0

EjPii

Skoro nie znasz znaczenia słowa ironia to ja mogę twierdzić, że jesteś na poziomie gimnazjalisty. zresztą whatever...

pozdro

A dzisiaj o 22 do boju Barca!! :)

0

EjPii

no cóż widzę, że na finishu rozgrywek i po "kapitalnej" grze realu ostatnimi czasy wielu kibiców realu się tu wypowiada...

Powiem Ci tak, że skoro niektóre rzeczy są dla Ciebie nie zrozumiałe (chodzi mi o to co piszę) to ich nie komentuj! Piszę to tylko w kontekście swojego zdania, może trochę zadziornie ale na pewno nie po to żeby pokazywać na jakim poziomie jestem. Fakty to fakty a ja piszę sobie od siebie i wyrażam coś jak ja to widzę dlatego nie możesz ocenić, na jakim poziomie jestem...

0

Realny90

Ale wiesz... jedno muszę Ci oddać, mianowicie to, że można z Tobą normalnie pogadać i prezentujesz poziom godny kibica (prawdziwego kibica realu).

0

Realny90

wiesz co właśnie teraz przytoczyłeś to co różni kibiców realu od kibiców Barcy. Wy tylko po trupach do celu, brzydka gra, wyzywanie przeciwnika nie patrząc na to jak gra wasz zespół. Barca moim zdaniem to inny świat, lepszy świat. Jestem dumny, że kibicuję Barcy a nie realowi. Choćby też z powodów czysto poza sportowych... Barca Mes que un Club a czemu? każdy wie... real "Królewsy" czemu? jak dla mnie tylko na papierku... Owszem 3 pkt. to 3 pkt. ale nie powiesz mi, że w piłce zdarzają się nagminnie takie katastrofy jak 3:0 Milanu do przerwy i jeszcze przegrany finał LM... no a u was jeszcze składzik się sypie przed everestem także, ekhm... Okaże się czy na plecach będziecie nam jeszcze siedzieć czy już w weekend z nich "zejdziecie".

0

Chodzi mi o to, że jak ktoś gra przeciwko Barcy to potrafi być przeciwnikiem ciężkim do ogrania mimo tego, że Barca ma miażdżącą przewagę, multum sytuacji itd. Jednak wychodzimy z tego zwycięsko bo gramy przepięknie

No a real? Mecz z Malagą wyrównany a tu nagle po przerwie wychodzą, real strzela bramkę i koniec... po meczu... rywal marnuje nagminnie stwarzane sytuacje... Zawsze tak jest. Później wy mówcie "ha wygraliśmy i dogonimy Barcelonę" Bo niby czemu? Dlatego, że Wy strzelacie w kilku meczach po jednej bramce i nie tracicie żadnej?? My może bramkę stracimy ale strzelamy ich mnóstwo... Przykładów jest masa...

0

*z Wami oczywiście ;p

0

Ale jednak coś sugerowałeś/sugerujesz... No ale wiesz zgadzam się, że z taką formą jaką prezentuje Barca a jaką real to nasza Barca was rozjedzie ;) no może ja też nie mówię HOP ale jednak wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazują. Aha i jeszcze jedno Gdyby nie mecze życia nie których drużyn z nami (czyt. np. Espanyol) i gdyby nie (o dziwo zawsze) partaczone mecze przez przeciwników w meczach z nami to już byśmy realu nie mieli na plecach... dawno...

0

Realny90

Nie mów HOP zanim nie przeskoczysz...

0

Czym się tu przejmować? ;p Kto u nich zagra a kto nie jest mało ważne, my musimy patrzeć tylko na to jak sami zagramy, żeby osiągnąć korzystny wynik i musimy wygrać. Jak ktoś u nich nie zagra to lepiej dla nas tylko w perspektywie ważnego rewanżu z Chelsea bo osłabiony przeciwnik to mniej sił straconych w starciu z nim. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Naprzód Barca!! :)

0

Hadim

zgadzam się z Tobą :) jest irytujące ale tak będzie lepiej dla tej stronki i my oszczędzimy sobie czytania o nich ;p

0

Hadim

Może już nie piszmy o realu ok? Przynajmniej nie pod tym newsem... To jest zapowiedź meczu Barca - Sevilla i niech tak zostanie. NIE używamy słów re*l Madr*t, zgadzacie się? ;p

Pozdro dla kibiców Barcy :)

0

fcb1899

Zgadzam się z tym co napisałeś w stu procentach!

0

Trzeba pochwalić ten artykuł a mianowicie jego autora :) Brawo bo jest to przyjemne do czytania i napisane z lekki "pazurem". Mecz w zasadzie już dzisiaj, trzeba go po prostu wygrać. Naprzód Barca! :)

0

mlody...37

Dzięki za link. Szczerze to nie spodziewałem się, że zachował się aż tak brutalnie. Jestem w lekkim szoku... No i jeszcze to drugie uderzenie piłkarza Getafe. To co zrobił było żałosne

0

No cóż, jak dla mnie to po prostu zła wiadomość, ale nie ze względu na to, że to Barca goni real (rzecz jasna jest odwrotnie) tylko ze względu na to, że jakby dziś przegrali/zremisowali to piłkarze Barcy mieliby większy komfort. Gramy większą ilość spotkań itd. Jednak 6 to nie 8 pkt.

Nie mam zamiaru rozpaczać z tego powodu... Trudno, wygrali mają 3 pkt. stało się. Teraz czas na odpowiedź Barcy :) Jutro oczywiście całym sercem z Barcą!

0

italiano

Aha i nie odpowiada się pytaniem na pytanie. A co do jutrzejszego meczu Barcy to mam nadzieję, że wygramy pewnie i wszystko wróci do normy. Wypowiedź Pepa jak zawsze na najwyższym poziomie!

0

italiano

Po pierwsze nie kolesiuj mi tu ;) bo przez to wielki nie jesteś ;p

Skończyłem z Tobą dyskusję. dzięki bardzo bo nie będę się wdawał w dalszą polemikę z Tobą skoro uważasz, że na tym polega piękno footballu...

0

a właśnie drogie Barcelonismo :) wiecie coś może więcej na temat Messiego?

0

italiano

A widziałeś coś takiego? No właśnie. Nie płaczę tylko nie mogę pojąć, że dzieją się moim zdaniem tak niesprawiedliwe rzeczy.

0

italiano

Na kopaniu leżącego? idź już spać...

0

szaman12

Dziecko masz 12 lat?? "MUWI" czy "mówi"... co za poziom

0

Z tego co słyszę to real miał niezłego farta znowu... Meczu nie oglądałem ale śledziłem wynik i co? Znów to samo, real wygrywa fuksem a tu jeszcze słyszę, że ktoś z Getafe karnego nie strzelił. 3 słowa OH MY GOD ;/

A byście widzieli komentarze na rm.pl ;/ jeszcze ktoś napisałe, że pepe dobrze zrobił, że go kopnął (wtf??) okropnie żenujący "klub"... bleee

0

robokochambarce

Jeśli nie w sposób celowy ale popełniają błędy nagminnie? ;/

0

^matirix20^

Zgadzam się z Tobą. Już w meczu z Sevillą gdyby wynik do pierwszej połowy byłby bardzo korzystny dla Barcy to Leo mógłby zejść gdzieś tak przed 60-tą minutą... Zawsze byłby to już o całe 30 min. dłuższy odpoczynek :D

0

więc gdzie widzisz błąd?!

0

Próbuję nie myśleć o tym meczu i się wyluzować ale nie da się ;p Z każdą chwilą napięcie rośnie... Czuć już, że sezon wkracza w decydującą fazę i nie da się tego ukryć :) Może to głupio zabrzmi ale jak po sobie czuję takie podniecenie i zdenerwowanie to co sami zawodnicy Barcy muszą czuć? :D wiem, że to są profesjonaliści itd. ale presja musi być ogromna. Trzymam za nich dzisiaj oczywiście mocno kciuki i jestem całym sercem z nimi! Mam nadzieję na korzystny rezultat! Vamos Blaugrana !

0

(...)Wiemy, że może nam się udać, mamy zespół, który będzie walczył do końca".

Barca też ma zespół, który będzie walczył do końca!

0

Do siebie? ;p

0

Barca w meczu z Sevillą będzie znała już wynik realu. Może to być motywacja ale też może ciążyć na naszych zawodnikach mała presja. Mam nadzieję, że spokojnie poradzimy sobie z Andaluzyjczykami. Zagramy swoje i wygramy ;) Vamos Barca !

0

Ciekawostek ciąg dalszy... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?