1

O kim mówisz? :)

5

Ostatnio Noodles, dzisiaj kurtka i Miki...
Aż strach myśleć, co będzie jutro.

1

Ktoś wie dlaczego nie mogę zmienić avatara? :/

1

Nie wierzę Ci.

1

Chyba już bana dostał.

2

Miki powrócił!!
To się nazywa prezent na święta :)

2

Jakie są logiczne podstawy hipotezy, jakoby Klopp, czy Simeone mieliby zrobić z tych piłkarzy kosmos, rzeźnię, czy coś tam innego?

1

(O)Laboga... :/

1

Haha, najlepsze :)

1

Laporta na zdjęciu... :/

1

Dzięki wielkie :-)

1

Ktoś wie, jaka piosenka leci w tle zamieszczonego filmiku?
Z góry dzięki :)

3

Zawsze na chwilkę się wejdzie na stronkę ;)

2

No tak dla mnie kazdy atak na Stoiczkowa jest dosc osobisty, Jest to moj idol kiedy mialem 20 lat :)

2

Chyba sobie żartujesz Stoiczkow i kompilka?????????????????

Takiego pilkarza jak Christo to jest marzenie dla kazego kibica. Jakie kompilki. Ten chlopak robił miazge z futbolu. Kiedys grałem w piłkę i zawsze chcialem miec 8 jak Chrtisto.

2



Zobaczcie jakie bramki strzelał, stoiko Barcelonie hehe. UNIKALNY MATERIAŁ.

Zbaczcie gola Stoiko z Juve to jest jakis kosmos jak Messi:)

1

Kolego trochę dystansu polecam ;]

1

Przed El Clasico Real Madryt będzie miał cały tydzień na odpoczynek.

villarato i uefalona pełną gębą.

1

Nie sądzę.

1

2

Nie wierz im, oni kłamią.
Ten "najbardziej z lewej" to Kazimierz Deyna.

1

To nie jest z wikipedii....

2

Tylko, że do Man U przyszedł trener na światowym poziomie, a do nas typowy no-name, który nic nie osiągnął a w szatni Romy zrobił burdel.

12

19

Co do Leo. Messiemu wcale ambicji nie brakuje. Wręcz przeciwnie, widać że ten chłopak cały czas chce, aby drużyna grała na najwyższym poziomie i sam też chce być wciąż najlepszy i strzelać dużo bramek.
Problem w tym, że jego sportowe ambicje prawdopodobnie są znacznie większe niż "wizja" (w luźnym tego słowa znaczeniu) zarządu i kolejno każdego trenera po Guardioli.
to jest proste jak drut. Pewnie ani ten skorumpowany zarząd ani tym bardziej ich bezjajeczny trener, nawet przez chwilę nie pomyśleli, aby nakreślić tej drużynie nowy długoterminowy plan rozwoju (sportowego). Wszystko nadal opiera się na pomysłach Guardioli i na nieudolnej prowizorce.

Uważam, że obecna drużyna w takiej sytuacji nie ma żadnej sportowej przyszłości (w każdym razie nie widać jej pod obecnym reżimem).
Jest czymś wybitnie oczywistym, że piłkarze będąc w epicentrum tego wszystkiego, połapali się jako pierwsi.
Mimo to starają się, robią co mogą - na co pozwala im nabyta dotychczas nauka(!). natomiast ich rozwój nie nastepuj, ponieważ zarząd uznał, że nie ma takiej potrzeby. Klub płaci piłkarzom wysokie wynagrodzenia i pewnie tylko dług wdzięczności za to oraz miłość i przywiązanie do klubu trzyma ich jeszcze w nadziei, że jednak nastąpi ta prawdziwa "rewolucja".
Być może "projekt sportowy" pod przewodnictwem byłego trenera Celty Vigo to za mało, aby dawać z siebie 110%. może do spełnienia "wymagań" obecnego trenera wystarczy tylko 50% angażu. Nie pomyśleliście o tym?

2

Obowiązkiem Enrique i kolejnych trenerów będzie dopasowanie systemu, ustawienia oraz innych zawodników do Messiego. I z tym także wiąże się obawa na kolejne lata, gdy to przywiązanie do Argentyńczyka stanie się dla Barcelony obciążeniem, gdy - o zgrozo! - ktoś w klubie pierwszy rzuci pomysł zastąpienia tej legendy. Zabranie temu dorosłemu dzieciakowi radości z gry w piłkę może okazać się najpodlejszym wyzwaniem w historii futbolu. Bo trudno wyobrazić sobie, by po trzydziestce czy w połowie drogi do czterdziestki ta pasja, która stanowi o bardzo ważnej części jego talentu, się wypaliła. A nawet jeśli, to jeszcze gorzej to będzie świadczyło o współczesnym świecie piłki.

2

Zanik jego wielkości nie zdarzy się z meczu na mecz czy sezonu na sezon. Możliwe też, że oko kibica nie zwróci uwagi na spadek statystyk goli, bo to nie wpływ Messiego na grę Barcelony ulegnie zmianie, a jego rola. W 2009 roku Argentyńczyk został "fałszywą dziewiątką", teraz w planie Luisa Enrique jest rozgrywającym. Może kiedyś da się poznać, grając jeszcze niżej, niczym Xavi? Nawet teraz drużyna już mniej korzysta na jego golach, ale bardziej inteligencji, wizji, umiejętności zagrywania prostopadłych podań - w skrócie: maksymalnym wykorzystaniu minimalnej liczby kontaktów z piłką, a nie na odwrót. To Suarez czy Neymar mają częściej kończyć akcje.

Kolejny cykl i kolejna rola na boisku mogą oznaczać, że, paradoksalnie, nauczymy się zachwycać talentem Messiego od nowa. Swoimi indywidualnymi rajdami wciąż będzie błyszczał, ale pewnie ze słabszymi klubami, gdzie jego repertuar zagrań pomimo stopniowego zaniku dynamiki będzie zbyt obszerny. Ale Argentyńczyk to też piłkarz od wielkich spotkań i to jego postawa w klasykach, hitach oraz finałach będzie mówiła nam najwięcej o jego przyszłości. Ciągła obecność Barcelony na szczycie jest oczywistością.

2

A od kiedy to facebook jest wyznacznikiem czegokolwiek w życiu? Życie to nie facebook. Życie bez facebooka też istnieje. Shakira ma więcej fanów od CR'a i co z tego? Daje jej to z miejsca +100 do zajebistości i sprawia, że jest lepszym człowiekiem? Nie wydaje mi się.

2

Czy nawet pod artykułem o niesamowitych wyczynach Messiego, musicie pisać o Crisie ?
Sami hejterzy Cristiano Ronaldo tutaj. Idę stąd, bo nie mogę czytać tych wypocin zazdrośników genialnego portugalczyka. Macie po prostu kompleksy na jego punkcie i żarty z niego są śmieszne, jak żarty Strasburgera. Haters gonna hate.

2

Jeszcze by mnie rycerze w białych szatach zjechali...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?