LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że dziś Barca zagra dobrze w obronie. Chciałbym naszego zwycięstwa. powiedzmy 2:0
0
zgadzam się. Guddy z Espanyolem powinien dostać szansę od pierwszej minuty. Keita jak narazie dość marnie się prezentuje. Od początku mógłby grać właśnie "IceMan". Zawsze można go zmienić po przerwie.
0
Zawsze Guddy'ego lubiłem. Ceniłem za to jak gra bo gra porządnie. Jest wiecznie niedoceniany i myślę, że w każdym meczu chce udowodnić swoją wartość. Wczoraj mu się to świetnie udało zrobić i nie tylko dlatego, że strzelił decydującą bramkę dającą Barcy cenne 3 pkt. ale po prostu grał dobrze. Starał się jak mógł.
0
karcio
a czy napisałem, że chodzi tylko o ten mecz? no właśnie... więc weź się nie unoś z przodu bo ci z tyłu zabrakło...
Dobranoc, ide spać spokojnie :) i czekam na derby Barcelony.
Visca el Barca!
0
Barca z meczu na mecz coraz lepsza!
0
real po 18 min remisuje z Gijon 0:0 :P
0
nadachu
Wiesz gdybyś posiadał taką wiarę we własne umiejętności też zapewne nie podawałbyś za każdym razem... A co nie ma asyst Messiego? no proszę Cię... ja moge obiektywnie ocenić Twoją wypowiedź ale Ty staraj się obiektywnie oceniać to co się dzieje na boisku...
0
nadachu
puknij się w głowę :D i tyle w temacie :P
0
Pięknie zagrali!! Ale oczywiście obrona i Valdes nie mogli wyjść na zero... Prawda jest taka, że nie mamy szans z Espanyolem z taką obroną ;/ także jeszcze to poprawić i potrójna korona nasza :D a co do meczu jeszcze to najważniejsze 3 pkt. i cieszmy się z tego!
Visca el Barca!!
0
ja też chcę tv "n" :(:(
0
nadachu
Hehe "Nawet mój LCD jak oglądam mecze Blaugrany jakoś tak bardziej magicznie lśni." :D dobre! :D jeszcze pewnie takich powodów można by wymieniać w nieskończoność :) A poza tym to ja też tak mam jak Ty :P wybaczam im zawsze wszytko :)
Barca - Mes que un club!
0
i jak oglądam mecz i widzę na 60 tysięcy ludzi 50 tys. którzy zamiast dopingować siedzą jak na niedzielnym festynie to mnie aż ściska ;/ bez zaangażowania itd. to powinno inaczej wyglądać. Nieważne czy gramy z realem czy z Almerią, poprostu tam musi być "głośniej" i kibice muszą tworzyć zajebis** atmosferę a nie siedzieć jak za przeproszeniem "kołki"...
0
Powód 11.Barca jest najukochańszym klubem na świecie :)
Dumni po zwycięstwie wierni po porażce :)
Mimo tego, że tak się wkurzam po słabych meczach to z nimi jestem, na dobre i na złe :) Nerwy są po słabym wyniku ale wszystko po kilku minutach wraca do normy.
Barca na zawsze!!!
0
Cóż brak Abidala nie dziwi. Jego gra pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję, że w meczu ze Sportingiem Blaugrana przełamie niemoc strzelecką i w końcu udowodni, że jest gigantem w futbolowym świecie :) no i niech dobra forma poprowadzi ich do potrójnej korony :)
Visca el Barca!
0
Brak mi słów jak widzę takie wyniki... ;/ co z tego, że real przegrał też swój pierwszy mecz, co z tego, że Atletico wczoraj przegrało z Valladolid... trzeba patrzeć na siebie ale jakoś nie można być optymistycznie nastawiony po takim starcie. We wtorek się okaże co i jak. Czekam z niecierpliwością.
0
zaczyna się ;/ teraz 4-4-2 niech grają!!
0
O.o może w następnym meczu zobaczymy piłkarzy z Barcy F, niech Pep da im szansę a jak! a najlepiej to już w lidze mistrzów... Przedział wiekowy 10-13lat. i na bramce Hleba bym zobaczył hahaha. Brawooooo
0
dość, żal, dość, żal, dość, żal, itd. itd.
0
hahahahahahahahahah!!!
0
co za wstyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyd!! Dlaczego tak jeeest?? :(:( oni tylko gadać potrafią
0
spyke
Zgadzam się!!
0
i co jutro znowu się będziemy patrzeć na real?? żałosne
0
Messi18
No może, z karnego chyba ;/
0
zaraz będzie dwa, a jak!! tylko dla Racingu. tylko z karego potrafią strzelić... z taką grą to Barca znów będzie wielka ale w segunda division
0
haaaaaaaaaa to ma być gra?????? Brawo obrona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahaha
0
Co tutaj dużo mówić... Nie zagra i tyle. Pep jako trener podjął taką decyzję i zobaczymy jak będzie wyglądał ten mecz bez Henry'ego.
Co do meczu... Liczę na przekonujące zwycięstwo tak ze 3:0 :)
0
robixx78
A jeśli chciałbym się zaopatrzyć w taką kartę AlJazeera to na jaki wydatek muszę się nastawić? I jak to w ogóle montujesz? z góry dzięki za odpowiedź.
0
unique
Też tego nie lubię... zawsze po takiej porażce chciałbym na drugi dzień mecz i zwycięstwo ;) hehe a tu dwa tyg. czekać...
0
gczoo77
Wcale mi o to nie chodziło... Poprostu coś mnie trafia jak oglądam taki mecz jak dzisiaj...:( w tamtym sezonie też tyle takich spotkań było... To jest poprostu frustrujące dlatego piszę, że jestem spragniony sukcesów Barcy...
0
unique
Racing Santander za dwa tygodnie. u siebie...