4

Suarez(bez formy)>Pedro.

2

Pedro może się przydać,ale drużynie przeciwnej.

3

Gorzej od Pedro to już nie można zagrać.

2

A ty zawsze dobierzesz komentarz.....

3

Rzeczywiście "pokrótce" ;)

3

Dalej nie nauczyłeś się odpowiadać....Czy to przewyższa twoje możliwości ?

2

Nowe zdjęcie tygodnia mnie rozwala :)

2

Nosi dla szpanu :)

2

Ale przypecił ;)

2

Spakowałeś się na jutro ?

1

Czyżby już wszyscy poszli spać ? :(

2

Chyba w fifie...

3

Rekord Zarry tak czy owak przez Messiego zostanie pobity i co do tego nie ma cienia wątpliwości.Jednak wolał bym, aby uhonorowanie najlepszego strzelca w historii Primera Division, odbyło się na Camp Nou.Większość kibiców "Los Blancos", nie doceni fenomenu cracka z Argentyny i ta wzniosła chwila zostanie zepsuta.Jeżeli więc rekord należący do Zarry czekał na pobicie bez mała 60 lat to poczeka jeszcze miesiąc.A swoją drogą szkoda,że Telmo nie dożył tej chwili.

4

Hahaha :D

6

Pedro oszczędza się na mundial :)

2

Hahaha :) Niech się lepiej pszyry na jutro pouczy :)

2

Jak nie na temat, to mogłeś to napisać pod głównym tematem, a nie tutaj ;)

3

Taaa.... ból dupy prawiczków... Mówisz że idziesz pocieszyć kobietę ? Aż tak jest jej źle z tobą ?

3

Naprawdę, nie mogłeś wymyślić lepszego nicku ?

1

Oho ! Ronaldo się ucieszy....

3

Nie dość,że arbiter, to jeszcze były.
Taki to ma najwięcej do gadania.

1

Mecz z Realem ? A mecz z Bilbao,w tym sezonie ? Też spisał się wyśmienicie.

3

Nie.

2

Hehe, miło jest mieć..... sojusznika ;)

2

Podsumowałeś moje exposé, jednym zdaniem :)

2

"Ale nie ma się co też użalać nad Martino , bo w naszej taktyce już od wielu lat nie ma planu B i drużyny grające ultradefensywnie co roku nam o tym przypominają ."

No właśnie. Tak, jak napisałem już wyżej, na początku swojej pracy z Barcą, Martino próbował eksperymentować z tiki- taką. Przeprowadzaliśmy więcej akcji z kontry, nie było już nudnego klepania. Ale taki radosny obraz Barcy ,zniknął ze ściany już w grudniu. Zarządowi nie podobały się pomysły Taty, mediom nie podobał się mecz z Rayo, i potem były efekty...

6

Wydaje mi się,że kontrolę nad drużyną stracił w grudniu i od tamtej pory nie mógł już wprowadzać swoich pomysłów. Stal się kozłem ofiarnym wszystkiego.Nawet, gdy drużyna ma 29 strzałów w meczu i gra bez ani jednego środkowego obrońcy, to wszystko wina trenera. Dlaczego? Ponieważ to pierwszy trener zarządu ściągnięty spoza klubu, którego zarząd chciał w pewnym sensie kontrolować.

2

Dlatego przerzucam się na NC+. Na Eurosporcie 2 pokazują czasami ligę niemiecką, ale to marne pocieszenie. Nie ma Ligi Mistrzów, ligi hiszpańskiej, angielskiej..... Długo by wymieniać. Cyfrowy Polsat, to dno jeśli chodzi o zadowolenie fana piłki nożnej.

25

Naprawdę szkoda, że Martino odszedł już po pierwszym sezonie. Widać że miał pomysł na ten zespół, zaczął trochę eksperymentować z tiki-taką(graliśmy więcej z kontry) która już od dawna potrzebowała przebudowy. Nie mógł przeprowadzić transferów, w sumie przyszedł na "gotowe". W zasadzie powinniśmy być źli na media(mecz z Rayo) i nasz kochany zarząd. Gdyby Tata dostał więcej swobody, może wszystko wyglądałoby inaczej.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?