0

scala81 - no oczywiście byłeś w sztabie szkoleniowym Tottenhamu i wiesz, że robili wszystko na przekór trenerowi. Brawa dla Ciebie...

0

Zresztą chyba miał już swoje pięć minut w Sevilli... W Anglii się popsuł :p

0

Moim zdaniem przez najbliższe kilka miesięcy J. de Ramos będzie wdrażał swoją ideologię w grę realu. Dlatego też wątpię żeby cokolwiek do końca roku udało mu się zdziałać. Mam jakieś przeczucie, że real ciężko się trenuje :D kto by tam nie przyszedł i tak nie wyciągnie z tej drużyny nic dobrego.

0

niech sobie zmieniają trenera, koszulki, sponsorów, buty, żony a nawet autobus klubowy ;p i tak Barca jest najlepsza i zawsze lepsza od realu! I w sobotę to potwierdzimy. Barca 4ever!!

0

Odpowiednia motywacja i zaangażowanie powinny załatwić sprawę wygranej nad realem :) o formę bym się raczej nie martwił :) wierzę w pewne zwycięstwo.

Visca el Barca!

0

W pierwszej połowie Valencia dominowała choć Betis miał kilka okazji.W drugiej połowie widać było, że Valencia się wybiegała i chyba wypompowała. Betis z tego skorzystał i cały czas atakował. Moim zdaniem Barca powinna sobie na Camp Nou spokojnie poradzić ale wiadomo, że musimy być czujni. No i w sumie jeszcze jedna informacja to taka, że my bez Samuela Eto'o a Valencia bez Marcheny :)

0

A Valencia już po 10 min. prowadzi... Villa strzelił bramkę, a myślałem, że dziś nie podgoni Samu w klasyfikacji strzelców no ale cóż...

0

Leooooooooooo Pięknie!!!!!!!!!!!!!!!

0

Pięknie!!Brawo Barca! i jeszcze real dzisiaj przegrał :D:D

Visca el Barca!

0

babinModeracja

Dokładnie :D:D

0

oper21 Ponieważ ten mecz (gdybyśmy wygrali) dawał awans z pierwszego miejsca. Nawet jak nie wygraliśmy to i tak z pierwszego wyjdziemy. Pep dał pograć tym co nie grają często bo Basel wydawał się nie groźny i tak było... o remisie zadecydowała jedna kontra. Hleb grał słabo to fakt, nie była to najlepsza gra ze strony Barcy, ale przeważali i zabrakło szczęscia

0

Ten zremisowany nic nie znaczy. Zero paniki :) ludzie, w sobotę gramy z Valladolid i rozwalimy ich ze 4:0 :) wszystko jest na dobrej drodze. Po tym meczu do piłkarzy Barcy dopłynie jedno przesłanie... NIE lekceważyć nikogo :)

0

zdarza się :) brakowało szczęścia to na pewno... Niepokoi zejście Andresa Iniesty. Hleb bardzo słabo zagrał i jak tak dalej pójdzie to będzie najbardziej nie trafiony transfer. Marquez też był cieniem samego siebie. Bez Xaviego i Messiego jest ciężko, no cóż... V. Sanchez też nic nie grał,zresztą co tu wymieniać :P Puyol, Messi, Bojan i Xavi zasługują chyba tylko na pochwały

0

No i jak tu się nie cieszyć ?! :D VEB!

0

Dobranoc wszystkim ;)! Pięknie jest!

0

azulgranka

Oj żartowałem ;)

Ale cieszę się bo mam z czego ;p

0

azulgranka

"Valencia" a nie "Valencja" :)

0

nadachu

Narzekasz :) Ciesz się tym co ważne :D:D

0

Cuuuuuules!! Zbieramy się i idziemy opijać dzisiejszy dzień :D:D kto jest za?? :D

0

|matirix20|

lol, lol,lol ;p no tyle powiem

0

Barca = Lider :D:D:D:D

0

Można wygrać z Valencią? Można! I Barca też to uczyni :D

0

Booooooooooooooożeeeeeeeeeeeeeee!!! Jak to pięknie przeżywać sezon ze swoją ukochaną drużyną, na dodatek tak udany sezon jak do tej pory ;) :) Tylko BARCA!!!

0

Almeria? Myślę, że tak ;) tzn. tak mi się wydaje ;p

0

Tchite - mecz życia ;p;p kto się zgadza? :D

0

uuuuuh Valencia naciera... 10 min zostało, oby Racing to utrzymał, to byłby dla nich sukces

0

3:2 Racing !!!!!!!!!!!!!!!!!! pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!! dalej, jedźcie ich;p

0

vego999

No wiesz... lepiej jakby ten remis się utrzymał ;)

0

15 min... Santander, dajcie radę!!

0

Barca musi pojechać Valencie i real... innej opcji nie ma!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?