LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
scala81 - no oczywiście byłeś w sztabie szkoleniowym Tottenhamu i wiesz, że robili wszystko na przekór trenerowi. Brawa dla Ciebie...
0
Zresztą chyba miał już swoje pięć minut w Sevilli... W Anglii się popsuł :p
0
Moim zdaniem przez najbliższe kilka miesięcy J. de Ramos będzie wdrażał swoją ideologię w grę realu. Dlatego też wątpię żeby cokolwiek do końca roku udało mu się zdziałać. Mam jakieś przeczucie, że real ciężko się trenuje :D kto by tam nie przyszedł i tak nie wyciągnie z tej drużyny nic dobrego.
0
niech sobie zmieniają trenera, koszulki, sponsorów, buty, żony a nawet autobus klubowy ;p i tak Barca jest najlepsza i zawsze lepsza od realu! I w sobotę to potwierdzimy. Barca 4ever!!
0
Odpowiednia motywacja i zaangażowanie powinny załatwić sprawę wygranej nad realem :) o formę bym się raczej nie martwił :) wierzę w pewne zwycięstwo.
Visca el Barca!
0
W pierwszej połowie Valencia dominowała choć Betis miał kilka okazji.W drugiej połowie widać było, że Valencia się wybiegała i chyba wypompowała. Betis z tego skorzystał i cały czas atakował. Moim zdaniem Barca powinna sobie na Camp Nou spokojnie poradzić ale wiadomo, że musimy być czujni. No i w sumie jeszcze jedna informacja to taka, że my bez Samuela Eto'o a Valencia bez Marcheny :)
0
A Valencia już po 10 min. prowadzi... Villa strzelił bramkę, a myślałem, że dziś nie podgoni Samu w klasyfikacji strzelców no ale cóż...
0
Leooooooooooo Pięknie!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pięknie!!Brawo Barca! i jeszcze real dzisiaj przegrał :D:D
Visca el Barca!
0
babinModeracja
Dokładnie :D:D
0
oper21 Ponieważ ten mecz (gdybyśmy wygrali) dawał awans z pierwszego miejsca. Nawet jak nie wygraliśmy to i tak z pierwszego wyjdziemy. Pep dał pograć tym co nie grają często bo Basel wydawał się nie groźny i tak było... o remisie zadecydowała jedna kontra. Hleb grał słabo to fakt, nie była to najlepsza gra ze strony Barcy, ale przeważali i zabrakło szczęscia
0
Ten zremisowany nic nie znaczy. Zero paniki :) ludzie, w sobotę gramy z Valladolid i rozwalimy ich ze 4:0 :) wszystko jest na dobrej drodze. Po tym meczu do piłkarzy Barcy dopłynie jedno przesłanie... NIE lekceważyć nikogo :)
0
zdarza się :) brakowało szczęścia to na pewno... Niepokoi zejście Andresa Iniesty. Hleb bardzo słabo zagrał i jak tak dalej pójdzie to będzie najbardziej nie trafiony transfer. Marquez też był cieniem samego siebie. Bez Xaviego i Messiego jest ciężko, no cóż... V. Sanchez też nic nie grał,zresztą co tu wymieniać :P Puyol, Messi, Bojan i Xavi zasługują chyba tylko na pochwały
0
No i jak tu się nie cieszyć ?! :D VEB!
0
Dobranoc wszystkim ;)! Pięknie jest!
0
azulgranka
Oj żartowałem ;)
Ale cieszę się bo mam z czego ;p
0
azulgranka
"Valencia" a nie "Valencja" :)
0
nadachu
Narzekasz :) Ciesz się tym co ważne :D:D
0
Cuuuuuules!! Zbieramy się i idziemy opijać dzisiejszy dzień :D:D kto jest za?? :D
0
|matirix20|
lol, lol,lol ;p no tyle powiem
0
Barca = Lider :D:D:D:D
0
Można wygrać z Valencią? Można! I Barca też to uczyni :D
0
Booooooooooooooożeeeeeeeeeeeeeee!!! Jak to pięknie przeżywać sezon ze swoją ukochaną drużyną, na dodatek tak udany sezon jak do tej pory ;) :) Tylko BARCA!!!
0
Almeria? Myślę, że tak ;) tzn. tak mi się wydaje ;p
0
Tchite - mecz życia ;p;p kto się zgadza? :D
0
uuuuuh Valencia naciera... 10 min zostało, oby Racing to utrzymał, to byłby dla nich sukces
0
3:2 Racing !!!!!!!!!!!!!!!!!! pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!! dalej, jedźcie ich;p
0
vego999
No wiesz... lepiej jakby ten remis się utrzymał ;)
0
15 min... Santander, dajcie radę!!
0
Barca musi pojechać Valencie i real... innej opcji nie ma!!