LeoMessi1989
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak należę do tych którzy są za Sevillą ale to tylko jutro :D i tak pewnie nic z tego nie będzie
0
Nie chodzi moim zdaniem o Valdesa!!
Barca po prostu nie miała dzisiaj praktycznie sytuacji. Zero klarownych okazji, Eto'o jakby po prostu nie istniał. Ogólnie to niby wszytko ok bo remis ale z gry to jakoś tak nie wyglądało za dobrze. Valencia "zdusiła" nasz środek pola no i stało się, byli na fali pod koniec pierwszej połowy i dwie bramki dostaliśmy.
Spytałbym naszego kochanego (tutaj bez żadnej ironii itd. żeby nie było) trenera gdzie były wcześniej zmiany? Aż się prosiło o roszady w składzie, no ale dobrze, że Henry w końcu wszedł i nam tyłek uratował ;p
0
Valencia w formie! Super! tylko na real pewnie ją straci...
0
Jeszcze jedno: Tytuł dla najlepszego strzelca w lidze dla Eto'o mocno zagrożony
0
No to po zabawie :( Jutro real nie będzie miał pewnie łatwego meczu, no ale znając życie to wygrają... Zastanawiam się jak ten remis wpłynie na naszych piłkarzy. Co do meczu to po prostu jestem lekko zawiedziony. Dwa błędy w pierwszej połowie, ehh ;/ głupie błędy, niepotrzebne błędy
wielka szkoda
0
fresh
hahaha to się uśmiałem :D mogłeś wcześniej iść "coś" obmyć ;p
pozdro
0
Gorthin
no bo sobie oglądasz a ja nie ;p no ale dzięki wielkie ;p
0
chociaż mi napiszcie jak strzelił bo już od 10 min nic mi nie chodzi ;/
0
Trzeba nietoperzom przyznać, że pięknie nas załatwili pod koniec pierwszej połowy. Poza tym świetnie zgasili nas pressingiem i co tu dużo mówić jeśli real jutro nie PRZEGRA z Sevillą to będzie niestety gorąco... a miało być tak pięknie
0
jeszcze mi transmisja padła na koniec meczu ;/ nosz kur..
Ale co tam i tak dziś nie ma czego żałować, słabiutki mecz, mizeria na całej linii.
0
Czasu coraz mniej i sił też... noo dalej Barca:(
0
Henry ożywił grę, śliczny strzał
0
Keita schodzi? hah raczej już Busquets powinien...
0
No nic... chyba nic się nie da dziś już zrobić ;/ niedokładność, brak sytuacji itd.
0
Wierzę w naszych ale Valencia gra dziś jak natchniona... kurde ;/
0
Henry się rozgrzewa! Szybko niech wchodzi bo marnie jest narazie.
0
nie wierzę w to co widzę od 30 minuty! szok...
0
pawlik22
Stadion bodajże ma być gotowy na 2012 rok ale mogę się mylić. Coś takiego chyba czytałem kiedyś, jeśli się mylę to poprawcie mnie :)
0
Szykuje się chyba mała powtórka z rozrywki :)
"Na czele listy znajduje się Camp Nou(...)", chyba nie mogło być inaczej.
0
omran03
wystarczy mieć internet no i trochę poszukać. Miłych poszukiwań :)
Pozdro
0
Pyrzo_Barca
Swoją drogą to zachowujesz się jak jakiś napinacz i szukasz dziury w całym...
Pozdro
0
Pyrzo_Barca
O co Ci chodzi? Napisałem to chyba z perspektywy ciężkiego meczu jaki jest przed Barcą! Chodzi mi o to, że jak będzie miał "setkę" dajmy na to w kluczowym momencie spotkania to wypadałoby ją wykorzystać a nie, że nie wykorzystuje niektórych sytuacji. Napisałem coś złego?! weź się naucz czytać okej? Czy ja napisałem, że Eto'o musi udowodnić, że jest lepszy od Villi? no chyba nie, dlatego przeczytaj sobie to jeszcze raz... Chyba coś Ci nie wyszło, hah!
0
Dzisiaj to będzie prawdziwy test dla Eto'o ;) Mam nadzieję, że nie zmarnuje żadnej "sety"... Na pewno będzie takowe sytuacje miał ;p
0
Mnie to najbardziej śmieszy, że Barca rozgrywała mecz w środku tyg. z Sevillą, nie dość, że o 22 to jeszcze grają dzisiaj czyli w sobotę... Z kolei real grał sobie spokojnie we wtorek i o ile się nie mylę to grają dopiero jutro ;/ znowu więcej czasu na odpoczynek mają. Wiem, że Barca gra w lidze mistrzów jeszcze do lepiej, że grają dzisiaj ale real powinien też moim zdaniem grać w środę i dzisiaj! ;/ beznadzieja...
Co do meczu to wierzę w naszych chłopaków dzisiaj, wygrają, jestem z nimi! Naprzód Barca!
0
Zastanawia mnie jak to wszystko Pep poukłada na mecz z Valencią. Czy Barca wyjdzie najmocniejszym składem od początku czy też będzie chciał kogoś oszczędzić.
0
a gdzie Gai Assulin? :D Ale chłopaki trzeba przyznać nie mają chwili wytchnienia. Dobrze się stało, że Messi wczoraj nie zagrał przez cały mecz, przynajmniej odpoczął. No i trzeba się dobrze przygotować do meczu z Valencią.
0
Co tu dużo mówić? Niesamowity mecz w wykonaniu naszych zawodników! Mam wrażenie, że im bliżej końca sezonu tym więcej mają sił i motywacji w sobie chłopaki. Brawo BARCA! Teraz już czekamy na Valencię w sobotę. Naprzód Barca!
0
Tadeo
Zastąpić Eto'o może każdy... ale nie każdy godnie... :)
0
Andrés chyba sam nie wierzy w to co mówi :) Hehe to tak żartem było. Na poważnie to zgadzam się z nim w 100%
Co do wczorajszego spotkania to zagrał niesamowicie, takich piłkarzy ma w swoich szeregach tylko Barca :) Więcej takich brameczek poprosimy Andrés! Visca el Barca !!
0
Ja bym bardzo chciał żeby Samu został w Barcy!
Jeśli już by się miało tak zdarzyć, że odejdzie (odpukać) to w jego miejsce tylko David Villa. Takie jest moje skromne zdanie :)