La4Pulga
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Suarez(bez formy)>Pedro.
2
Pedro może się przydać,ale drużynie przeciwnej.
3
Gorzej od Pedro to już nie można zagrać.
2
A ty zawsze dobierzesz komentarz.....
3
Rzeczywiście "pokrótce" ;)
9
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10411119_660525777426291_7878576923385971684_n.png?oh=bb681809a7d1e96b710f75b2680d5ed7&oe=54AFB877&__gda__=1421925839_10aafb513167d533d7ce174fae7c7ade
Dziwnie to wygląda.....
3
Dalej nie nauczyłeś się odpowiadać....Czy to przewyższa twoje możliwości ?
2
Nowe zdjęcie tygodnia mnie rozwala :)
2
Nosi dla szpanu :)
2
Ale przypecił ;)
2
Spakowałeś się na jutro ?
1
Czyżby już wszyscy poszli spać ? :(
2
Chyba w fifie...
3
Rekord Zarry tak czy owak przez Messiego zostanie pobity i co do tego nie ma cienia wątpliwości.Jednak wolał bym, aby uhonorowanie najlepszego strzelca w historii Primera Division, odbyło się na Camp Nou.Większość kibiców "Los Blancos", nie doceni fenomenu cracka z Argentyny i ta wzniosła chwila zostanie zepsuta.Jeżeli więc rekord należący do Zarry czekał na pobicie bez mała 60 lat to poczeka jeszcze miesiąc.A swoją drogą szkoda,że Telmo nie dożył tej chwili.
4
Hahaha :D
6
Pedro oszczędza się na mundial :)
2
Hahaha :) Niech się lepiej pszyry na jutro pouczy :)
2
Jak nie na temat, to mogłeś to napisać pod głównym tematem, a nie tutaj ;)
3
Taaa.... ból dupy prawiczków... Mówisz że idziesz pocieszyć kobietę ? Aż tak jest jej źle z tobą ?
3
Naprawdę, nie mogłeś wymyślić lepszego nicku ?
1
Oho ! Ronaldo się ucieszy....
3
Nie dość,że arbiter, to jeszcze były.
Taki to ma najwięcej do gadania.
1
Mecz z Realem ? A mecz z Bilbao,w tym sezonie ? Też spisał się wyśmienicie.
3
Nie.
2
Hehe, miło jest mieć..... sojusznika ;)
2
Podsumowałeś moje exposé, jednym zdaniem :)
2
"Ale nie ma się co też użalać nad Martino , bo w naszej taktyce już od wielu lat nie ma planu B i drużyny grające ultradefensywnie co roku nam o tym przypominają ."
No właśnie. Tak, jak napisałem już wyżej, na początku swojej pracy z Barcą, Martino próbował eksperymentować z tiki- taką. Przeprowadzaliśmy więcej akcji z kontry, nie było już nudnego klepania. Ale taki radosny obraz Barcy ,zniknął ze ściany już w grudniu. Zarządowi nie podobały się pomysły Taty, mediom nie podobał się mecz z Rayo, i potem były efekty...
6
Wydaje mi się,że kontrolę nad drużyną stracił w grudniu i od tamtej pory nie mógł już wprowadzać swoich pomysłów. Stal się kozłem ofiarnym wszystkiego.Nawet, gdy drużyna ma 29 strzałów w meczu i gra bez ani jednego środkowego obrońcy, to wszystko wina trenera. Dlaczego? Ponieważ to pierwszy trener zarządu ściągnięty spoza klubu, którego zarząd chciał w pewnym sensie kontrolować.
2
Dlatego przerzucam się na NC+. Na Eurosporcie 2 pokazują czasami ligę niemiecką, ale to marne pocieszenie. Nie ma Ligi Mistrzów, ligi hiszpańskiej, angielskiej..... Długo by wymieniać. Cyfrowy Polsat, to dno jeśli chodzi o zadowolenie fana piłki nożnej.
25
Naprawdę szkoda, że Martino odszedł już po pierwszym sezonie. Widać że miał pomysł na ten zespół, zaczął trochę eksperymentować z tiki-taką(graliśmy więcej z kontry) która już od dawna potrzebowała przebudowy. Nie mógł przeprowadzić transferów, w sumie przyszedł na "gotowe". W zasadzie powinniśmy być źli na media(mecz z Rayo) i nasz kochany zarząd. Gdyby Tata dostał więcej swobody, może wszystko wyglądałoby inaczej.....