La4Pulga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja tam wolę brunetki ;)
4
A tych co nie mają miśków ?
3
Co do Mascherano to się zgodzę. Resztę już napisał Ledsbourne :)
8
Nie wiem czy po prostu jest Ci go żal,czy jestes wkurzony na Lucho że nie daje mu szans(albo to i to ?) ale przecież dla Barcelony to dobrze. Co ma zrobić ? Uciec jak Thiago ? Widać że jest pokornym chłopakiem, i czeka na szansę. Wyciągasz takie wnioski po paru meczach ? Marc sam wie co dla niego najlepsze i co ma zrobić. Jeśli chciał uciec mógł to zrobić. Nikt go do krzesła nie przywiąże.
2
Swoją drogą, nie wiem czy obecnie jest gorszy komentator od Pana Szpakowskiego. Z całym szacunkiem, ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Mógł odejśc wcześniej, gdy jeszcze trzymał poziom. Ale tego nie zrobił. A krytyka na jego osobę jest ogromna. A On jest tego w pełni świadomy. Szacun dla niego, za to że potrafi przyjąć krytykę, ale problem jest taki, że ta krytyka jest w pełni uzasadniona.
15
Bartra się nie poddał. Nigdy nie zwątpił w siebie, w swoje umiejętności. Mógł odejść do innego zespołu, gdzie odgrywałby ważniejszą rolę, ale on chce odnosić sukcesy tutaj – w Barcelonie.
Liczę,że pod wodzą Lucho inni młodzi zawodnicy również dostaną swoją szansę i eksplodują talentem. A Marc musi zachować spokój i pracować tak jak to robi dotychczas. Z takim podejściem, Duma Katalonii ma stopera na najbliższą dekadę.
3
Siema :)
2
Masz linka do tej sytuacji ?
2
To jest pies Messiego ? Jaki fajny :)
2
Hala dzieci mają klapki na oczach. Im nie wytłumaczysz.
2
True Story....
6
Sekatory nie miały takiego "brania" ;)
2
Hahaha :D
2
Szkoda że nie interesujemy się pomocnikiem.
2
Za długo by zajęło ;)
2
Hehe :) A myślałem że to ja późno wstaje ;)
2
Komentarz ze strony białych:
"Co niektórzy fani bordowych wczoraj oszaleli, CR7 13 goli? Nieee liczą się asysty i "MVP MŚ" :D, a nie strzelane gole z główki z lewej nogi, prawej nogi, nie liczą się rekordy LM, tytuły. To wszystko jest nic nie warte..a czekaj jeżeli Mesjasz zacznie strzelać, to znowu zmieni im się postrzeganie co do wyboru najlepszego zawodnika na świecie. Co mnie interesuje czy Ronaldo minie 5 zawodników i strzeli gola, ważne że strzela jak maszyna. CR chowa się przy Messim? Chyba tylko dla wiernych Cules i tyle w temacie. Nie wiem czy Ronaldo zdobędzie złotą piłkę osobiście wole, żeby Real zdobył mistrzostwo, ale jeśli mu się uda to bordowi dostaną takiej sraczki że papieru toaletowego w sklepach zabraknie. To joja subiektywna opinia."
2
Przynajmniej będzie się chwalił wnukom, że leczył się w Barcelonie ;)
3
Tyle komentarzy się nazbierało, że redakcja dała przegląd prasy na główny news :)
2
Ostatnie mecze Pedro,pokazały że Kanaryjczyk ma problemy z przyjęciem piłki. W przypadku Suareza o tą kwestię nie ma się co martwić. Dzięki meczom reprezentacyjnym wejdzie w rytm meczowy, a na treningach zgra się z drużyną.Jeśli Pedro nie wróci do formy, to Urugwajczyk przyda nam się w GD bardziej niż zagubiony we mgle Hiszpan.
2
Haha :) Dobre :D
4
"Buahahaahaa" to jest z twojego komentarza. Poczekaj na mecz z silniejszą drużyną niż Bilbao.
2
Cristiano powiedział kiedyś, że ludzie zazdroszczą mu, gdyż jest bogaty, piękny oraz znakomicie gra w piłkę. Doskonale znam jego radość, gdy po strzelonej bramce z dumą prezentuje mięśnie uda(skoro te mięśnie są takie wspaniałe,to ciekawe dlaczego po każdym dotknięciu, pada jak dziewczynka)W ten sposób wielokrotnie próbował pokazać swoją nadludzką moc i ogromne możliwości. Messi jest pokorny i cechuje się niesamowitym charakterem, który napędza go, by stawać się lepszym i odnosić kolejne sukcesy w barwach Barcelony. Od 13′tego roku życia, gdy przybył do Katalonii nigdy nie pokazywał pychy i arogancji na miarę Ronaldo. W tym elemencie jest piłkarzem z zupełnie innego poziomu. Przeciwnego, skrajne odmiennego. Wystarczy porównać radość i emocje, które towarzyszyły Messiemu gdy Iniesta zdobywał nagrodę najlepszego piłkarza Europy kosztem samego Argentyńczyka. Z jego twarzy można było odczytać radość, szczęście i satysfakcję z sukcesu odniesionego przez Hiszpana.
2
Co do cieszynki Ronaldo w finale LM,to on miał "ciągnąć" grę Realu Madryt, a tymczasem przez większość spotkania był niewidoczny. Dał o sobie znać dopiero w końcówce.
Chętnie zobaczyłbym, co by zrobił, gdyby nie strzelił bramki. To, że jest piłkarzem klasy światowej, nie podlega dyskusji, ale widać też, że jest bardzo egoistyczny.
Gdy strzelił tego karnego, zachowywał się tak, jakby trafił na 2:1. A mecz był już przecież dawno rozstrzygnięty.
Moim zdaniem był to brak szacunku wobec kolegów, bo wyglądało to tak, jakby oni nic nie zrobili.
2
W dodatku przestał popisywać się sztuczkami. Nie wiem, czy wynika to z tego, że po prostu przestał, czy takie dostał polecenie od Lucho(przecież dobrze wiemy że dzięki tym sztuczkom, stał najczęściej faulowanym zawodnikiem w lidze hiszpańskiej).
4
Ronaldo i Messi bez wątpienia są najlepszymi zawodnikami swoich drużyn, jednak to Argentyńczyk potrafi w większym stopniu współpracować z kolegami z drużyny. Messi jest znakomitym przykładem umiejętnej współpracy z Iniestą, Xavim, Neymarem, Pedro. Geniusz Leo umożliwił wejście na wyższy poziom sportowych umiejętności wielu innym zawodnikom klubu. W przypadku Ronaldo jest inaczej. Sam rozgrywa fantastyczne spotkania, lecz nigdy nie widzieliśmy by dzięki niemu, jego obecności, pomocy, lepszymi zawodnikami stali się Khedira, Alonso, Benzema. Barcelona dzięki Messiemu zyskała równowagę i wiele alternatyw. Real, poprzez sposób w jaki Ronaldo wpływa na zespół, stał się zakładnikiem siły i zdolności tylko i wyłącznie jednego piłkarza.
1
To też jest pomysł :)
4
Redakcja powinna utworzyć nowy artykuł pt. "Ronaldo wyprzedza Messiego w tabeli strzelców" i tam dzieci mogłyby wylewać swoje żale.
2
Argentyńczyk podchodzi do piłki w sposób praktyczny, Portugalczyk często wykonuje spektakularne popisy techniczne, które zupełnie nie wpływają na jakość akcji oraz nie zagrażają rywalowi. Messi gra w piłkę by strzelać gole, Ronaldo bramki strzelać uwielbia, jednak równie mocno zależy mu na indywidualnych zagraniach i spektakularnych trikach. Leo szuka najprostszej i najszybszej drogi do bramki. Cechuje go wszechstronność, niesamowita zdolność do dryblingu przy pełnej prędkości i zabójcze wykończenie akcji lewą nogą. Zamiary Cristiano są proste i przejrzyste. Jest niesamowicie szybki i oddaje mnóstwo strzałów na bramkę.
Dlatego ja również wolę styl Messiego :)
2
Z komentarzy o Ronaldo, to się Messi śmieje.