0

Mam nadzieję, że dziś Barca zagra dobrze w obronie. Chciałbym naszego zwycięstwa. powiedzmy 2:0

0

zgadzam się. Guddy z Espanyolem powinien dostać szansę od pierwszej minuty. Keita jak narazie dość marnie się prezentuje. Od początku mógłby grać właśnie "IceMan". Zawsze można go zmienić po przerwie.

0

Zawsze Guddy'ego lubiłem. Ceniłem za to jak gra bo gra porządnie. Jest wiecznie niedoceniany i myślę, że w każdym meczu chce udowodnić swoją wartość. Wczoraj mu się to świetnie udało zrobić i nie tylko dlatego, że strzelił decydującą bramkę dającą Barcy cenne 3 pkt. ale po prostu grał dobrze. Starał się jak mógł.

0

karcio

a czy napisałem, że chodzi tylko o ten mecz? no właśnie... więc weź się nie unoś z przodu bo ci z tyłu zabrakło...

Dobranoc, ide spać spokojnie :) i czekam na derby Barcelony.

Visca el Barca!

0

Barca z meczu na mecz coraz lepsza!

0

real po 18 min remisuje z Gijon 0:0 :P

0

nadachu

Wiesz gdybyś posiadał taką wiarę we własne umiejętności też zapewne nie podawałbyś za każdym razem... A co nie ma asyst Messiego? no proszę Cię... ja moge obiektywnie ocenić Twoją wypowiedź ale Ty staraj się obiektywnie oceniać to co się dzieje na boisku...

0

nadachu

puknij się w głowę :D i tyle w temacie :P

0

Pięknie zagrali!! Ale oczywiście obrona i Valdes nie mogli wyjść na zero... Prawda jest taka, że nie mamy szans z Espanyolem z taką obroną ;/ także jeszcze to poprawić i potrójna korona nasza :D a co do meczu jeszcze to najważniejsze 3 pkt. i cieszmy się z tego!

Visca el Barca!!

0

ja też chcę tv "n" :(:(

0

nadachu

Hehe "Nawet mój LCD jak oglądam mecze Blaugrany jakoś tak bardziej magicznie lśni." :D dobre! :D jeszcze pewnie takich powodów można by wymieniać w nieskończoność :) A poza tym to ja też tak mam jak Ty :P wybaczam im zawsze wszytko :)

Barca - Mes que un club!

0

i jak oglądam mecz i widzę na 60 tysięcy ludzi 50 tys. którzy zamiast dopingować siedzą jak na niedzielnym festynie to mnie aż ściska ;/ bez zaangażowania itd. to powinno inaczej wyglądać. Nieważne czy gramy z realem czy z Almerią, poprostu tam musi być "głośniej" i kibice muszą tworzyć zajebis** atmosferę a nie siedzieć jak za przeproszeniem "kołki"...

0

Powód 11.Barca jest najukochańszym klubem na świecie :)

Dumni po zwycięstwie wierni po porażce :)

Mimo tego, że tak się wkurzam po słabych meczach to z nimi jestem, na dobre i na złe :) Nerwy są po słabym wyniku ale wszystko po kilku minutach wraca do normy.

Barca na zawsze!!!

0

Cóż brak Abidala nie dziwi. Jego gra pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję, że w meczu ze Sportingiem Blaugrana przełamie niemoc strzelecką i w końcu udowodni, że jest gigantem w futbolowym świecie :) no i niech dobra forma poprowadzi ich do potrójnej korony :)

Visca el Barca!

0

Brak mi słów jak widzę takie wyniki... ;/ co z tego, że real przegrał też swój pierwszy mecz, co z tego, że Atletico wczoraj przegrało z Valladolid... trzeba patrzeć na siebie ale jakoś nie można być optymistycznie nastawiony po takim starcie. We wtorek się okaże co i jak. Czekam z niecierpliwością.

0

zaczyna się ;/ teraz 4-4-2 niech grają!!

0

O.o może w następnym meczu zobaczymy piłkarzy z Barcy F, niech Pep da im szansę a jak! a najlepiej to już w lidze mistrzów... Przedział wiekowy 10-13lat. i na bramce Hleba bym zobaczył hahaha. Brawooooo

0

dość, żal, dość, żal, dość, żal, itd. itd.

0

hahahahahahahahahah!!!

0

co za wstyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyd!! Dlaczego tak jeeest?? :(:( oni tylko gadać potrafią

0

spyke

Zgadzam się!!

0

i co jutro znowu się będziemy patrzeć na real?? żałosne

0

Messi18

No może, z karnego chyba ;/

0

zaraz będzie dwa, a jak!! tylko dla Racingu. tylko z karego potrafią strzelić... z taką grą to Barca znów będzie wielka ale w segunda division

0

haaaaaaaaaa to ma być gra?????? Brawo obrona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahaha

0

Co tutaj dużo mówić... Nie zagra i tyle. Pep jako trener podjął taką decyzję i zobaczymy jak będzie wyglądał ten mecz bez Henry'ego.

Co do meczu... Liczę na przekonujące zwycięstwo tak ze 3:0 :)

0

robixx78

A jeśli chciałbym się zaopatrzyć w taką kartę AlJazeera to na jaki wydatek muszę się nastawić? I jak to w ogóle montujesz? z góry dzięki za odpowiedź.

0

unique

Też tego nie lubię... zawsze po takiej porażce chciałbym na drugi dzień mecz i zwycięstwo ;) hehe a tu dwa tyg. czekać...

0

gczoo77

Wcale mi o to nie chodziło... Poprostu coś mnie trafia jak oglądam taki mecz jak dzisiaj...:( w tamtym sezonie też tyle takich spotkań było... To jest poprostu frustrujące dlatego piszę, że jestem spragniony sukcesów Barcy...

0

unique

Racing Santander za dwa tygodnie. u siebie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?