednak/
Nic dodać,nic ująć.
4
Taaa.... Powiedzieli "kibice" klubu, który jest na piątym miejscu w tabeli z 9 straconymi bramkami.
2
Cesc się nie popisał........
2
Widać że szukają sponsorów, szukają kasy. Mieliby zrezygnować z takiego źródła pieniędzy jakimi są reklamy na koszulkach ?
6
Taaa... Już widzę jak reklamy znikną z koszulek...
8
Alexis przynajmniej potrafi wyjść na pozycję i urwać się obrońcom. W przeciwieństwie do Pedro. W meczu z PSG gdy Barcelona wyprowadzała kontrę, piłka poszła do Pedro, który za przeproszeniem g*wno z tą piłką zrobił. Sanchez by taką akcję lepiej wykorzystał. Ba ! Nawet Munir więcej by z niej wycisnął niż Pedro.
1
A szkoda. Kiedyś mówiło się o nim że będzie" nadzieją angielskiej piłki". Może jeszcze się ogarnie.
2
Szuka formy.
2
Wyjaśni mi ktoś co się stało z Courtuisem ?
2
Tylko że ci piłkarze nie są kandydatami do Złotej Piłki.