0

Żałosne "widowisko"...

0

5andman

Święte słowa! To co wyprawia w końcówce sezonu woła o pomstę do nieba! Jeszcze czerwień... hahaha dobree, kabaret, kabaret i jeszcze raz kabaret

0

Więc może Forlan do Barcy? Nigdy o nim nawet nie pomyślałem a tu proszę. Gratulacje dla niego!

0

No i Eto'o jeszcze straci pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców. Wszystko się tak ułożyło śmiesznie w końcówce sezonu :(

0

atakx

Chyba trochę nie zrozumiałeś/aś... Chodzi mi o to, że tak cieniarsko dziś grają ;/ Mogli by nawet 14 latkowie grać żeby chociaż z jedną strzelili a nie... Mamy 104 bramki i rekord jest tak blisko ale nie ma dziś kto strzelić, przykre niestety.

0

No i szkoda, że strzelenie 108 bramek w lidze (czyli pobicie rekordu realu) poszło się j***ć :(

0

Guardiola za dużo kombinuje ze zmianami. Jak są potrzebne to ich nie robi a jak robi to czasem są kompletnie nie zrozumiałe.

0

Niestety to co dziś widzimy na boisku jest żałosne... Trzeba powiedzieć wprost, że ławka Barcy jest słaba. Gudjohnsen, Hleb czy Caceres nie są zmiennikami na miarę Barcy! To nie jest gra godna mistrza. Nawet w jednym procencie nie przypomina to gry Barcy, Pierwszego zespołu Barcy a szkoda

0

No ja też bym dał zagrać Bojanowi od początku ale z drugiej strony może Eto'o by się w końcu "przełamał"... Coś krucho ostatnio z jego skutecznością

0

Etoo9

Fabregas na ławkę? Jakoś mi się nie wydaje, żeby chciał pełnić taką rolę. Wiadomo, Pep mógłby stosować rotację, że jeden z trójki Xavi, Iniesta, Fabregas zasiada na ławce w kolejnych meczach ale nie wydaje mi się, żeby ten pomysł wypalił. Chociaż ja bardzo chętnie widział bym Cesca w naszej drużynie... Ale po co wzmacniać formację, która jest praktycznie doskonała? Jeśli Guddy odejdzie no to trzeba poszukać kogoś na jego miejsce ale powtarzam, że moim zdaniem powinien to być młody perspektywiczny zawodnik...

0

No i w porządku :) Niech idzie

0

wujo444

Afellaya?! Żartujesz sobie?

Jeśli chodzi o Gudjohnsena to wydaje mi się, że wyjdzie od pierwszej minuty w meczu z Villarreal.

0

KAMIL FCB

Jeśli miałbym się odnieść do tego co napisałeś to bym powiedział, że faktycznie są blisko wygrania ligi mistrzów ale jednak w ostatnim finale tych rozgrywek sami sobie zawalili... Mieli już na łopatkach MU, grali w karnych i wystarczył jeden celny strzał... Puchar był na wyciągnięcie ręki.

0

Zdjęcie do newsa to normalnie wymiata hehehe

Co do samych przeprosin Drogby to myślę, że dobrze postąpił, że przeprosił... Cóż mu innego pozostało

0

Naprawdę godne podziwu zachowanie! Należy mu się wielki szacunek za to co zrobił!

0

oscp

Oczywiście! Zgadzam się z Tobą. Trzeba sprowadzić koniecznie na lewą obronę bo ta pozycja w Barcy "kuleje". Ale też jeśli Iceman odejdzie to dobrze byłoby mieć kogoś na jego miejsce. Moim zdaniem powinien to być bardzo młody zawodnik, który pogodzi się z częstszym siedzeniem na ławce ale jednocześnie będzie dostawał szanse i na "ogrywanie" się i zbieranie doświadczenia

0

przepraszam, chodziło mi o pierwszą drużynę Barcy ;)

0

Bardzo go lubię ale chyba faktycznie czas się z nim pożegnać... Można sprowadzić kogoś na jego miejsce kto bardziej przydawałby się drużynie w odpowiednich momentach. Nie mam pojęcia kto mógłby go zastąpić ale nasz zarząd zapewne znajdzie kilka "pomysłów" na rozwiązanie tego problemu.

P.S. Na jakiej pozycji dokładnie gra GAI ASSULIN? Albo na jakich może grać bo nie bardzo się się orientuję. Może on wskoczy do pierwszego składu?

0

Proszę wygrajcie to! Wierzę w Was! Vamos Barca!

0

czarny20

Jeśli chodzi o bramki to ta Essiena też padł szczęśliwie i nie mów mi, że tak nie było.

0

Tak bardzo bym chciał żeby Barca pokonała MU

Nie znoszę tego zespołu i w ogóle angielskich drużyn... Mam nadzieję, że Barca wygra, będę się o to modlił (dosłownie) :D

Już nie mogę przestać myśleć o finale a gdzie tam jeszcze do końca maja...

0

Zgadzam się z Joanem Laportą. Wielkie podziękowania dla Andresa i VV :)

0

Jak dla mnie to Barca zasłużyła na finał i niech każdy mówi co chce... Ja będę trzymał się swojego zdania :) Sprawę sędziowania w dwumeczu odłożył bym już na bok :)

0

fifi90

Owszem jest chore... Nie znaczy to jednak, że ktoś od razu maczał w tym palce. Zresztą ja nie mam zamiaru się tym teraz przejmować. Mam nadzieję, że w finale Barca zagra pięknie i wygra a sędziowie nie dadzą ciała

0

bolek574

No właśnie! Cały sęk w tym, że sędzia to też człowiek i się myli! Jak mylą się na naszą niekorzyść to NARZEKAMY i jest źle, sędziowie nas już w tym sezonie nieraz krzywdzili! Natomiast jeśli mylą się na korzyść Barcy to też jest źle? ;/ Pisanie, że komuś jest wstyd, że po takim meczu Barca przeszła jest śmieszne! Wstyd to jest to, że Barca ma niektórych takich kibiców

0

fifi90

UEFA maczała w tym palce? Barca przeszła i już. Skoro widzisz w tym jakieś podteksty to może w pierwszym meczu UEFA również maczała w tym palce tylko na korzyść Chelsea..

0

Gadanie, że Barca nie zasłużyła... Właśnie, że zasłużyła!!

Esto no es una broma, nos vamos a Roma!

Esto no es una broma, nos vamos a Roma!

0

*z Tobą* oczywiście :)

0

bulion

Zgadzam się z tobą! Tutaj w LM szczęście jest bardzo dużym wykładnikiem.

0

fcbbcf

Dobra dobra! Jakby tam nam sędzia odgwizdał karnego i by padł gol to być może Chelsea by się otworzyła i wynik mógł być np. 3:0 a jakby na CN skończyło się 1:0 to i na SB mecz mógł się inaczej potoczyć ;p gdybać to my sobie możemy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?