0

Wszystkiego najlepszego Bojan!! :) Dłuuuuuuugich lat gry w Barcy, oby do końca kariery ;)

Visca el Bojan

Visca el Barca

0

miłego kłócenia się ;) :D

Dumni po zwycięstwie wierni po porażce!! Barca!!

0

Kubala

przeczytaj jeszcze raz co napisałem i daj spokój z tymi zarzutami ;) pozdro

Visca el Barca!!

0

no właśnie a historia pozasportowa ma ogromny wpływ na teraźniejszą piłkę hiszpańską a właściwie na jej statystyki. Tyle więc daj sobie spokój

0

taaaak taaaak znawcy się znaleźli, hahaha! za to wasze argumenty są trafne ;/ więc Kubala wyjaśnij mi dlaczego nie biorą tego pod uwagę? możesz to wiedzieć? wydaje mi się że nie... dlatego skończ te brednie bo tamci statystycy i historycy są co najmniej śmieszni jak dla mnie

0

a tak poważnie to się zapytaj ludzi którzy ich wybierali na ten klub 50 lecia czy coś. co nimi kierowało itd. mi się wydaje,że poprostu ich koszulki im się podobały albo benQ siemens ich przkupił

0

i wszystkich ustawiają pod groźbą pozbawienia życia

0

rayan giggs

bo ma od zawsze kibiców terrorystów :D:D

0

rayan giggs

kto się chwyta ten się chwyta. Jak tak czytam tą waszą rozmowę to człowieku miażdżą cię tymi argumentami!

0

nikt wazny -- to mu dowaliłeś ;) hehe chciał faktów to je ma :P Visca el Barca!

0

J*bać przeszłość! liczy się tu i teraz. W tym sezonie okaże się kto będzie górą. Głęboko wieżę w to, że Barca!

0

Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

0

Wspaniały finisz! W zeszłym sezonie jak sami przyznacie, gdy Barca przegrywała mecz np. 1:0 już od połowy spotkania to nie potrafiła się przez te 45min. z tego podnieść. Piłkarze nie mieli takiego ducha walki jak w meczu z Boca czy we wcześniejszych spotkaniach. Teraz wystarczyły 3 min. żeby odwrócić losy spotkania. Moim zdaniem to nie ważne, że tak późno strzelili... Napierali, starali się, stwarzali okazje i w końcu się udało. To jest bardzo potrzebne - walka do końca :) i widzieliśmy to w meczu z Boca. Pep jest jak zbawca :) Przyjemnie ogląda się tą świeżość w grze Barcy itd. A co do Boca J. to prezentowali fajną piłkę i brawa za chęci dla nich :) no ale cóż... Barca znów górą i to nam się podoba. Barca na zawsze!!!!

Visca el Pep!!!

Visca el Barca!!

0

spoko ;]

0

daj znac czy dziala ;)

0

z kuszo ;)

0

w necie...

0

tzn. trójka jest biała ;) coś reklamowali pisało: Aquesta nit trofeo de joan gamper 21.45 ;)

0

potok10 jest czerwony trójkącik i trójka :)

0

w jednym z programów mam logo "3" w prawym górnym rogu... niby to TVC international... powiedzcie czy to prawda? pliss

0

mam TVC internacional i nie chodzi... ;/ kur*aaaaaaaaaaa!

0

No nic Ziko -- dzięki za informacje, nadzieja poległa. A co do TVE internacional to mam pewien kanał pisze TVEi ale nie chodzi ;/

0

ale właśnie mam tylko ten program :( :( więc chyba nici z tego...

pomocy :(

0

witam! Znalazłem kanał TVE 24H czy to ten to ten? pisze coś, że o 22.00 jest tam mecz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?